dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
W lidze mistrzów pojedziemy potęgi a zatrzymamy się na Romie bo w głowach zawodników mecz jest wygrany przed meczem bo teoretycznie są słabsi.
0
W takim razie porażka jeśli chodzi o ludzi o pod transferów.
2
Brak Vidala zaczyna mnie mówiąc delikatnie wkurzać
0
Valverde gość który wygrał dublet, pojechał Real 5:1 i mimo tego nie ma uznania. Szczerze mówiąc wyniki to nie wszystko, jednak na takie detale się zwraca uwagę jak marnowanie takich zawodników jak Malcom.
0
Co tam Monchi Valverde wie lepiej
1
A gdzie był początek? Trzeba mieć „szczęście” aby skończyć nigdy nie zaczynajac....
4
Messi wiecznie grał nie będzie a Dembele może naprawdę stanowić o sile tej drużyny. Z Messim taki zawodnik nie będzie błyszczał. Myśle ze niech ogrywa się bo nie idzie mu najgorzej. A sprzedaż głupota .
1
Dembele super a Valverde niech na kontry wpuszcza Dembele i Vidala przybtakim wyniku i trochę wcześniej niech te zmiany robi.
0
Wpuść Vidala
1
Z takim podejściem do zmian to my wygramy puchar intertotto
2
Ale ten trener jest beznadziejny
4
Valverde wpusc Vidala
1
Nie wierz we wszystko o czym piszą media
6
Ja Chciałbym Dembele zobaczyć pod władza innego trenera. Zobaczycie że gość odpali, tym bardziej że początek sezonu miał dość fajny.
0
Puścić Dembusia na prawą i może coś ugryzie
1
Po tych gwizdach na Vidala bardzo mu kibicowałem aby strzelił bramkę. Chciałbym aby grał w 1 składzie.
1
Widzę że jest hejt na Valverde ale to że Vidala trzyma na ławce a Ivan morduje się cały mecz to mnie trafia taka decyzja tego trenera.
2
Jak bramkarz Barcelony zostaje piłkarzem meczu na Camp Nu to oznacza że coś nie jest Ok z tą drużyna.
0
Valverde niech teraz Ter stegenowi dziękuje za wynik . Słaby mecz Barcya wynik zakłamuje to.
11
Za Rakiticia wejdzie Vidal w 89 minucie
1
Dembele jakie straty ale niech się ogrywa" kurde wierze w niego
1
Pamietam jak Leo miła kontuzje i na tym skorzystał Neymar a Barca wygrywała mecz za meczem. Teraz liczę ze Dembele na tym skorzysta i wykorzysta szanse
2
Vidal na boisko Rakieta odpoczynek
0
E tam na El,Clasico da radę wrócić
0
Ma ktoś link do tej sytuacji z Messim?
0
Po raz kolejny AS zgasł skład Barcelony A katalonskie media jak zwykle nie trafiły.
0
Real przegrał bo patrząc na Levante myślał że gra na Santiago Bernabeu z Barcelona
4
Idę na biała poczytać artykuły po meczu;-)
1
Valverde niech skończy sezon i odejdzie bo jak by miał teraz polecieć to Barca musiała by przegrywać wszystko.
1
Czy Lapatagie to były trener Realu już?