11

W lidze mistrzów pojedziemy potęgi a zatrzymamy się na Romie bo w głowach zawodników mecz jest wygrany przed meczem bo teoretycznie są słabsi.

0

W takim razie porażka jeśli chodzi o ludzi o pod transferów.

2

Brak Vidala zaczyna mnie mówiąc delikatnie wkurzać

0

Valverde gość który wygrał dublet, pojechał Real 5:1 i mimo tego nie ma uznania. Szczerze mówiąc wyniki to nie wszystko, jednak na takie detale się zwraca uwagę jak marnowanie takich zawodników jak Malcom.

0

Co tam Monchi Valverde wie lepiej

1

A gdzie był początek? Trzeba mieć „szczęście” aby skończyć nigdy nie zaczynajac....

4

Messi wiecznie grał nie będzie a Dembele może naprawdę stanowić o sile tej drużyny. Z Messim taki zawodnik nie będzie błyszczał. Myśle ze niech ogrywa się bo nie idzie mu najgorzej. A sprzedaż głupota .

1

Dembele super a Valverde niech na kontry wpuszcza Dembele i Vidala przybtakim wyniku i trochę wcześniej niech te zmiany robi.

0

Wpuść Vidala

1

Z takim podejściem do zmian to my wygramy puchar intertotto

2

Ale ten trener jest beznadziejny

4

Valverde wpusc Vidala

1

Nie wierz we wszystko o czym piszą media

6

Ja Chciałbym Dembele zobaczyć pod władza innego trenera. Zobaczycie że gość odpali, tym bardziej że początek sezonu miał dość fajny.

0

Puścić Dembusia na prawą i może coś ugryzie

1

Po tych gwizdach na Vidala bardzo mu kibicowałem aby strzelił bramkę. Chciałbym aby grał w 1 składzie.

1

Widzę że jest hejt na Valverde ale to że Vidala trzyma na ławce a Ivan morduje się cały mecz to mnie trafia taka decyzja tego trenera.

2

Jak bramkarz Barcelony zostaje piłkarzem meczu na Camp Nu to oznacza że coś nie jest Ok z tą drużyna.

0

Valverde niech teraz Ter stegenowi dziękuje za wynik . Słaby mecz Barcya wynik zakłamuje to.

11

Za Rakiticia wejdzie Vidal w 89 minucie

1

Dembele jakie straty ale niech się ogrywa" kurde wierze w niego

1

Pamietam jak Leo miła kontuzje i na tym skorzystał Neymar a Barca wygrywała mecz za meczem. Teraz liczę ze Dembele na tym skorzysta i wykorzysta szanse

2

Vidal na boisko Rakieta odpoczynek

0

E tam na El,Clasico da radę wrócić

0

Ma ktoś link do tej sytuacji z Messim?

0

Po raz kolejny AS zgasł skład Barcelony A katalonskie media jak zwykle nie trafiły.

0

Real przegrał bo patrząc na Levante myślał że gra na Santiago Bernabeu z Barcelona

4

Idę na biała poczytać artykuły po meczu;-)

1

Valverde niech skończy sezon i odejdzie bo jak by miał teraz polecieć to Barca musiała by przegrywać wszystko.

1

Czy Lapatagie to były trener Realu już?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?