czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i gitara jak mawia klasyk Ferdek Kiepski.
0
Ide sie rozpłakac ze wzruszenia:)
0
No i macie Ibre.Robi mi sie niedobrze.Po jaka cholere takie wypowiedzi zawodnika, ktory nie rozegrał jednego sezonu w nowej druzynie?!Czy to sprzyja budowaniu dobrej atmosfery w druzynie?
O takim nastawieniu i podejsciu jakie mial E2, Ibra moze tylko pomarzyc.
0
Moze i coś w tym jest...
0
Wielki był z niego piłkarz...
0
To byłoby nas dwóch:)
0
Z jednej strony jestem zły bo mozna tego było uniknac a z drugiej strony mamy za waski skład na walke na 3 frontach...
0
przemo89
Dla mnie Puyol jest najlepszym środkowym obrońcą od czasów Franco Baresiego.Tyle.Gdybym mial zrobic parę srodkowych obronców ostatnich 20-30 lat to własnie Puyol-Baresi:)
0
Balcer9
Nie bądź śmieszny. Zlatan stał w miejscu wczoraj, nie sądzę ze takie było założenie trenera wiec gadka ze Pep wie co robi nie ma tu sensu.
Determinacji Zlatan nigdy za wiele nie miał.Byc może pod względem technicznym to najlepszy napastnik na świecie.Niestety umiejętnosci czysto techniczne i warunki fizyczne to nie wszystko. A co do Interu i gry Kamerunczyka...przypuszczam, ze nie ogladałes żadnego meczu.Inaczej wiedziałbyś ze pracuje dla drużyny jak mrówka.Częsciej widać go na połowie boiska niż pod polem karnym przeciwnika.
0
Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem...ale zmiany wczoraj przyszły zdecydowanie za późno. Bojan i Pedro powinni wejść wcześniej, juz po golu Xaviego...
Nie wiem czy to tylko wrażenie ale Zlatan ma bardzo mały kredyt zaufania wsród kibiców. Wystarczy jedcen słabszy mecz i juz sypią sie negatywne komenty...Brakuje Czarnej Perły, co?:)
0
Każdy chce...
0
Za dużo tych plotek o jego odejściu...
0
Kolejna gwiazda spoza Europy.Zdaje sie ze juz kilka nieudanych transakcji mamy.Zatem po co?
0
Ja osobiscie chciałbym van Nistelrooya.To jeden z moich ulubionych napastnikow.Spokojnie moglby byc na zmiane.A w tej formiacji przepychu nie mamy.
0
Henrique, Caceres, teraz Czyhrynski.Ile to juz milionów zmarnowanych?Jesli juz musza kupowac obronców na ławke czy po to by zrobić przysługę innym (wypożyczenie) to nie za takie pieniądze.Taki Juventus pewnie pieje z zachwytu, ze dostał na sezon takiego obronce, niemalże za darmo.Co my z tego mamy?Na waciki?
0
Michas_13
Odpuść sobie.
0
Juve?Po ostatnich "sukcesach" w LM pewnie nosza się z zamiarem:)
0
cules100pro
Schodzi bo takie jest założenie Pepa.To oczyiwste.W koncówce zeszłego sezonu robił to Eto'o, teraz robi to Ibra.Robia miejsce Messiemu.A szkoda, bo Leo zdecydowanie gra lepiej gdy rozpoczyna akcje ze skrzydła.
0
Mourinho wróci na stare śmieci:)
0
I wygracie.
0
Znowu.
0
Leo wychodzi na plaże w majtkach a za chwile jego zdjecia są na stronach wszystkich gazet od Dubaju aż po Tatry:))
0
Skład marzenie mozna z tego zrobic.Troche słabiej w ataku ale pomoc i obrona to miazga
0
Rokita tez pewnie tak siedział a potem krzyczał, ze Niemcy go biją:)
0
Lubiełm go ale tak bredzi ostatnio, ze chyba zmienie zdanie.Co chwila nowa głupota.No kto to słyszał żeby tak bezmyślnie się wypowiadać?!:)
0
Prawda jest taka, ze w żadna z tych drużyn nie jest w stanie wyrzadzic nam krzywdy.I to wcale nie jest przesadny optymizm i brak szacunku dla rywala.Problemy sie zaczna w nastepnej fazie.
0
Masakra.News jest o Mascherano i ewentualnym transferze na CN, a wy dyskutujecie o jego transferze do Madrytu...
W moim przekonaniu jest nam zbędny, ale znając "miłosc" Pepa do Toure to wszystkiego się spodziewam...
0
Valdes puścił głupią bramkę.Fakt.Ale na przestrzeni całego sezonu, każdy popełnił kilka błędów, włacznie z Guardiolą. Valdes interwencjami w GD odkupił winy za poł roku:)Za obronę strzału CR9 w GD jak dla mnie moze puscic jeszcze ze dwie-trzy szmaty:)
0
Jest Pedro, jest Bojan od biedy nawet Iniesta moze tam zagrac.Nie ma problemu.NIech spokojnie sie leczy.
Jesli o mnie chodzi to Xavi i Puyol tez powinni odpocząc, szczegolnie ze wkrótce KMŚ.
0
Naprawde nie rozumiem po co trzyma do samego konca Xaviego. Przez ostatnie dwa sezony jest chyba najbardziej eksploatowanym zawodnikiem Barcelony (nie znam statystyk ale chyba sie nie mylę).Nawet gdy wygrywamy wysoko to i tak trzyma go do ostatniego gwizdka.