0

Z wyniku 0:0 tez będę zadowolony bo na Bernabeu wystarczy bramkowy remis a nie takie drużyny tam ostatnio dobre wyniki osiągały.

0

Real idzie po 4 ligę mistrzów ale nie sądziłem że z VARem

0

Pomysł z wyjazdami mi się nie podoba ale jechanie po Bartku jest bez sensu. Barca musi miec duże dochody bo nie będziecie mieć w klubie Suarezow, Dembelow, Messich itp. Bo oni zarabiają większość budżetu klubu. A kasa musi się z kadr wziąć.

3

Suareza trzeba posadzić na ławce koniecznie ponieważ na kluczowa cześć sezonu wogole nie będzie gotowy.

0

Niech się wykartkuje i odpocznie z Sevilla

1

To jest profesjonalny futbol ktoś w ostatniej chwili może wypaść wiec musi do ostatniej chwili taki Miranda być do dyspozycji.

0

Atak Realu to: Lucas, Benzema, Vinicius. Na papierze wyglada to słabo a Real łapie formę, mam nadzieje że to na dłuższa metę nie może się udać.

2

Brać chłopaka z Lyonu. Myśle że rywalizacja o skład z Alba była by piękna. Nie trzeba się bać tego bo wcale nie jest wykluczone że Mendy jest na straconej pozycji i będzie grzał ławkę. Alba młodszy nie będzie, wiec na lewej stronie byśmy mieli zawodnika na lata a na prawej Semedo i mamy 2 latawców na skrzydłach obrony.

14

Myśle że zawodnicy maja w głowie że jest ktoś taki jak Messi i dla tego teraz bez niego ciężko im grać. Gdy Messi odejdzie to będą musieli polegać bardziej na sobie oraz na całej drużynie i będą zawodnicy którzy będą ciągnąć drużynę. W każdej drużynie sa tacy i w Barcy tez będą, aczkolwiek drugi Messi nam się nie trafi.
Pamiętać należy że Barca istniała bez Messiego i będzie istnieć.

0

Bzdury....

0

Roberto myśle ze podobniej gra do Artura niż Alena albo Vidal.

0

Wątpię
. Zagra Vidal albo Cou

1

Oby wrócił na Madryt

2

Kupić i niech jeszce gra sezon w Benfice . Ze 45 milionów trzeba będzie dać. Myśle że wpłacenie klauzuli nie wchodzi w grę bo będzie grał w Benfice do końca kontraktu.

17

Jednym zdaniem Piquenbauer

5

Wczoraj Cou i Suarez zawalili nam mecz. Bo obrona swietnie( Pique , Semedo) a brakowało aby w ataku ktoś robił wiatr....

0

Casemiro, Marcelo, Modric, bez formy to widać.

2

Coutinho zejdź wstydu oszczędź

2

Coutinho gramy mecz z Realem Madryt gdzie jesteś ?

0

Spokojnie jak na pierwszy sezon dobrze ogólnie sobie radzi

0

Może i Real jest w gazie ale jednak to dalej nie ten sam Real co za Zidana. My nie gramy dobrze po prostu

0

Ale Monchi nas zrobił z tym Malcomem.......

0

Malcom jak Andre się zblokował i po chłopie

5

Umtiti, Messi, Dembele i gra wyglada zupełnie inaczej.......

0

Z pucharu króla odpadniemy ale LM i La Liga jest nasza.

0

Dla mnie najlepszy, najtrudniejszy do przejścia stoper na świecie. Niech wraca bo z nim Barca naprawdę jest mocna z tyłu.

0

Zobaczymy Malcom czy Vinicius ....

0

Niech Real zrobi sobie bordowo granatowe to El Clasico by wyglądało co najmniej dziwnie.

1

Nie na Camp Nu gdzie potrzeba będzie kontrolować środek pola i mieć więcej posiadania piłki. Bardziej Vidal na rewanż

12

Ten Vinicius jakoś tego typa nie darze sympatia wydaje mi się taki gnejek cwaniak. Oby w El Clasico przerżnął ostro z Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?