czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tomekh13
Culé a muerte już wyjaśnił Ci chyba, ale pozwól ze odpowiem na Twoje pytania.
Ad.1 Przeforsowałes z emocjami:)Mowiłem o wspieraniu klubu.Nie ma znaczenia czy płacisz za czlonkostwo czy za zakupy.Wszystko i tak trafia do klubu.
Ad.2 To kataloński klub.A ty mozesz byc jego kibicem lub nie, akceptujac filozofie klubu lub nie.
Ad.3 Co do wyborów Prezydenta RP.Masz racje tak uwazam.Jeslii ktos mieszka poza granicami od wielu lat lub wiekszosc zycia to nie powienien głosowac.Mam rodzine od 25 lat w USA i co oni moga wiedziec o tym co sie u nas dzieje i jak sie zyje.A mimio to głosuja. To kontrowersyjne i do tego trzeba zmiany konstutucji.Ale tak uwazam.
0
challenger
Z całym szacunkiem, ale Twoje zdanie jest tylko jednym z wielu ad hoc. Masz prawo do własnej opinii oczywiście. Brzmisz jednak zbyt protekcjionalnie:)
Decyzja została podjęta przez cały sztab, na pewno przy udziale doradców i w oparciu o nastroje społeczne. Wyobrażasz sobie ze Rosell skacze z motyką na księżyc w tej decyzji?Wspierać klub mozna choćby robiąc regularnie zakupy w Botidze, nie potrzeba przy tym machać kartą człnkowską kumplom przed nosem.A co do nacjonalizmu to trochę naciagana sprawa.Osobiście cieszę się, ze wybierać prezydenta będą ściśle określeni ludzie a nie poł świata. O Klubie niech decydują Katalończycy, z małymi wyjątkami.
0
Trudno mi zrozumieć po co nam tu w Polsce potrzebna jest legitymacja socio?
Oczywiscie sa wyjątki, które dotycza scisle okreslonych ludzi, np takich jak Zarzad FCBP.Oni działaja na rzecz klubu w sposób bardzo widoczny wiec droga powinna być otwarta. W innych wypadkach to zwykła napinka.
Barcelona to klub kataloński i żaden Japończyk czy nawet Polak nie powinien o nim decydować tylko dlatego, ze ma kasę, kilka koszulek i oglada mecze co tydzien. To oczywiste.Jeśli chce mieć wpływ to musi spełniać okreslone wymogi.Tyle w temacie.To bardzo rozsądna idea.
0
Oby to zasłona dymna.W innym wypadku chyba postradali zmysły.
0
Mam nadzieje, ze Pep go po prostu posadzi na ławce i tyle jeśli chodzi o jego chęci.Będą ważniejsze mecze.
0
Też mam zdjęcie z Sandro:))
0
Geble
Nikt sie nie zastanawia nad tym, tylko nie każdy (w tym ja) rozumie taka decyzje.Chciał grać i dlatego powinien walczyc o skład a nie odchodzić.iIe był przeciez wiecznym rezerwowym i miał szanse udowodnić, ze jest lepszy.W takim sezonie jak obecny grałby bardzo dużo...
0
Tak, wszstkich ktorzy strzelili kilka bramek na poczatku sezonu od razu do BCN!!!
0
No to sobie wyznaczył cel:)
0
To ja sie pytam co on robi w City?!
Jedno jest jednak pewne.On juz u nas nie zagra. Jesli liczy ze Busi od nas odejdzie to sie myli.
Głupio zrobił odchodzac i tyle w temacie.
0
challenger
"Wystarczy, że piłkarze, Guardiola i Zarząd wyciągną wnioski z dotychczasowych błędów i zaniedbań. Jest jeszcze na to wystarczająco dużo czasu".
O jakich wnioskach myślisz? Wzmocnienia to w tej chwili sprawa odległa. Ustawienie na boisku jest rzeczywiscie problemem, tylko czy gdyby Villa strzelał choc połowe tego co ma w każdym meczu, to tej dyskusji by nie było:)
P.S. Zgadzam się jednak, ze to wszystko jakoś zwyczajnie nie trybi:(
0
*Johana Cryuffa
0
Najgorsza rzecza w ciągu tych 100 dni NIE BYŁA sytuacja z prezydenturą honorową Johanem Cryuffem a dopuszczenie do sytuacji, ze mamy niekompletny skład. Brakuje solidnych zmienników w obronie (prawa), środkowego, ofensywnego pomocnika i klasowego napastnika.
Kazdy to widział ale nikt nic nie zrobił,teraz jak czytam ze zaczynamy z nożem na gardle myslec o zimowych wzmocnieniach to mnie krew zalewa. A co robili latem przez 2 miesiace?
0
maciach
Myśle, że Bojan nie ma kredytu czasu o którym mówisz. Ten sezon jest szczególny.Mamy wyjątkowo wąską kadrę, a nasza formacja ofensywna jest wyjątkowo nieliczna.Zatem jesli ten sezon nam nie wyjdzie to myslisz, ze ludzie odpowiadajacy za skład beda czekac w nieskonczonosc az sie chłopak rozegra? Tyle cierpliwosci nie okazano w stosunku do R10 czy Deco, choc oni ledwie 1,5 sezonu grali ponizej oczekiwan.Jednak ich sprzedano.NIe chce tu dyskutowac czy słuszenie czy nie.Wazne sa fakty.Zatem....w mojej opinii to ostatni gwizek dla Bojana.Za rok moze przyjsc napastnik pokroju Torresa czy innego swietnego piłkarza, a wtedy Bojan albo bedzie siedział albo bedzie musiał odejsc.To jego czas.Poki co, marnie go wykorzysuje...
0
gczoo77
Zwykle się z Toba zgadzam ale chyba tym razem przesadziłes.Jak mozesz powiedziec, ze Bojan grał przyzwoicie? W takim razie ile sytuacji trzeba zmarnować (zwykle nie trafia w bramke) zeby jego ocena była znacznie niższa od zasugerowanej przez Ciebie?
W niczym nie przypomina tego zawodnika z koncówki sezonu. Fakt, on sie czesto decyduje na strzaly z dystansu ale tak jak w przypadku Alvesa (przy jego wolnych), nie ma to wiekszego znaczenia dla wyniku.
Co do Thiago. Nie od dziś wiadomo, ze cules licza na to ze przejmie paleczke od Xaviego.Nie krytykuje za to ze nie przejął jej juz wczoraj.To nie takie proste.Jednak od zawodnika o takim potencjale oczekiwałbym znacznie wiekszego zaangażowania, 2-3 kluczowych podań po ktorych byłoby zagrożenie bramki przeciwnika.Tymczasem zagrał mega bezbarwnie.Chyba, ze oglądaliśmy inny mecz albo oczka zasłania sympatia:)
Pzdr
0
Wychodza nam bokiem MŚ i kadra.
Rosell i Pep sa odpowiedzialni za taka waska kadre.Tyle
P.S. A teraz zbieramy żniwo pozbycia sie takich zawodników jak Eto'o i Yaya.
0
Ta szkółka jeszcze sie okaże dla nas przeklenstwem.Widać Rosell, Pep i reszta mysla ze da sie łatac dziury młodziakami.Łatać dziury owszem ale nie podstawowe braki. Wczoraj jak na dłoni było widac ze gdy zabraknie choc jednego ogniwa w ataku to nie ma go kim zastapic. O Xavim juz nie wspomne. Keita i Mascherano to nie ten rodzaj.A Iniesta juz pokazał wystarczajaco wiele razy ze na robocie Xaviego sie nie zna. Łatwo rzucac gromy po takim meczu, ale juz przed sezonem wielu z nas wieszczyło to co teraz obserwujemy.Szkoda ze My a nie Pep i reszta.
0
Grajek to był, ale źle mu było i poszedł do Madrytu.Zatem niech spada na drzewo:)
0
Dla mnie Adidas robi strasznie tandeciarskie buty.Wygladaja jak z bazaru za kilkadziesiąt złotych.
0
Pod reką Mourinho skupiał się bardziej na defensywie. Mam wrazenie ze Benitez go uwolnił i teraz znowu się rozstrzela.
Nie ma co narzekać ale ślepy by zauważył ile dawał nam Samuel a ile jego następcy.
0
Wczoraj ogladajac mecz, zastanawiłaem sie kto moze wejsc i ruszyć troche gre.Na ławce niestety, oprocz Pedro, nie było nikogo takiego.Jak dla mnie to dramat.Teraz wystarcza dwie kontuzje plus Messi i co nawyzej bedziemy marzyc o pierwszej czworce. Wczoraj jak na dloni było widac brak koncepcji i argumentów do gry z takimi druzynami co stoja we własnej bramce.
0
dawz751
Ja bym się wstydził zadać takie pytanie, a tym bardziej ze mecz do tej pory mogłes pobrac i obejrzec jesli nie udało sie na zywo.
0
Osobiscie marze o tym by Leo wrócił na prawe skrzydło, tam gdzie jest najniebezpieczniejszy. To jego rajdy prawa strona były okrasa kazdego meczu, czesto decydujace o losach spotkania.W chwili kiedy pozbylismy sie klasowej 9 (E2) nasz atak jest chaotyczny a przez to coraz łatwiejszy do zatrzymania.
0
Samuel Eto'o i wszystko jasne.Jego sprzedaż to pierwszy poważny minus dla Guardioli.Dziś już wiemy dobrze jaki był efekt tej zamiany...
Szkoda słów.
0
Abidal zagrał tragicznie.
Wiadac juz taka przypadłośc Guardioli zeby robic z Abidala środkowego obronce choc na ławce siedział Milito. A co do Keity to...nie pamietam, a mam juz ponad 30 lat, zebysmy mieli rownie drewnianego pomocnika w srodku co on.
0
Ciekawy jestem stad takie szczegółowe info na temat rozmowy Pepa z zawodnikami:)
0
Xavi powinien dostac Złotą Piłke nie tylko za ten sezon ale za całokształt.Ostatnie trzy sezony w jego wykonaniu to absolutna perfekcja.Poprowadził Barcelone i Hiszpanie do tytułów.Kto jak nie on...
0
2fast4you!!!
No cóz, jesli nie wiesz to ja Ci nie pomoge.
0
W tym nowym spocie mozna w pewnym momencie zobaczyc jak sie Pep zachowuje w szatni.Jestem niemal pewny ze podobnie mowi do pilkarzy w szatni:))
0
No tyłki to im przetrzepali:))