dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha to kpinha
0
Ale Neymar by się zdziwił jak by Barca wyciągnęła Mbappe z PSG.
7
Szczerze mówiąc to nawet jak Barca będzie miała wyniki, to chciałbym aby ten trener bez wyobraźni odszedł po sezonie.
1
„starać się przekonać do siebie trenera i wykorzystać otrzymane szanse. „ Valdek jaja sobie robisz to co mowisz u ciebie jest niemożliwe.
0
Cristiano odszedł i lipa z bramkami, tylko że i w serie A cienizna .
0
Zapomniał dodać że Busquets ma taśmy na wszystkich trenerów z którymi współpracował dla tego był pierwszym ich wyborem...
widać że podczas urodzenia ten trener dostał zamiast klapa w pupę to w głowę.....
4
Jak?
0
Jajco.
1
Gość jest tylko człowiekiem fakt ma zjazd formy a niektóre komentarze to brak szacunku do niego.
Ma prawo do urlopu jaki mu się podoba.
0
De ligt rotacja z Pique A Lenglet rotacja z Umtitim Tak bym to widział i Verma do odejscia
0
A jak Mbappe by się u nas nie odnalazł to co byś pisał?
0
Barca ma napięte stosunki z PSG czyli Francuzami wiec Messi nie powącha złotej piłki. Może czas na Neymara aby wygrał złota piłkę bo na mundialu bardziej zapamiętano jego turlanie się, niż to że Francja wygrała mundial.
1
Teraz to może go kupi tylko Lewandowski z KSW i wystawi do walki z jakimś Najmanem
1
Chyba mamy inne rozumienie wprowadzanie pilkarzy do drużyny . Kibice chcą dać szanse aby grał a trener i działacze aby tacy nowi piłkarze oglądali mecze z trybun. A Rakitic i inni ledwie pełzają po boisku ze zmęczenia. Bo każdy mecz po 90 min.
Gdzie sens gdzie logika?
Ostatnie 15, 20 minut dla piłkarza który zostaje wprowadzany do drużyny jest na wagę złota. Ale co tam Valverde wie lepiej.
0
Klopp i Machin odpadają nie odejdą z tych druzyn
0
Chciałbym Henry
0
Czy jest jakiś sensowny trener na horyzoncie do zastąpienia Valverde ? Tak jak już w tym temacie siedzimy
0
Dawno takiego ścisku w tabeli nie było w lidze hiszpańskiej.
1
Z taka gra i taktyka na zajechanie podstawowej jedenastki bez zmian to my wygramy ligę mistrzów. Jak zmienimy trenera to może coś wyjdzie z tego. Z Valdkiem to możemy wygrać puchar króla tylko
0
Odświeżam La ramble i parze czy padł gol bo stream za wolno idzie.
0
Barca jest bez trenera może zarząd się obudzi kogoś zatrudni.
1
Ten sędzia to powinien piłka w łeb dostać to może się odsunie w koncu
1
Co maja myśleć sobie rezerwowi jak ten trenerzyna nie robi zmian" my się irytujemy a ławkę to szlag trafia
0
Jak można nie raegowac mając ławkę i nie wprowadzać swieżosci . W tym aspekcie Valverde jest mega irytujący
0
Podanie przez środek u nas tragedia
0
Chyba bym spróbował,Dembele na szpicy w drugiej połowie bo do Suareza nie mam cierpliwości
0
W Barcelonie raczej by podzielił los Paco, Munira i innych na jego pozycji
0
Pique albo robi interesy albo bierze się za treningi bo widzę że te dwie rzeczy trudno jest mu ostatnio godzić
1
Pique bardziej kocha Hiszpanie niż Katalonie bo przysługę Hiszpani zrobił i zrezygnował a w Barcelonie dalej gra.......
11
Dwóch Pajaców się bije którzy nakręcają spirale nienawiści a cały świat przyklaskuje jednemu albo drugiemu. Ale to chore jest co to się porobiło.