czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Za to,że kopał się po czole?
0
@marek86 absolutnie!ale chętnie bym go u nas zobaczył.mimo ojca
0
@marek86 Synek CR7,poszukaj w necie co wyprawia z piłką...Sztos
0
Ostatnio widziałem bramkę i drybling synka Messiego. Czekamy:) Młody Cristiano też mile widziany. Niech się uczą u nas:)
0
@Espejo Ja bym tylko chcial zagrać raz przeciwko Pepe,Marcelo,Casemiro,Ramosowi,Arbeloi,Rudigerowi...
:)
1
@Espejo Od rana z kosiarką, w przerwach z wykaszarką. Pewne jest, że na dogrywkę sił nie mam. Wąska kadra:/
10
@Szymemdymek haha, dałbym rękę uciąć, ze dziś sobota:)Grubo! Człowiek wstaje i ma dzień więcej:)
1
Dzisiejszy mecz to ultra ważna sprawa – i niech nikomu nie przyjdzie do głowy, że gramy z jakimś marginesem piłki. 3 punkty dzisiaj są na wagę złota przed starciem z Realem. W razie wpadki dziś i za tydzień (bo czemu nie?) można się już pożegnać z mistrzostwem. I to wszystko dlatego, że "odpoczywaliśmy" przed Interem.
Tylko że czas na odpoczynek był w styczniu i lutym – wtedy, kiedy ta banda uparła się grać wszystko po 90 minut, nieważne czy prowadziliśmy 2:0 czy "sto do zera". Teraz trzeba zapracować na to na pełnych obrotach, bez kalkulacji. Bo jeśli dziś to zawalimy, to będzie klasyczna historia o tym, jak przez brak rozsądku i pychę oddaje się tytuł.
0
@mati15d A jak nie czytasz to też jesteśmy? Nie umiesz bez inwektyw prowadzić dyskusji? Czy mama cycka nie dała i masz zły dzień?
0
@Lewangoooolsky Ale patrząc na listopad i grudzień to wiemy co nasi potrafią zagrać. Chyba oglądałbym ten mecz, z litrem melisy w ręku...
0
@Kubsoleon Nie upieram się, ale mam mieszane odczucia...
1
@parpe No ale realnie (tfu!), ile meczów zawalił tak jak Wojtek w tym sezonie? Ile karnych sprokurował?Bo Wojtuś ze 3, plus kartka czerwona z mierdą, a teraz co strzał to wpada. No nie wiem, ale gdyby był innej narodowości to byśmy byli wściekli do czerwoności za ostatnie tygodnie.
0
@Lewangoooolsky 1 pkt przewagi w przed meczem z mierdą?Ryzykowne na maksa. Nie mamy gwarancji wygrania LM i wciąż długa droga do tego, ale przewalić 4 pkt przewagi w lidze to byłby kryminał. Chyba osobiście bym celował najpierw w ligę, a co ugramy w LM to bonus. Niestety taką mamy ławkę.
23
Czy tylko ja mam wrażenie, że Wojtuś nie daje nam kompletnie nic extra? Narzekaliśmy dokładnie na to samo w przypadku Inakiego. Z mierdą powinien przy wolnym zachować się lepiej, dziś przy trzeciej bramce również.Nie mam wrażenia, że daje nam jakąkolwiek pewność, a każdy dodaje mu 20% jakości bo jest Polakiem...Na tym etapie decydują detale. Gra po prostu średnio i tylko średnio.
8
Wychodzi to granie po 90 minut przy wynikach przewagą kilku bramek...
1
@PatrykBarca Zdecydowanie też! Martin albo nigdy nie osiągnie pożądanego poziomu, albo tylko na ten moment go nie prezentuje.
3
Ciekawe, bo nie mówi tego byle kto...
1
Nie ma zawodnika na świecie, który jest jednocześnie kreatorem i mistrzem odbioru. Takich zawodników po prostu nie ma. To jest anomalia! Złota Piłka dla niego. Każdy inny wybór będzie nieuzasadniony. Rafa zaliczył kilka wybitnych meczów, ok. Yamal też. Ale bez Pedriego nie ma Barcelony Flicka. To dzięki niemu jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy. Jest profesorem środka pola. Widziałem jak gra z Casado i jak gra z de Jongiem. Jeśli Bernal da nam więcej niż obaj wymienieni, to razem z Pedrim stworzą pieprzonego potwora w środku pola.
1
Niech Flick uważa, bo jak będzie jęczał, to Rudiger już chłodzi kolejną kostkę lodu.
1
Grają mierdy na alibi.Po co karać wysoko kogoś,kto ma i tak kontuzję...A tu przecież gra idzie o przykładne ukaranie,zamiast rozmiękczania tematu.Oczekuje wysokiej kary i wizerunkowej klęski dla klubu i pastucha.
0
@Terroriser terroriser,ten z BO?
19
Zasada jest prosta: płacę, to wymagam. A teraz serio — gdyby sędzia miał choć odrobinę jaj, zwłaszcza siedząc wygodnie na VARze, ta druga bramka dla mierdy nigdy nie powinna paść z tego łba. Gość, który skosił Olmo, powinien wylecieć z boiska wcześniej w trybie natychmiastowym. A co z karnym na Ferranie? Nawet się nie pofatygowali, żeby to sprawdzić. Nie sekunda, nie klatka — NIC.
Czego się możemy spodziewać w kolejnym meczu? Polowania na nogi, łamania kości i cichego przyzwolenia ze strony "sędziów". Bo jeśli ta ich żałosna banda nie ma wygrać ligi, to my do finału Ligi Mistrzów dojedziemy co najwyżej na wózkach inwalidzkich.
Taki to klub. Tacy piłkarze. Taka "etyka".
49
Yamal zafascynowany Neyem, to i starego też musi mieć neyowego.
1
Real Madryt miał mieć Mbappé, frukasy i marcepany, a co dostał? Gówno w proszku. Ancelotti idzie do Brazylii, bo chyba stwierdził, że z takimi transferami to już tylko na plaży z piłką!
3
@Douglas13 To nie płacz, tylko troska. Wolę/wolimy, żeby zamiast błysku fryzury, błyszczały gole i asysty. Dopóki gra, jest super. Kiedy przestanie, zostanie lakier i spodnie opuszczone do kostek.
0
@Douglas13 Hm, nie wiem czy wiesz, ale to Ty właśnie prześmiałeś go z nas najbardziej:)
0
@Lewangoooolsky Stawiam skrzynkę piwa, że wczoraj w sytuacjach Rafy, Ewka miałaby dwa gole:)
0
@Rifek Następnym razem zamiast pisać coś "dłuższego", po prostu zamilcz, bo żal jest nie do zniesienia.
0
@Rifek "Ok, boomer" – naprawdę? To twoja riposta? Kiedy dorosniesz do poziomu, w którym nie będziesz musiał walić w klawiaturę jak dzieciak w szkolnej stołówce, może wróć do tej rozmowy. Na razie? Po prostu siadaj, bo to tylko podkreśla, jakim dzieckiem jesteś.
1
Real? Wielcy królowie płaczu i prowokacji, którym zabraliśmy puchar jak dzieciakowi lizaka. Rozjechaliśmy ich jak szkolną wycieczkę. A puchar? No cóż, puchar poszedł tam, gdzie mentalność nie kończy się na płaczu i symulce.