dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może Kępa miał plan wyzjazdu na wcześniejsze wakacje i mu się udało ?
0
Rozumiem że Kepa mógł być wkurzony, pomachać rączkami, pokląć sobie pod nosem, ale zejść powinien jak mu trener każe.
0
Snajperka go ściągnąć jak nie wie jak zejść dzban.
3
Caballero mógł napisać piękna historie. Sarri stracił szacunek tym ze jednak nie postawił na swoim a piłkarz pokazał ze rządzi terenerem lipa i tyle.
9
Chciałbym Betis w lidze mistrzów w następnym sezonie. 3 pkt maja do Getafe
0
Vinicius wyrzej od Messiego? widać że jakiś zrypany kibic Realu Madryt
Ronaldo, Modric, Benzema, Bale, Vinicius nie ma już żadnych wątpliwości co to za pan głosuje.......
1
Rajola to raczej agent dla piłkarzy PSG, City i takie które śmierdzą szejkowymi dolarami.
20
Valverde zaimponował tymi zmianami w przerwie.
16
A Pele i Maradona dalej żyją odgrzewanymi kotletami sprzed 30 paru lat jacy to oni nie są najlepsi .....
5
W tym momencie Getafe w Lidze Mistrzów
0
Jak zagrał Umtiti?
0
I co złego ze mundo przeprowadziło ankietę równie dobrze mogli wrzucić do ankiety Rasiaka i większość mogła na niego zagłosować i tak Grzesiu do nas nie przyjdzie tak jak Mbappe
0
Pisałem Malcom ale słownik mi inaczej poprawił więc pretensje do IPada.
0
Nikt go nie uważa za następcę Suareza tylko redakcja dała taka opcje wiec wielu z niej skorzystało, bo każdy by chciał Mbappe w Barcelonie i nawet ty tez. Ale wiadomo że on żadnym następca Suareza nie będzie bo nigdy do nas nie przyjdzie.
5
Malcolm fajnie jakby zagrał
1
Luis nie łapie formę na ławce rezerwowych bo z nim to gramy w 10 na jedenastu.
Ale ten gość irytuje
2
Jednak drużyna bez formy aczkolwiek bardzi się starają ale forma jednak gra duża role mimo ze piłkarze sie starają
3
Co ma zrobić Suarez aby zejść z boiska?
1
Pique zmiata Ramosa. Gra dużo czyściej i jest bardziej przydatny. Ramos mobilizuje innych i ma charyzmę. Ale obrońca jest słabszym. Ramos ma duzy wpływ na negatywne wyniki Realu choć był sezon gdzie wygrał im ligę oraz zdobył złota piłkę dla Cr7 kiedy w końcówkach meczów nabił białym sporo punktów.
Fakt jest twardzielam ale ja tam wole Pique w formie.
0
Mbappe zupełnie inny piłkarz uważam ze z lepszym ciągiem na bramkę ale gorsza technika niż Dembele. Trochę Neymara mi przypomina tylko jest szybszy od niego.
1
Czy Ramos. Edzie opalizował mecz za Czerwo a 4 żółte mu się nie skasują?
0
Co Ramos zrobił?
0
Baracbez formy ale gorsze jest to że każdy kolejny mecz wyglada gorzej...
1
Rakitic może da jakaś stabilność i spokój bo w środku pola my nie zachowujemy się jak Barcelona. Nie rozumiem krytyki tego ze Rakitic wchodzi na boisko.
0
Proteziaki
8
Skład Według Marki piękny
0
Teraz nie wiadomo czy kibicować Umtitiemu o powrót do zdrowia tak szybko. Bardzomchce de Ligta w Barcelonie.
Fakt Umtiti de Ligt piękny duet na lata w Barcelonie.
3
W tym meczu on musi zagrać od początku za Suareza który niech odpoczywa a raczej nie traci sił.
2
Bo Erni ma Rakiticia
4
Poproszę na ławkę rezerwowych Suareza niech zrobi sobie przerwę a Ousmane Messim i Boateng w ataku na ten mecz.
Malcom na druga polowe za Messiego