dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nowy trener, nowe nadzieje, nowe motywacje dla piłkarzy i w tym Coutinho...
0
Nie zawsze będzie Barca 5:0 wygrywać, liga jest już bardziej wyrównana. Mecz oglądam i nikt nogi nie odstawiał, tempo nawet szybkie. Grają spoko, tylko 2 młodzików sobie dziś nie poradziło.
1
Dla mnie bardzo ładny mecz i mimo że przegrywamy Barca zostawiła sporo serca na boisku.
0
Denis niczym Messi
Ps. Artura chcieliście który jest dobry do ataku pozycyjnego a tu Denis fajnie sobie poczyna
0
Nie no ma sobie w jajkach zacząć grzebać byś był zadowolony ..
0
Roma odrobiła i my odrobimy
0
Gorsze od wyniku jest jedno: płacz tylu ludzi na La Rambli
0
A ch....po raz enty Dembele nie strzela tylko przekłada raz na jedna nogę raz na druga?
0
Na co ci Arthur teraz trzeba bardzie gościa ci ma ciąg na bramkę myśle że Denis będzie lepszy
8
Ja ogarniam bo z Chumim wyglądało to słabo. Jak tył będzie pewniejszy to lepiej będzie grało im się w innych formacjach.
2
Alena spalił się dziś i trzeba go zmienić
0
Sytuacje są wiec tridente coś gra ale wykończenia nie ma
5
Mam wrażenie że Vidal jest sam w środku pola a inni gdzies zniknęli
0
Wniosek jest prosty idziemy po ligę mistrzów
0
Cilesen- Semedo (Wague), Murillo, Lenglet, Miranda-
Coutinho, Arthur, Alena, Denis-
Malcom, Dembele
Po przerwie Riqi za Arthura
Wague za Semedo
Roberto za Alene
0
No i gitara podoba mi się
3
Jak Xavi by objął 1 drużynę i by mu nie wyszło to byśmy Valverde całowali po piętach ze sukcesy ta drużyna miała.
Ale mam nadzieje ze Xavi sobie poradzi i Barca będzie miała piękny styl i co najważniejsze trofea.
2
Szkoda ze lata lecą. Człowiek się przyzwyczaił do Andresa
3
Dla mnie jak jest gość typu Suarez w Barcelonie który jest świetny, to każdy napadzior typu Paco i Munir się będą marnować. Suarez jest egoista ale to komplement, bo on jest pazerny na minuty na boisku.
Dla Munira lepiej nie przedłużać kontraktu, bo dostanie większa kasę za wolny transfer a Barca chce go zrobić na szaro teraz, bo chce wziąć za niego pieniądze które on sam może zgarnąć przy nowym kontrakcie z nowym klubem.
Ci co piszą że Barca dała mu szanse zostawiajac go kosztem Paco nie maja racji, bo on w ogóle nie gra. Ja tam mu się nie dziwie ze nie chce przedłużyć kontraktu. Tez bym tak zrobił.
Tekst piosenki się nasuwa „ ona widzi we mnie piniądz”
Tez popieram klub w tym bo dawać szanse komuś kto odejdzie za pół roku a taki Malcom będzie przyspawany do ławki.
Podsumowując obie strony maja swój interes i każda pilnuje swego.
10
Francuzi co maja wysyp talentów że szok
8
Manchester to sobie może kupić od nas Denisa Suareza jak chce ...
0
Zamienić Liverpool kloppa na MU bez wyrazu to interes życia. Chyba Coutinho nie jest idiota. A już nie wspomnę a zamianie Barcy na MU.
1
I tak nie będzie go przekonywał swoimi statystykami :-D z głupiego zdania trudno teraz się wycofać i głupio tak bo cała fcbarca.com będzie się śmiać.
4
Nie No nie wierze ;-D że jeszcze są tacy. Gość młody rozkręca się, świetnie prowadzi piłkę, robi różnice a ciebie on nie przekonuje? Zobaczysz ze z meczem na mecz, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok będzie naprwde coraz lepszy.
Zapytałem o to dlatego bo mam nadzieje ze takich jak ty będzie coraz mniej. Ale jeszcze kwiatki się trafiają niestety. ;-/
0
Czy są jeszcze ci co sprzedawali Dembele? Czy jeszcze wytrzymają do końca sezonu?
Tak z ciekawości zapytałem :-)
0
U mnie dopiero padł gol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale kocur Dembele pojechał ...szkoda że nie strzelał
0
U siebie Getafe myśle ze zaatakuje
0
Oby Pique za bardzo wyluzowany nie wszedł na murawę po wyniku Realu