0

masq

Czasem sie zastanawiam czy te wszystkie wpisy przeciwko E2 nie są przypadkiem Twoje:)

Wydaje Ci się, ze gdyby przyszedł Villa, Torres czy Twoj ukochany Benzema to mielibyśmy na koncie 50 bramek wiecej?

Podaj konkretne argumenty przeciwko E2.Jakie w tym roku byly z nim problemy?Ja nie zauwazyłem.Nie wracaj do sytuacji sprzed kilku sezonow i jego wypowiedzi..Wtedy wypowidał się o R10 i oboje wiemy, ze miał racje. Nie chcesz mi powiedziec, ze Villa, Torres czy Zlatan wiecej pracuja na boisku. Nie zawsze liczą się jedynie bramki, czego przykładem niech będzie ostatnie Gran Derbi.Pracował jak wół dla druzyny żeby świecić mogli inni.

Chodzi o konkrety a nie o powtarzanie utartych tekstów w stylu: E2 jest zły.

0

Daj Boze, to świeczkę zapalę!

Nareszcie jakiś głos rozsądku:)Od tej nagonki na E2 słabłem w oczach:)

0

Oh my God a raczej Oh my Admin!!:)

Ale wylew fantastów na tej stronie.Moze choc jakas siatke sprawdzajaca trzezwosc zainstalowac przy logowaniu.

Jak czytam te wpisy ze składami to nie wiem czy to wciaz piłka nozna.Moze to jakas gala sław przy spotkaniu opłatkowym:))

Rewelka na ciezki dzien w pracy!

0

Montolivo?Nie sądzę...

0

Dunga sie uparł na Maicona i raczej Alves go nie wygryzie ze składu.

Dla nas to w zasadzie lepiej.Bedzie miał chwile na odpoczynek:))

0

A gdzie Milito?:( Czy jeszcze pogra u nas?:(

0

City go nie pusci.

Mysle, ze chłopak dojrzał piłkarsko.

0

Nie łapię skąd ta niechęć wobec Samuela?!Jeden rzuci tekst a reszta papla bez zastanowienia.

Jego zasługi dla klubu są olbrzymie.Jego bramki dawały nam zwyciestwo w kluczowych momentach.

0

Śmieszne są te wywody na temat sprzedaży E2.

Ludzie szastają kasa.

Rzucane sa kwoty +/- 10 mln euro.Kurcze to jakis Manager a nie rzeczywistość.

Póki co to E2 chce zostać, Laporta chce by został, koledzy z zespołu również.Teraz tylko twarde negocjacje finansowe.Radzę ochłonąć.

Budowa druzyny to skomplikowany proces, który w niczym nie przypomina sklepu z butami, gdzie kupuje sie do wyboru i koloru.

0

Tak czy owak, Brazylia jeszcze chyba nigdy nie miała taka mało marketingowego składu:))

Oprócz dwoch-trzech piłkarzy, reszta to raczej na reklamach nie zarabia:))

0

: Glob3r

Przenies sie moze do FM'a.Tam mozna do woli zmieniac wszystko, sprzedawac i kupowac.

Pzdr

0

Zatem moze stać się NIEMOŻLIWE: E2 nie musi odchodzić, zeby przyszedł Villa.Byloby bosko!Wierzę, że sie uda bo opcja ze Zlatanem była zwyczajnie niesmaczna:)

0

Jasne, ze zostanie.

Wiadomo, nikt charytatywnie grał nie będzie. A my nieobiektywni kibice musimy to zrozumiec.

Jednak jesli doniesienia prasy o kontrakcie sa prawdziwe (7 mln za sezon)to VV przesadza.Az tyle nie jest wart.

0

Chwilami nie rozumiem działań naszego klubu.Skoro obiecali kase Toure to trzeba z klasa dotrzymac obietnicy.Tym bardziej ze to elementarny zawodnik naszej drużyny.Zwlekaja z tym zbyt długo.

0

Ale laska!!!!

Nie dziwie mu sie w takim razie, ze chwilami gra rozkojarzony:)))

0

Wielu rzucało psy na E2 ze sępi sie na kase.Jak nazwac przypadek VV?

Nareszcie trzeba zrozumiec, ze to ich zawód.Kazdy chce zarabiac jak najwiecej i tyle.Nam kibicom, mało obiektywnie patrzącym, trudno zrozumiec, ze tacy piłkarze nie chca grac charytatywnie.

To piłka, a piłka to kasa.Niestety.

0

A kto nie woli?:)

A nawiasem mowiąc mam nadzieje, ze Barca działa w ukryciu i jakies powazne wzmocnienia sie szykuja.Narazie jesteśmy swiadkami "szału"prasy.Nie chciałbym zebysmy przespali transfery.

0

stifler111

Niezła beka.

Pasuje do tego klubu:)

0

To dobry bramkarz ale czy wart takiego kontraktu?Mam wątpliwości.

Oby to był wymysł prasy.Inaczej nasz Victor naraziłby sie na śmieszność, a raczej jego agent.

0

nelson25

To jest mozliwe.Niemozliwe wydawało się to co zrobili w tym sezonie.Korona z trzema zębami:)

A poważnie to ten sezon udowodnił, ze potrzebujemy rotacji a przede wszystkim potrzebujemy klasowych zmienników.E2 moze grac na kazdej pozycji w ataku wiec nie widze przeszkód.Raz usiądzie E2, innym razem Messi czy Henry itd.Poza tym kontuzje tez zwykle nas nie omijają.

Do tego w tym roku jest PNA.

Pzdr

0

Warto!

Samuel mogłby czasem grac na skrzydle.W kazdym zestawieniu nasz atak byłby zabójczy.

0

kemot_4_slash

Dziwie sie,ze za poziom merytorycznej dyskusji jeszcze stąd nie wyleciałes.

0

I niestety straci okres wakacji.Szkoda.To był ciezki sezon i odpoczynek mu sie nalezy..a tak spedzi czas wolny w gabinetach lekarzy.Oby to sie nie odbiło formą w trkacie sezonu.

0

ronaldinho102

Hm...wciąż widzę tam La Gazzetta dello Sport, która podaja taką astronomiczna gażę za kontrakt, wiec albo Ty nie umiesz czytać albo ja mam jakies omamy.Spróbuj jeszcze raz..a potem znowu.

0

Ten artykuł to ściema.Żart.

Dla E2 oprocz kasy liczy się również strona sportowa.

Inter tego mu nie gwarantuje.On jest zbyt ambitny.

Tym, ktorzy traktują serio wymysły włoskiej gazetki radzę ostudzić troche głowy.

0

Oczywiście, że oczekuje podwyżki.Zresztą zasługuje na nią.

Nawet jesli jest w słabszej formie, to zawsze jest gwarancją wielu bramek w sezonie.Nie zawodzi w najwazniejszych meczach (finały LM w 2006 i 2009).Pracuje na boisku jak wół.Myślę, ze udowodnił tym sezonem, iż ubiegłego lata wielu myliło się co do jego przydatnosci dla zespołu.

Jego przeciwnicy wciąż wypominają mu jego wybuchowy temperament.Zapominają jednak w ktorych momentach się ujawnił.

Wystarczy przypomnieć sobie wydarzenia z Ronaldinho w roli głownej.Nie tylko E2 nerwy puszczały wtedy.Edmilson tez powiedział swoje.Gaucho sie bawił a po głowie dostawali inni.

W tej chwili jedynie Villa gwarantuje podobną jakość.

0

Madryt szaleje:)

Zastanawia mnie tylko na co my czekamy.

W sierpniu juz towar bedzie przebrany:))

0

Tak powiedział, ze nic nie powiedział.

0

Jesli nie zrobia wioski i przedstawią propozycje adekwatną do dokonan Kamerunczyka przez ostatnie lata to jestem spokojny.

Udział E2 w sukcesach Barcelony był olbrzymi (choćby gole w obu finałach LM z jego udziałem).

0

Swoją drogą to co KAMERUN wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.

Jakich piłkarzy ma Kamerun a jakich Gabon.Jakas paranoja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?