czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i powiedział co było powodem odejscia Ibry...
0
Pep mógłby otworzyc buzie i powiedziec o co chodzi...
0
Podpisuje się krwią pod tym co napisał IceMan.
Jedynie watek Rosella budzi we mnie watpliwosc. Ja bym dał mu jeszcze troche czasu.Zobaczymy co pokaze. Reszta jest absolutnie prawdziwa.
Pzdr
0
Osobiście widziałbym go u nas w składzie.Ma duze mozliwosci. Szkoda ze Pep go nie chce.
0
Niedorzeczność goni absurd.Jak mozna w ten sposob myślec. To obraza dla Samuela.Tyle.
0
Zgadzam sie z Mourinho. Tylko Sneijder i Xavi licza sie w tej walce.
0
-Adrian-
Wolno Ci mieć swoje zdanie.
0
Z tymi decyzjami Pepa to bym się nie zgodził, szczególnie przy wyborze Keity do pierwszej 11:)
0
Wszyscy to wiedzieli tylko nie Laporta, Pep i Txiki, którzy go sprowadzali na CN.Samuel był zły bo podobno duzo gadał.Jesli nawet to i duzo strzelał. Zlatan juz po kilku miesiacach udowodnił, ze sie do stylu gry Barcy nie nadaje.
Mam przynajmniej satysfakcje, ze wyszło na moje. Ten transfer to porazka. Porazką jest rowniez sprzedaz napastnika tuz przed koncem sezonu ogórkowego kiedy i tak mamy już wąską kadre. I jak mawia Marcin Daniec: Co oni tam z nami robią?!
0
Geble
Powitanie jest juz dostepne na Youtube:)
0
A w trakcie karnych krecił beke z Puyolem i Valdesem.
0
messi199
Nie błaznuj.
0
Jak kometa. Piekna, robi olbrzymie wrażenie, ale zaraz znika...
Dla mnie to geniusz.I smiem twierdzic ze najlepszy piłkarz jaki grał u nas kiedykolwiek.
0
peppers
No teraz to pokpiłes sprawe.To ze sprzedano Samuela jest potwornym błedem i o tym własnie dyskutujemy. Powinien dostac podwyzke tak jak dostali wszyscy inni. Pep powiedział ze do Samuela nie ma nic ale to "kwestia czucia". No i skoro to była kwestia czucia to teraz mamy co mamy. Mowa o sprzedazy Ibry.Gdyby Samuel dostał podwyzke nawet 50 tysiecy tygodniowo to bysmy lepiej na tym wyszli niz na transferze Ibry (szczegolnie finansowo)
Poza tym wiele osób wyszczekiwało na forach jak to teraz Ibra nastrzela nam bramek i to jedna ładniejsza od drugiej bo E2 tylko dobijał. Pytam, gdzie są te wszystkie cudowne bramki? O zaangazowaniu i grze dla druzyny nie wspomne.
Zatem drogi przyjacielu, nie powielaj głupot tylko zastanów sie rzeczywiscie na korzyscia tej wymiany.
Po drugie Rosell głupi nie jest i widzi na co nam sie ten transfer przydał. Zanim został prezydentem przez cały rok był kibicem.Widział ile tych "korzysci" za potwornie wielkie pieniadze.
A teraz zeby było jeszcze bardziej komicznie to chcemy pozbyc sie napastnika przy i tak juz waskiej kadrze.To jakas pomyłka. Ibry jak Ibra ale na kilka dni przed koncem sezonu takich rzeczy nie mozna robic:/ I trudno mowic czyja to wina.Niby Pep go chce a Rosell nie. Ja juz nie wierze w te bajki.W czerwcu gadka "do zobaczenia" a w sierpniu "na sprzedaz".
0
peppers
Co Ty gadasz?! Skoro robił taka kiłe to czemu połowa druzyna wyrazała sie w takich super opiniach?Klepiesz utarte opinie jego przeciwników i kilku komentatorów sportowych.
A co do Guardioli.Chciał to ma.Teraz mamy najlepiej zarabiajacego rezerwowego na swiecie.To jakis absurd.
0
NO to po jaka ch...ę wymieniali go za E2?! Guardiola twierdził ze to "kwestia czucia"A teraz czuje ze musi osłabic nam druzyne?Byłem i jestem ostatnim zwolennikiem Ibry na Camp Nou ale przy tak waskim składzie pozbycie sie Ibry jest zwyczajnym osłabieniem.Co sie dzieje z tym klubem?!?!
0
misk00
Dobre dobre:)
0
Nas to grzeje i ziebi ale to jak sie napinaja teraz Blancos jest przezabawne:)Polecam:))
0
Narzekać nie chce, ale skład daleki od optymalnego...
0
dos Santos na pozycji pivota to tak samo trafna decyzja jak Alves na prawym skrzydle:)Niby blisko a jednak nie to samo:)
0
szary23
Celna uwaga:)
0
vanqued
Po stylu Twoich wypowiedzi wnioskuje ze jesteś jeszcze nie ustabilizowany emocjonalnie (bez obrazy) zatem nie podejmuje z Toba dyskusji. Nie jest moja ambicja przekonanie Cię do swoich poglądów.Co wiecej, brak Ci dobrej woli by zrozumiec co napisałem. To moj ostatni wpis w Twoim kierunku.
Pzdr
0
Tylko Xavi.
Tego nie trzeba uzasadnicac.Iniesta poki co ze swoimi zasługami i tym sezonem moze mu buty wiazac:)
0
Wydaje mi się ze jednak Mou zmieni wiele. Nie wiem czy RM zdobedzie mistrzostwo La Liga ale teraz to bedzie znacznie trudniejszy przeciwnik do pokonania. ten człowiek zna sie na piłce i wie jak utrudnic zycie rywaliowi.
0
IceMan
No za Eto'o to akurat Pep powinien rok w kamieniołomach przepracować:)
0
Jesli nie mamy w planach obroncy to Caceres bezwglednie powinien zostać. Pozbylismy sie Rafy i Czyhrynskiego wiec moze byc problem. A nie ma juz Toure zeby zagrał na srodku obrony.
0
vanqued
"to, że czegoś nie rozumiesz, to nie jest problem Guardioli, prawda?"
Po tym zdaniu udowodniłes ze jakakolwiek dyskusja z Toba nie ma sensu.Zatem zostawiam Cie z Twoimi problemami.
Pzdr
0
Mam już ponad 30 lat a piłke oglądam odkad ojciec przyniósł do domu gre planszowa Puchar Europy 1987:)Takich piłkarzy jak on widziałem w swoim zyciu tylko kilku m.in Gullit, van Basten, Maradona, Baggio i moze jeszcze kilku. To inny wymiar. Futbol wymyslono dla takich jak oni, a zdarzaja sie niezwykle rzadko. Cieszmy sie, tak szybko odchodza...
0
mirq
A gdzie Ty wyczytałes ze jest słabym trenerem?
To ze kibice maja sporo uwag w niektorych aspektach prowadzenia druzyny to nie znaczy ze chca go zwolnic.Czy musimy popadac w skrajnosci?My nie mamy białych strojów.
0
Bardzo dobrze, niech rusza tylki i wysila gardełko troche.
Dla niektorych wypad na mecz jest tylko i wyłcznie okazja zeby sie nażreć. Az zal gdy sie to widzi na własne oczy. Wychodza 10 minut przed koncem połowy byle tylko kupic sobie jakies jadło. Skandal i obrzydliwosc.