czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AxelF Nie nocnik tylko porządny kibelek. Ładny bo biały.
1
@Wojtek84 Właśnie, to Ty:)
8
Czy ten zamaskowany gość to jest Pan Karol Nawrocki?
0
@MattCobosco A był?
0
@Uven Groźniejsze ataki, wiecej sytuacji, więcej strzałów, stałych fragmentów i co? I nic. Bo pojawia się magiczne "gdyby nie Szczena". No ale po to go mamy:) Nikt nie broni naszych, zagrali dramatycznie/tragicznie ale ochy i achy nad realem muszą poczekać. W formie z zeszłego roku byśmy schodzili z manitą.
0
@sokot Potrzymaj piwo:)
1
Pchać i Olmo i Duńczyka, nigdy ich nie ma kiedy są potrzebni.
0
@KaczorDonald Co Ty robisz trollu?
13
Cytowanie tego źródła jest jak noszenie kasku pod prysznicem. Niby można ale po co?
0
@BorzyKrzys Yamal powiedział, ze Real kradnie. I pokazał to dokładnie w najbliższym meczu. Łokieć Huijsena i karny na Araujo. Pokazał? Pokazał. Co chciałeś jeszcze zobaczyć? Anulowane karne czy spalone?
0
@Dejvo Wiesz, my nie możemy grać tak jak mierda, bo wyjeżdżamy z czerwonym kartonem. Tam to uchodzi na sucho. Od zawsze. Nie ma problemu kiedy Marcelo przespaceruje się po ręku Massiego, a Xabi Alonso "przypadkiem" przeleci kolanem po czole siedzącego Messiego. Rzygam. Dlatego, choć mam dużo zarzutów do Yamala, będę go bronił za pyskówki w stronę białej zarazy. Jedyny który się odezwie, reszta to chłopcy u cioci na imieninach. Co do Araujo to uważam podobnie.
2
Ta madrycka kreatura to jest ten sam level co Pepe, Marcelo, Arbeloa czy Ramos. Wystarczy popatrzeć na faule, to jest kropką w kropkę. I nie będzie lepiej, mecze między nami znowu zaczną iskrzyć, bo Xabi Alonso był zawsze niedaleko. Ja dobrze pamiętam te jego wyjątkowo bezczelne i chamskie faule, on był tylko rzut beretem od wyżej wymienionych. Duch Mourinho przetrwał.Wkrótce się przekonamy, bo tam materiał jest: Rudiger, Militao, Jude, Vinicius, Tchouaméni...Robi mi się niedobrze na samą myśl!
1
Media głównego ścieku i najbardziej znani (choć niekoniecznie najlepsi) dziennikarze tylko czekają na każdą, nawet najmniejszą okazję, żeby zachwycić się Realem. A, że nas zjedli, a że pogrom, a że mekembe strzelił wojtkowi już 254 bramki w 12 meczach. Wystarczy włączyć skróty z bramkami Realu i Fermína — Święcicki dosłownie szalał nawet przy nieuznanych golach, jakby to jego własna mama strzeliła. A u nas? Sam chyba nie wiedział, czy się cieszyć, czy udawać obiektywnego:)
0
@JanuszKorwinMikke Uchowaj Boże!
0
Wenger nigdy nie wybaczy nam kartek van Persiego, goli Leo, czy transferów Fabregasa i Henrego. Ile drinków whisky trzeba wypić żeby nazywać Viniciusa mężczyzną a odmawiać tego Szczęsnemu, hm? Za dużo!
0
@Zeniu666 Brawo
2
@Michal1975 To samo napisałem.Brawo
23
Lubię Tomka, ale bredzi strasznie. Nasza pomoc została zjedzona przez kogo? Camavingę?Łokieć Huijsena, faul na Araujo i dziś byśmy mówili, że wynik na styku. My zagraliśmy mega słabo, ale kogo mieliśmy do zmiany? Araujo, Martina czy Casado?Byliśmy w tragicznej formie, bez cienia opcji zmian i taka słaba Barcelona przegrywa TYLKO 2:1? Panie Tomku, skoro nasza pomoc została zjedzona to jak nazwać pomoc realu kiedy przegrywa 4:0 czy 5:2? Trzymajmy umiar i fason, bo brzmi śmiesznie. Real był bardzo słaby i niewiele brakowało, żeby tragiczna Barcelona znowu postawiła go na karnego jeżyka.
1
To może kilka słów komentarza:
"Kompletnie nie rozumiem obecności Koundé na murawie. Gra fatalnie zarówno z piłką, jak i bez niej".
Gra przeciwko samemu Viniemu (mimo, że kretyn) jest trudna, a jeśli ma do pomocy Juda i Mekembe i lewego obrońcę to sprawa wydaje się arcytrudna (nawet jeśli nie zagrali wybitnego meczu).Zatem nasz Francuzik miał do ogarnięcia w sumie całą prawą stronę i w zasadzie żadnej pomocy ze strony Yamala. Zatem hasła ze gra źle z piłką i bez niej oceniam w kategorii: gadanie żeby gadać, bez patrzenia na dyspozycję całej drużyny.
"Kapitalna parada przy rzucie karnym, ale w mojej opinii gdybyśmy mieli w bramce Joana Garcíę, moglibyśmy tego meczu nie przegrać.
Gdybyśmy mieli Buffona pewnie też. Osobiście nie jestem wielkim fanem Wojtka ale wyciągnął 2-3 bardzo groźne strzały plus karny. Dla mnie bez zarzutu. Latające piłki z jednej strony na drugą to kompetencja bocznych obrońców i pomocników wspieranych przez ewentualnie Yamala i Rashforda (zagrał bardzo słabo, bez minimalnej inicjatywy).
"Lamine zapowiadał przed meczem wielkie rzeczy i to jest okej, kiedy umiesz dowieźć pewne rzeczy. Jeśli nie umiesz, stajesz się pośmiewiskiem".
Nie tylko Lamine nie dojechał. Ja mu osobiście za złe nie mam pyskowania, na mierdę trzeba jeszcze większego kalibru. Oni wczoraj nas dwa razy przekręcili, nie pierwszy i nie ostatni raz. Problem w tym, ze chłopak ma w nogach o jakieś 2000 minut za dużo w stosunku do jego wieku. Ostatnio w kilku miejscach pojawiły się analizy lekarzy (można znaleźć w necie) jaki wpływ mają tak drastyczne obciążenia na dopiero co rozwijający się organizm. Zaburzenia w tym zakresie (od chrząstek przez okostną- tak mówią lekarze) zaczną wychodzić wkrótce. Gdyby Fermin dwa razy się nie posępił albo Ferran nie podawał Kurtce zamiast oddawać strzał, to dziś byśmy cieszyli się z kolejnego zwycięstwa, bo real był nędzny, naprawdę nędzny a media od Ćwiąkały przez Kanał Sportowy chlapią o miażdżącej dominacji realu. Jaki mecz oglądali?!
"Niestety to trener doprowadził do tego, że jesteśmy zbyt jednowymiarową drużyną - na wszystkie pytania mamy tylko jedną odpowiedź".
Uwielbiam Heńka, ale facet niestety dał ciała w tym sezonie. Na jego pracę patrzę jednak przez pryzmat ubiegłego sezonu. Nigdy nie zrozumiem czemu Rafa, Yamal czy Lewy trzymani są po 90 minut jeśli rezultat jest dawno rozstrzygnięty. Czemu nie dawać ogrywać się młodym? Pedri jest zajechany jak koń po westernie. To jest absolutnie wina Flicka. Transfery transferami, ale jeśli facet wie, że ma wąską kadrę to po to ma sztab, żeby umiał mu pomoc w dostosowaniu obciążeń. Ja na kanapie za darmo mogę nie wiedzieć, ale oni muszą!
11
Mierda wyrała, ale wcale nie jakoś znacząco, do tego z wałkami a napinają się jakby wygrali 5:0. Kompleks Barcelony. Co do Yamala...Przy następnym kontrakcie Yamala, wpisałbym, ze jego stary ma zakaz na social media.
7
Rasista ze zdjęcia to wyjątkowa kreatura.Poza tym mierda to stan umysłu,nie dziwią ani takie obrazki,ani to,że jak zwykle wygrali po watpliwych decyzjach sędziego.Jak nie kacja z Araujo, to łokieć Huijsena.A to,ze zagraliśmy piach okrutny to inna bajka.
1
@ka3fcb Dla mnie Yamal i jego stary to jest powoli katastrofa. Irytują obaj swoim zachowaniem,kretyńskimi filmikami etc.Uwazam,że gość nie zrobi w tym klubie historii,ale...jeśli może wbić szpilę białej zarazie na oczach milionów,jestem happy.A mecz to już inna bajka.Oczywiscie,że wolałbym żeby robil to swoimi golami na boisku,ale chyba niestety nie dziś...
1
@ka3fcb
Czy real kradnie? Tak.Czy pomagają im sędziowie? Tak.Czy korzystają na tym częściej niż inne ekipy? Zdecydowanie.To czemu ma milczeć? Prawda jest nie po to żeby trzymać ją pod kocem.
1
Nie, nie przesadził i nie powinien gryźć się w język. Powiedział to co myśli znakomita większość kibiców Barcelony od lat, kiedy widzi wałki mierdy. Brawo.
2
Trzeba było pomyśleć rok wcześniej, kiedy panowie grali po 90 minut mimo, że były mecze gdzie można było już od 45 minuty ich oszczędzać. Dla mnie to powoli nie jest przypadek tylko katastrofalny błąd w planowaniu obciążeń. Za dużo tych kontuzji. Za dużo "przypadków". Rafa zagrał jeden dobry sezon w Barcelonie, a teraz będzie dembelował u lekarzy.
0
@Messiah10 Guti
13
Może czas wprowadzić obowiązek konferencji sędziów po meczu, hm? Niech się tłumaczą. Jeśli istnieje przepis, ze drugiej żółtej nie można sprawdzać na varze, to chyba coś tu nie gra.
0
@Pedryrodryges Nie wiem, może Real teraz patronuje wszystkim meczom, nawet tym, w których nie gra?
0
Knur Tebas w swoim żywiole:))
1
Sędzia przerobił dziś Greków, to fakt. Ale ileż to razy śmietana przerabiała rywali w LM? Ile to było "cudownych" zbiegów okoliczności, zwłaszcza w finałach. Nie mam wyrzutów, choć to słabe. Ciekawe czy taki mulat Vinicius ma wyrzuty, kiedy padł jak porażony piorunem w meczu Getafe. A potem kręcona jest legenda o tytułach, bo o przekrętach już nikt nie mówi. Rozum do tego trzeba mieć.