0

A może Kępa miał plan wyzjazdu na wcześniejsze wakacje i mu się udało ?

0

Rozumiem że Kepa mógł być wkurzony, pomachać rączkami, pokląć sobie pod nosem, ale zejść powinien jak mu trener każe.

0

Snajperka go ściągnąć jak nie wie jak zejść dzban.

3

Caballero mógł napisać piękna historie. Sarri stracił szacunek tym ze jednak nie postawił na swoim a piłkarz pokazał ze rządzi terenerem lipa i tyle.

9

Chciałbym Betis w lidze mistrzów w następnym sezonie. 3 pkt maja do Getafe

0

Vinicius wyrzej od Messiego? widać że jakiś zrypany kibic Realu Madryt
Ronaldo, Modric, Benzema, Bale, Vinicius nie ma już żadnych wątpliwości co to za pan głosuje.......

1

Rajola to raczej agent dla piłkarzy PSG, City i takie które śmierdzą szejkowymi dolarami.

20

Valverde zaimponował tymi zmianami w przerwie.

16

A Pele i Maradona dalej żyją odgrzewanymi kotletami sprzed 30 paru lat jacy to oni nie są najlepsi .....

5

W tym momencie Getafe w Lidze Mistrzów

0

Jak zagrał Umtiti?

0

I co złego ze mundo przeprowadziło ankietę równie dobrze mogli wrzucić do ankiety Rasiaka i większość mogła na niego zagłosować i tak Grzesiu do nas nie przyjdzie tak jak Mbappe

0

Pisałem Malcom ale słownik mi inaczej poprawił więc pretensje do IPada.

0

Nikt go nie uważa za następcę Suareza tylko redakcja dała taka opcje wiec wielu z niej skorzystało, bo każdy by chciał Mbappe w Barcelonie i nawet ty tez. Ale wiadomo że on żadnym następca Suareza nie będzie bo nigdy do nas nie przyjdzie.

5

Malcolm fajnie jakby zagrał

1

Luis nie łapie formę na ławce rezerwowych bo z nim to gramy w 10 na jedenastu.
Ale ten gość irytuje

2

Jednak drużyna bez formy aczkolwiek bardzi się starają ale forma jednak gra duża role mimo ze piłkarze sie starają

3

Co ma zrobić Suarez aby zejść z boiska?

1

Pique zmiata Ramosa. Gra dużo czyściej i jest bardziej przydatny. Ramos mobilizuje innych i ma charyzmę. Ale obrońca jest słabszym. Ramos ma duzy wpływ na negatywne wyniki Realu choć był sezon gdzie wygrał im ligę oraz zdobył złota piłkę dla Cr7 kiedy w końcówkach meczów nabił białym sporo punktów.
Fakt jest twardzielam ale ja tam wole Pique w formie.

0

Mbappe zupełnie inny piłkarz uważam ze z lepszym ciągiem na bramkę ale gorsza technika niż Dembele. Trochę Neymara mi przypomina tylko jest szybszy od niego.

1

Czy Ramos. Edzie opalizował mecz za Czerwo a 4 żółte mu się nie skasują?

0

Co Ramos zrobił?

0

Baracbez formy ale gorsze jest to że każdy kolejny mecz wyglada gorzej...

1

Rakitic może da jakaś stabilność i spokój bo w środku pola my nie zachowujemy się jak Barcelona. Nie rozumiem krytyki tego ze Rakitic wchodzi na boisko.

0

Proteziaki

8

Skład Według Marki piękny

0

Teraz nie wiadomo czy kibicować Umtitiemu o powrót do zdrowia tak szybko. Bardzomchce de Ligta w Barcelonie.
Fakt Umtiti de Ligt piękny duet na lata w Barcelonie.

3

W tym meczu on musi zagrać od początku za Suareza który niech odpoczywa a raczej nie traci sił.

2

Bo Erni ma Rakiticia

4

Poproszę na ławkę rezerwowych Suareza niech zrobi sobie przerwę a Ousmane Messim i Boateng w ataku na ten mecz.
Malcom na druga polowe za Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?