dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z wyniku 0:0 tez będę zadowolony bo na Bernabeu wystarczy bramkowy remis a nie takie drużyny tam ostatnio dobre wyniki osiągały.
0
Real idzie po 4 ligę mistrzów ale nie sądziłem że z VARem
0
Pomysł z wyjazdami mi się nie podoba ale jechanie po Bartku jest bez sensu. Barca musi miec duże dochody bo nie będziecie mieć w klubie Suarezow, Dembelow, Messich itp. Bo oni zarabiają większość budżetu klubu. A kasa musi się z kadr wziąć.
3
Suareza trzeba posadzić na ławce koniecznie ponieważ na kluczowa cześć sezonu wogole nie będzie gotowy.
0
Niech się wykartkuje i odpocznie z Sevilla
1
To jest profesjonalny futbol ktoś w ostatniej chwili może wypaść wiec musi do ostatniej chwili taki Miranda być do dyspozycji.
0
Atak Realu to: Lucas, Benzema, Vinicius. Na papierze wyglada to słabo a Real łapie formę, mam nadzieje że to na dłuższa metę nie może się udać.
2
Brać chłopaka z Lyonu. Myśle że rywalizacja o skład z Alba była by piękna. Nie trzeba się bać tego bo wcale nie jest wykluczone że Mendy jest na straconej pozycji i będzie grzał ławkę. Alba młodszy nie będzie, wiec na lewej stronie byśmy mieli zawodnika na lata a na prawej Semedo i mamy 2 latawców na skrzydłach obrony.
14
Myśle że zawodnicy maja w głowie że jest ktoś taki jak Messi i dla tego teraz bez niego ciężko im grać. Gdy Messi odejdzie to będą musieli polegać bardziej na sobie oraz na całej drużynie i będą zawodnicy którzy będą ciągnąć drużynę. W każdej drużynie sa tacy i w Barcy tez będą, aczkolwiek drugi Messi nam się nie trafi.
Pamiętać należy że Barca istniała bez Messiego i będzie istnieć.
0
Bzdury....
0
Roberto myśle ze podobniej gra do Artura niż Alena albo Vidal.
0
Wątpię
. Zagra Vidal albo Cou
1
Oby wrócił na Madryt
2
Kupić i niech jeszce gra sezon w Benfice . Ze 45 milionów trzeba będzie dać. Myśle że wpłacenie klauzuli nie wchodzi w grę bo będzie grał w Benfice do końca kontraktu.
17
Jednym zdaniem Piquenbauer
5
Wczoraj Cou i Suarez zawalili nam mecz. Bo obrona swietnie( Pique , Semedo) a brakowało aby w ataku ktoś robił wiatr....
0
Casemiro, Marcelo, Modric, bez formy to widać.
2
Coutinho zejdź wstydu oszczędź
2
Coutinho gramy mecz z Realem Madryt gdzie jesteś ?
0
Spokojnie jak na pierwszy sezon dobrze ogólnie sobie radzi
0
Może i Real jest w gazie ale jednak to dalej nie ten sam Real co za Zidana. My nie gramy dobrze po prostu
0
Ale Monchi nas zrobił z tym Malcomem.......
0
Malcom jak Andre się zblokował i po chłopie
5
Umtiti, Messi, Dembele i gra wyglada zupełnie inaczej.......
0
Z pucharu króla odpadniemy ale LM i La Liga jest nasza.
0
Dla mnie najlepszy, najtrudniejszy do przejścia stoper na świecie. Niech wraca bo z nim Barca naprawdę jest mocna z tyłu.
0
Zobaczymy Malcom czy Vinicius ....
0
Niech Real zrobi sobie bordowo granatowe to El Clasico by wyglądało co najmniej dziwnie.
1
Nie na Camp Nu gdzie potrzeba będzie kontrolować środek pola i mieć więcej posiadania piłki. Bardziej Vidal na rewanż
12
Ten Vinicius jakoś tego typa nie darze sympatia wydaje mi się taki gnejek cwaniak. Oby w El Clasico przerżnął ostro z Barca