czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola miał Keitę, Tito ma Tello. Nie mogę zrozumieć dlaczego ten chłopak wciąż dostaje szansę gry w pierwszej 11-ce. Gra katastrofalnie. Traci mnóstwo piłek. Przewraca się o własne nogi. W każdym elemencie gry jest znacznie gorszy o Ibiego.
0
Messi za Pepa też nie wykonywał wszystkich wolnych. Któż nie pamięta już tych wszystkich strzałów w trybuny Alvesa, bramek Xaviego? Villa też strzelał bramki z wolnych. Komuś tu się zatem nieźle popierniczyło z tymi różnicami.
0
Faktycznie VV ratował nas tysiące razy, ale ostatnie mecze z Realem są w jego wykonaniu, delikatnie mówiąc, średnie.Albo poda źle, albo wypieprzy się na piłce, albo zagra z obrońca padakę. Nie wiem o co kaman. Wysiłek całego zespołu tracimy w jednej chwili.
0
Zastanawiam się co się działo w głowach zawodników Realu, kiedy kolejny raz byli ośmieszani przez Iniestę. Był bezlitosny...
0
Kto jest lepszy a kto gorszy, kto jest następcą a kto następcą nie jest.Zdarta płyta.
Dla mnie Pan, Panie Pele, jesteś nadętym bufonem. A czasy w których grałeś w piłkę to dla obecnych gladiatorów jest jak bułka z masłem. Nie masz Pan nawet startu to dzisiejszych magików.Bujanko:)
0
Ziomal Eto'o, więc spodziewam się nie mniej niż po Czarnej Perle:)
0
No tak, Abi otarł się o śmierć, nie było go długo w zespole i długo jeszcze nie będzie. Jaki problem mógłby mieć Masche? Nie wymyślajcie głupot. Trzeba byłoby być idiota żeby na oczach tysięcy ludzi załatwiać takie rzeczy. Ktoś robi sobie jaja a tu niektórzy łykają jak młode pelikany.
0
Jeśli będzie grał jak Ronaldinho to czemu nie:) Obawiam się jednak, że takiego jak R10 to już nie będzie...
0
Myślałem, ze po wejściu brygady pod wezwaniem Xaviego i iniesty, mecz będzie pod kontrola.Tymczasem traciliśmy głupio piłkę, zero jakiegoś pomysłu na grę.
0
Pingwinek
Oczywiście, ze przepłaciłem. Musiałem dać w łapę gościowi, a ten jakiejś lasce z Barcelony. Bilet normalnie powinienem mieć za 87 euro, taka była cena na bilecie. Ale dla mnie mecz był wazniejszy niż pare stów wiecej. Byłem na półfinale CdR, gdzie ich odprawiliśmy. Warto było.Dlatego uważam ze oferta FCBP jest bardzo atrakcyjna i warto z niej skorzystać. Nie uprawiam tu polityki naganiania bo nie jestem nawet członkiem FCBP...
0
Oby plotka
0
Po prostu Polska. Niektórym to się w dupach poprzewracało. FCBP organizuje wyjazd MARZENIE. Mecz, którego nie da się porównać z żadnym innym. A co tu widzę? Jakieś pieprzenie i narzekanie. Ja za sam bilet na Gran Derbi kiedyś zapłaciłem ponad 700 złotych i zapłaciłbym nawet więcej, bo to było moje marzenie. Rozumiem, ze ktoś nie ma, ale tego ze ktos siedzi i pieprzy jak potłuczony już nie ogarniam. Dla każdego cule taki mecz to obowiązek. FCBP daje szanse jaka dla wielu może się już nie powtórzyć wiecej, bo zdobycie biletu czasem graniczy z cudem.A tu na tacy wszystko. Zawiozą dupsko, dadzą bilet w łapę i jeszcze źle?
0
Zaoszczędzą 150 mln w dwa lata? Moze mi ktoś wytłumaczyć, jakim sposobem?
0
Woli grac w pierwszym składzie w Chinach niż być zmiennikiem w Barcelonie. Gość ma "ambicje". Jego biznes a ja się cieszę. Nawet Pinto grałby lepiej na jego pozycji.
0
To jakim jest trenerem się jeszcze okaże. Zobaczymy czy łatwo mu bedzie stosowac swoja filozfie gry w klubie w ktorym nie ma w środku Iniesty, Xaviego czy Sergio. Drugiego Messiego też nie ma i chyba długo nie będzie.
0
Jaki klub, taka polityka.
0
Jego początek w Arsenalu dawał poważne nadzieje, ze to bedzie jeden z lepszych środkowych w Europie. Jendak teraz mam poważne obawy czy on bedzie w stanie wybić się ponad przeciętność. Taki Mascherano to nas przyzwyczaił do niemal perfekcji na tej pozycji wiec...Moim zdaniem chłopak sie nie nadaje do nas.
0
Nieśmiertelny.Pół-bóg.
0
A mnie własnie nie zachwyca, zdecydowanie lepiej grał w sezonie w klubie...
0
consatntine16
Nie wysilaj się. Challenger nie ma co robić, a od czasu do czasu musi wypuścić z siebie stek bzdur ubranych w szatę "obiektywna opinia". Jego tekst ociera się o śmieszność.Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kolega przypalił jakiegoś blanta i mu się rzeczywistość rozjechała. Ustawianie Xaviego to zwykła arogancja. Niewielu jest takich co głośno o interesach Barcelony mówią. I za to mu chwała.Z zewnątrz, co chwilę ,słyszę szczekanie w naszym kierunku, jeśli nasz Autor się do tego przyłacza to jego sprawa.
0
No tak, najpierw jest "Alfa i Omega" Challenger a potem dopiero Xavi i reszta.
Dno nasz szanowny Autor osiągnął poprzednimi wpisami, teraz widzę, że kopie głębiej. Z tym sie nawet nie da dyskutować.
0
I dobrze.
0
Ale dno...pozbycie się pasów w domowych to juz kpina. Te pomarańczowe to juz jakas padaka totalna.
0
No to bym się zdziwił gdyby założył białą koszulkę...
0
NIe mogę zrozumieć, zę Ci "eksperci" niżej wciąż mają trudności by nauczyć się poprawnej pisowni nazwiska prezydenta klubu
0
Ciężko się to czyta, i to nie tyle z uwagi na przekoloryzowane zdania, często za długie ale również z powodu braku jakiejś myśli przewodniej. Sądy, których dopuszcza się nasz szanowny Autor ocierają się o śmieszność. Cztery ostatnie lata, z uwagi na osiągnięcia, zapiszą się wielkimi literami w historii klubu i futbolu. Wątpliwości Autora są kpiną. Każdy z nas widział, ze coś się zacięło. Jednak nie należy wyrzucać maszyny, a jedynie wymienić lub naostrzyć jej noże. Tito, to najlepszy z możliwych wyborów.
0
Powinniśmy zachować swoją dumę i nie trzepać codziennie tekstów o odrobieniu strat. Jeśli odrobimy, wtedy sobie będziemy mogli poużywać, a teraz trzeba w ciszy robić swoje.Tyle.
0
Real.
Poki mamy zdrowych kluczowych zawodników.
0
Świerczewski, Hajto...oni poradzą sobie z gwiazdami. Poza tym Świerszcz ma telefon do Avrama Granta.
0
Geble
Tego własnie pewny nie jestem:) Santosowi ostatni nie szło z nami w finale. I czy on wziął na swoje barki ciężar gry?Nie...Nie wiem czy jest sens wyrzucac tyle pieniedzy na zawodnika, który jest wielka niewiadomą.