czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klub zamierza powołać komisję kryzysową w składzie: Florentino Pérez, gołąb z dachu Bernabeu i pluszowy królik z pokoju dziecięcego Rodrygo.
Vinícius odmówił zaśpiewania jego ulubionej piosenki.
0
Wcale sie nie zdziwię jeśli w wyborach poprze jakiegoś Fonta albo innego krzykacza.
24
Ja to się dziwię ze tych bramek na rozgrzewce nie chce wliczać do wyniku meczu...
1
@jamesbond6 Tak może być. Kto wie:)
0
@Darek_Maruszczak Problem w tym, że klub mimo wszystko został postawiony w złym świetle. Dla nich to jest pijarowa porażka. No chyba, że to kalkulacja, na zasadzie: co możemy zyskać, nawet kosztem delikatnego uszczerbku na wizerunku klubu, który nie przywitał największej legendy, nie było uścisku dłoni, foci i innych słodkich głupot. Leo przyszedł i poszedł.
14
Leo przyjechał do Barcelony, Robert do USA. Mnie to pasuje.
4
@slaek7784 Ten kto go wpuścił dostał bagażnik koszulek z podpisami i kilka zdjęć, które opublikuje jak się skończy remont:)Jeśli klub nie wiedział to jest to delikatny plaskacz:))
0
Gdyby miał zagrać, to ziemia musiałaby stanąć, a słońce ruszyć...
1
@ShawnC Luz, ironia jak ironia, dał ciała, ale nie tylko on.
2
@ShawnC Kolega nie wyłapal lekkiej ironii????
6
6. Jaki sens był żeby Bernal wchodził na 30 sekund skoro to nie jest zmiana taktyczna? Prowadziliśmy dwiema bramkami, a nie jedną. To jest kpina Panie Flick, jeśli tak chcesz młodego zbudować/odbudować!
0
@ShawnC Zastanawiał się gdzie są obrońcy i np Olmo?
0
@addept Czyli jednak można merytorycznie się pospierać?:)Co do Angola...Rozumiem, że masz taką optykę, jadnakowoż całkowicie nie podzielam tego punktu widzenia. Po prostu uważam, że on jest w tej ekipie ciałem obcym. Trudno zachwycać się, że gość który w United miał chyba 350 tygodniówkę, potrafi czasem podać i coś strzelić. Ja oczekuję czegoś więcej niż poziomu United, z którego się go przecież z radosnym sercem pozbyto.
W zakresie Rafy masz kilka celnych uwag, ale to był ten gość, który w ubiegłym sezonie poprowadził nas do tytułów. On nie tylko strzelał ultra ważne bramki, ale dawał tej drużynie potężny mental, pressing i doskonałe zrozumienie z partnerami. Nie mam energii i czasu by to ubierać w barwne słowa i opisy, ale jeśli oglądałeś większość meczów ubiegłego sezonu, to na pewno pamiętasz te cossowe passy pomiędzy Yamalem i Rafą. Ileż my bramek w ten sposób zdobyliśmy. Ja nie chcę ani czekać ani się łudzić, ze Angol wejdzie kiedyś na ten poziom. Nie wejdzie, bo jemu się już w 1 sezonie nie chce. Jest mentalną miernotą, bez charakteru na niekonwencjonalność. w grze. Niech idzie precz:)
0
@LaMasia1899 Piłkarzy, którzy lepiej grali kiedy na boisku mieli do gry lepszych partnerów jest tysiące. Jak grał Leo kiedy obok miał Inieste, Busiego czy Alvesa, a jak grał gdy mu dawali Andre Gomesa czy Coutinho:)
0
@addept Jeśli chcesz dzwonić po kogoś, to może po kogoś, kto ci wyjaśni podstawy czytania ze zrozumieniem — najwyraźniej są braki.
A to, że widzisz w normalnej opinii „jad”, mówi raczej o twojej własnej wrażliwości niż o moich słowach.
Spokojnie — naprawdę nie musisz się o mnie martwić. Bardziej zastanowiłbym się, czy u ciebie „wszystko w porządku”, skoro zwykła uwaga wywołuje u ciebie dramat na trzy akty.
Ale masz rację w jednym: wszystko się ułoży — szczególnie jak przestaniemy prowadzić takie filozoficzne rozmowy na poziomie przedszkolaka.
0
@MaziFCB Gość zostaje sprowadzony po to żeby strzelać i asystować. Wykręca jakieś liczby, ale one zostają tak przejaskrawione jakby gość przynajmniej po 3 bramki ładował. Nikt już nie mówi o tym, że po jego stronie jest lej jak po bombie i więcej tracimy niż zyskujemy.
1
Też czekam na powrót Rafy. I dobrze będzie, gdy paru delikwentów z pamięcią złotej rybki w końcu zobaczy, jak naprawdę wygląda gra skrzydłowego w Barcelonie. Bo te „mityczne” asysty Rashforda to wartość prawie śmieciowa — marketing, nie piłka.
Gość w 1-na-1 potyka się o własne nogi, jego podania są kompletnie bezzębne i nie tworzą żadnej przewagi. Pressing? Śmiech. Stoi jak kołek i patrzy, jak koledzy robią robotę za niego. Za takie czekanie w miejscu dałbym mu nie reprymendę, tylko bilet w jedną stronę.
Niech zapakuje te swoje asysty i wynosi się z Katalonii jak najszybciej. To, co daje, może dać byle chłopak z rezerw. Trzeba tylko chcieć poszukać, a nie blokować miejsca komuś, kto faktycznie rozumie tę grę.
24
Moj algorytm wskazuje,że Holender jest najbardziej niedocenianym i jednocześnie hejtowanym zawodnikiem Flicka.I to jest kompletnie niezrozumiałe.
0
Byle nie grajacy na alibi Casado i ten gniot angielski na skrzydle. Na cmentarzu jest więcej życia niż w grze ich obu.
1
Źle wygląda w białym prześcieradle.
0
I całe szczęscie,ze nie Ty.Nie znam Cię, ale skoro używasz tak merytorycznych argumentów to odbiję piłeczkę w ten sam sposób. Ile bramek strzelił Braithwaite zanim do nas trafił?A potem jak grał?Własnie takimi wymysłami potem szorujemy dno i nie ma kogo z ławki wpuścić.
0
Ta....zaraz na pewno będzie drugim E2. Dozbierajmy kasę i kupmy kogoś z uznaną marką. Flaki mi się przewracają kiedy myślę, że my chcemy wzmacniać drużynę rewelacjami sezonu z Levante.
2
JA bym chciał zeby Lewy zwolnil mojego dyrektora i...mnie z pracy w przyszłym tygodniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Qaz123 w punkt
1
Tu już nie ma co grać, trzeba dzwonić... A poważnie to, ja już nie jestem pewny tak jak jeszcze byłem w październiku ze Hansi to ogarnie.Zero ale to zero zmian.Uparcie trzyma się tych samych pomysłów na grę. Kto ma zmienić obraz?Rasford łamaga czy Olmo/Christensen ze zwolnieniem lekarskim, a może Yamal z nową dupą?
Luis Enrique?
1
Nie uwierzę, jeśli na korytarzach klubowych, nie zaczną pojawiać się głosy o możliwym pożegnaniu się z Flickiem po sezonie. Póki co ten zapowiada się dramatyczny . Gra jest koszmarna, sztab nie ogarnia obciążeń i kontuzji a to powoli idzie na ich konto a nie na przypadek, a do tego jakieś kontrolowane przecieki o ego w drużynie etc.
0
@culedawid Powoli zaczynam wątpić w to co ma sztab szkoleniowy. Oni potrafią grać po 90 minut zawodnikami kluczowymi kiedy wysoko prowadzimy, a inni w to miejsce tygodniami nie podnoszą się z ławki.
0
Nie rozumiem do końca, co w tym było śmiesznego. Trochę jak z pielgrzymkami na Jasną Górę — niby dziwne, a wszyscy traktują to śmiertelnie serio.
2
Straszna szkoda, że mu u nas nie wyszło i odchodził w naprawdę słaby sposób. Dziś sporo osób na niego patrzy przez ten pryzmat, a to przecież prawdziwa ikona futbolu i tego klubu. Jeden z moich ukochanych zawodników i na pewny byłby w mojej jedenastce wszechczasów.