czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichAll993
Ciekawe co zrobią z zarobionymi pieniędzmi. Może mecz jakiś kupią. Może sędziego. Albo to i to.
2
@PJ777
W punkt.
14
Bo nie ma sierocińców w Brazylii,schronisk dla bezdomnych,szpitali...Trzeba dać Neymarowi.Fejk czy nie,ale ten świat upadł nisko.
3
My nie wygraliśmy LM,ale w zgodnej opinii komentatorów z całego świata,nawet tych z białej części mocy, gramy najpiękniejszy futbol na swiecie,dajemy gwarancje widowiska( patrz mecze z Interem czy mierda).Tytuly LM przyjdą,jeśli wzmocnimy 2-3 pozycje i wrócą kontuzjowani.Czekam zwłaszcza na Bernala.
3
Inigo 8,a Martin 7? Sport to taka sama komedia jak sędziowie.
0
@slayer Pep jakoś specjalnie wielkiej czupryny PRZED nie miał:)
A Lucho? No cóż,takie geny:)
0
Gość ma najlepszą pracę na świecie.Rownie ekscytujący mogłby być tylko jakiś etat gitarzysty w Rammstein:)
9
Przy okazji klasyku dowiedziałem się o jego istnieniu.
1
@addept Vini bez opaski na ręku nie zdobędzie Złotej Piłki.
2
Ja mam tylko jeden wniosek.
Przy 0:2 trzeba było raczej usiąść wygodniej,przesunąć suwak głośności bo właśnie dopiero zaczynał się mecz,prawdopodobnie jeden z najlepszych klasyków w ostatnich 20 latach.
0
@europejczyk Dlatego trzeba wałki sędziów na flagach wypisywać.Inaczej Floro i mierdaTV zrobią co w ich mocy.
0
@addept Ile znaczy bramkarz to widać w takim Interze.Gdyby nie Kurtka to mierda nie miałaby szans na walkę o majstra,nawet gdyby trzech Mbape mieli w ataku.My tracimy niewyobrazalną ilość goli.Zaczac musimy od bramkarza.Dzieki Bartomeu jesteśmy w sytuacji,w której jesteśmy.Niestety.Potrzebujemy bramkarza,skrzydłowego i 9tki. A to,że brakuje hajsu...no cóż,trzeba takie mecze jak z Interem wygrywać.Tam leżą pieniądze.
8
Osobiście zacząłem już dziś.Euforia zalewa mi umysł.Nie zagraliśmy bezbłędnie,ale na oczach swiata pokazaliśmy,że mierda nawet z pomocą EWIDENTNĄ sędziego,nie jest w stanie pokonać nas w tym sezonie.I przegrała WSZYSTKO!Hansi jesteś półbogiem!
6
Fajnie,że pomógł, ale my chcemy budować potwora na lata.Nie z Wojtkiem.Potrzebujemy gościa który będzie bronił nam mecze.Przy takim stylu gry naszych obrońców,musimy mieć kota na przedpolu.
0
@RymsonPL Nawet artykuły na głównej się pokazywały. Powiedzieć szok,to nic nie powiedzieć!To jest wstyd!Piłkarze graja,są okradani,a kibice bawią się w dyplomację.Na tym poziomie decydują detale w postaci sędziów.
39
Po meczu z Interem było tu kilku piewców teorii,że Barca ma siedzieć cicho i nie narzekać,bo wizerunek nam psuje.Dzis też mamy siedzieć cicho?
1
@ZygmuntTrzeciFaza Spokojny to ja będę, jak przestanę słuchać twoich diagnoz z TikToka
0
Bardzo smutna historia...
1
Mega pozytywna wiadomość. Wydaje mi się, że powrót do gry kontuzjowanych przez dłuższy czas zawodników, zawsze wzmacnia morale w szatni. Obaj na pewno rwą się do gry, wiedzą jaka jest stawka meczu. Reszta może tylko dołączyć do ich entuzjazmu. Casado ewentualne braki na pewno nadrabia serduchem. Na nich!
1
Czy ktoś słyszał, żeby któryś z piłkarzy Barcelony — obecny lub niedawno zakończywszy karierę — porównywał publicznie zawodników Realu? Jeśli już się wypowiadają, to raczej z szacunkiem. Dla mnie takie komentarze to celowe sianie fermentu w obozie odwiecznego rywala, mające wzbudzić niepokój i zamieszanie. Dlatego lepiej, żeby darował sobie takie zagrywki. Niech zwyczajnie zamknie dziób!
15
Bartomeu pewnie bylby happy,że w ogóle mecz obejrzal.Laporta się nie boi odezwać,ale to znowu nie podoba się niektórym kibicom,którzy lubią postawę grzecznego chlopca u cioci Grażyny i wujka Heńka od strony mamy.
1
@gukwa No i proszę,argument,że nie ogladam meczów:)Jutro tylko sprawdzę na Googlach wynik.Mlodzież okrutnie w tych czasach nadpodbudliwa bywa:)
0
@gukwa Lubię wyraziste komentarze:)Dyskutowałbym jednak z ostatnim zdaniem. W mojej opinii wielu zauważyło jego brak, choćby dlatego, że i Pedri I FdJ grali wszystko, a każda zmiana w tej linii oznaczała spadek jakości. Pierwszej części sezonu nikt sobie nie wyobrażał składu bez niego, zwłaszcza w takich meczach jak mierdą czy Bayernem, czyż nie?
0
@Hogart Sam odszedł w trakcie eliminacji,sprawy osobiste.
2
Ja to Zibi nigdy nie rozumiałem Twojego pomysłu na prowadzenie kadry narodowej.Trojka w obronie.Pra-probierz.Szybko się to skończyło.
1
@michalgajdek
Michale,napisalem wyżej o co jest ten cały krzyk.Nie chcę rozmydlać tematu przez powtarzanie tego samego.Temat sędziowania w tym meczu irytuje drużynę,prezydenta,trenera i niektórych kibiców.Nie dziwię się,że w taki sposób reagują.Jeśli Ty masz z tym luz, to tylko zazdroszczę.
4
Wjechał jak ojciec na klasową dyskotekę: niby żeby zobaczyć, jak dzieci się bawią, a tak naprawdę pilnuje, żeby nikt się nie pobił przy stoliku z ciasteczkami.
1
@AxelF Zwrot "chwyt erystyczny" skradł moje serce, zwłaszcza przed debatą prezydencką:)Podziwiam:)
3
@Koriolan A najgorsze, że ja chyba 99% tych rzeczy widziałem na bieżąco. Krew mi do dziś zalewa powieki. Czerwo dla Naniego to było skok stulecia. Do tego filmu spokojnie można dorzucić np. Ramosa z Salahem. Wiemy jak skończył się ten finał.
2
@AxelF Niestety zero grilla, a autora też nie chciałem krzywdzić. Za stary jestem jednak na takie młodzieńcze ideały. Piłkę jest zepsuta przez pieniądze, zwłaszcza te arabskie. Nikt mi nie wmówi, że jest tu miejsce jeszcze na postawę grzecznego chłopca.