dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real nie robi narazie transferów oby mu się nie udało kupić kogoś znaczącego.
Mam nadzieje że Atletico będzie 2 siła w Hiszpanii zaraz po Barcelonie bo to nawet jest realne.
W tym sezonie się udało, może Real na dłużej spadnie na 3 miejsce.
0
Kto wygrał mecz?
14
Może to dziwne ale dla mnie Barca powinna mieć ten puchar bez rozegrania meczu.
Zdobyła Mistrzostwo i puchar Hiszpani. Wiec to trochę na sile taki mecz dla meczu.
8
Bardzo bym chciał aby Gomes przeszedł do Arsenalu. bo w tym klubie myśle ze by się odnalazł.
2
Mamy 100 baniek które przeznaczyliśmy na Griezmanna a Hazard lepsza opcja jak Griezmann wiec trochę dołożyć i Jeste nasz ...oby
0
Bez sensu. on musi grać w Europie
3
Leo bez presji może zacznie jeszcze lepiej grać a może wkoncu mu pomogą koledzy aby wskoczyć na lepszy poziom. I wygrają wspólnie LM
0
Gwałcę replay -:)
0
Obiektywne jest to ze oceniasz gościa negatywnie po 1 sezonie po zmianie ligi i klubu. Spoko
A to ze kylian jest pewniakiem to trochę zawdzięcza temu ze nie opuścił rodzimej ligi jak to zrobił Dembele. Dla tego on ma czas a talentu nie musi udowadniać
5
Real wycenia Kovacicia na 90 baniek . No to żarty są bo aż tak dobry to nie jest. Ale widać ze umie sprzedawać nawet pikarzy których nie potrzebują. A my jak chcemy kogoś sprzedać to 10 milionów może ktoś się pokusi
0
Ale głupoty piszesz gość 1 rok gra w nowej drużynie, nowej lidze, ma 21 lat dotykały go kontuzje a jak,dostał szanse to ja raczej wykorzystał i z czego to narzekanie? Mbappe zmienił klub ale nie zmienił ligi, fakt talent z niego niezły ale porównania często są niesprawiedliwe i krzywdzące.
A Dembele jeszcze da nam wiele radości a krytyków miał nawet Messi.
Tacy ludzie już są ..
0
Na tych mistrzostwach moim zdaniem nikt indywidualnie się aż tak nie wyróżnił. Już nie będzie takich piłkarzy jak Messi czy Ronaldo którzy będą się tak znacznie wyróżniac i trudniej będzie takie nagrody przyznawać. Wiec dla tego uważam ze Modric to dobry wybór.
1
Oczywiste jest ze MVP będzie finalista mistrzostw.
Skonczcie z tym Hazardem fakt był świetny ale nie grał w finale i tym się kierują ci co wybierają i maja racje. Ewentualnie tez kolega wyżej wspomniał o Persiciu bo był świetny tez.
6
Oj trochę przesadzasz myślę że ani lepszy ani gorszy był Rakitic. Modric porostu zasłużył na ten tytuł
0
Ona może być jego matka. Mamuśka
2
Nic nie grać a prowadzić 2:1 trzeba być z góry skazanym na zwycięstwo
0
Aj jak byłoby pięknie jakbyśmy sprzątnęli Realowi Hazarda .....
Wiem że niektórzy twierdzą że po co nam on, ale skoro klub chciał Griezmanna, to myśle ze jego brak by nam zrekompensował transfer Edena.
0
Pamietam piłkarza O i mieniu Damiano Tomassi jak go odmienić? Kogo czego nie ma? Damiana Tomassiego czy Damiano Tomassiego?
Wydaje mi się ze podobnie jest z Ronaldo.
A tak na marginesie tu nie chodzi o to ze nie znamy się na odmianach bo zarzucanie wszystkim tego jest bez sensu, ponieważ każdy akurat odmienia Ronaldo w ten sposób.
Myśle ze T nie jest błąd. A zobacz cały artykuł tego redaktora który napisał ze Camp Nu jest stadionem Realu Madryt. Wiec nie tylko o odmianę nazwiska piłkarza chodzi w artykule ale treść.
0
Ale nawet komentatorzy sportowi nie używają odmiany Cristiana Ronalda
1
Z ulicy myśle ze by sobie poradził, bo ja jak czytam komentarze na La rambli to nigdy nie przeczytałem „Cristiana Ronalda”.
1
„ W Tym okienku transferowym głośne nazwisko zawita na camp Nu. następca CR7 ma być Eden Hazard który świetnie spisywał się na mistrzostwach w Rosji”.
A odmiana „Cristiana Ronalda” już razi u gościa który jest tam zatrudnionym specjalista.
Chyba złoże tam CV, może mnie wezmą.
Ten tekst na interi.
https://eurosport.interia.pl/primera-division/news-real-madryt-eden-hazard-szykuje-sie-do-transferu,nId,2606697
Każdy z La Rambli by przebił gościa.
0
Ja nie mam nic przeciw, lubie Francje genialne pokolenie piłkarzy ale wole Chorwatów aby wygrali. W sumie to moje 2 ulubione drużyny na tych mistrzostwach które miały realne szanse na wygrana
3
Nie mam nic przeciwko Afryce, ale niech wygra w finale Chorwacja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla mnie to promocja za tego gościa. Gdyby był powołany do repry i jako finalista mistrzostw świata to myśle ze jakieś 70-80mln. by za niego chcieli.
3
18 milionów euro za Gomesa to powinna być kolejka po niego jak z Barcelony do Nowego Jorku.
Jaki jest to jest ale 18 baniek przy tych cenach to śmiech na sali. Najmniej około 30 milionów, Gomes przecież nie jest jakąś ciamajdą. Może mu nie za bardzo szło ale nie był nigdy słabym ogniwem, zawsze coś tam grał, ale napewno więcej niż na te 18 milionów.
4
A co jedno drugie wyklucza?
7
Jeśli zamiast Griezmanna przyszedłby Hazard to dla nas o wiele lepsza sytuacja.
Wole Hazarda
0
Może i Paco zostaje ale jakby go sprzedali płaczu by nie było. Tak samo Digne mogłem dodać tez zmiennik Alby, ale jakby oferta dobra się pojawiła to podejrzewam że by poszedł
1
Mina musi na wypożyczenie przynajmniej, bo na niego miejsca nie będzie dlatego go ująłem