0

Takiego jak Pique Hiszpania długo mieć nie będzie bo Ramos jest
„ łagodnym obrońca” Pique w obronie jest dużo lepszy od Ramosa. Ramos ma tez charyzmę i to mu dużo daje, nie jest zły ale Pique jest lepszy.

1

Za 500 milionów bym się zgodził na jego odejście.

0

Paskudne a fee.

3

Jedna z lepszych jakie widzialem.
Jakby nie było Rakutena to byłyby dopiero rewelacyjne.

0

Niech mi ktoś zacznie zrzędzić na Bartomeu. Dla mnie bardzo dobry prezydent. Tak trzymaj Bartek

5

Oby wygrał wszystko należy się i mu i Messiemu i drużynie ....

0

Chodzi mi o to że są trochę z późno w szczególności jak wysoko,prowadzimy.

0

Ronaldo ma więcej hattricków niż Messi?

1

Ernesto mnie najbardziej zmianami irytuje a raczej ich brakiem

1

Hejterzy i krytykanci za swoje komentarze przed meczem i krytykę powinni ponieść jakaś odpowiedzialność za swoją głupotę.

7

Suarez ma drybling jak babka po złamaniu biodra a jednak raz się udało i defensorzy Betisu dalej nie wierzą co się stało a Bartra dalej leży :-D

0

Się Bartra pokłonił przed Suarezem :-D

2

Arthur do zmiany nie daje rady fizycznie . Ale dobry mecz dziś jego

0

Lengleta akurat kibice Manchesteru pamiętają jak Lenglet nakrył czapa Lukakui jak ich Sevilla eliminowała z pucharów.

1

Po co wydawać pieniądze na trenera przecież niektórzy i tak twierdzą ze Messi wygrywa nam wszystko. Zawsze można zaoszczędzić

0

Betis gra u siebie i jest jedna z 2 drużyn które maja posiadanie piłki największe w La lidze.
Czasy Ball possesion się skończyły Barca musi trochę zaskakiwać. Posiadanie trzeba mieć ale czasem i gra z kontry się przydaje na ciężkich wyjazdach...

25

Ale jeszcze szlochające, płaczące dziewice znajda się na tej stronie mimo wyniku 0:2?

4

A jednak wyszedłeś z nory

1

Gdzie te beksy co płakały że skład zły i taktyka?

0

Coś do Vidala chłopaki z Betisu podają

5

Następny płaczek.

3

Nie płacz płaczku po meczu dokończysz szlochać albo zamilkniesz jak wygraja.

0

Komentarz usunięty

1

Skład niezły na Betis będzie walka jest Vidal

0

Nie twierdze że zagrali mega mecz ale twierdze że Zidane zrobi dobra robotę.
Może nawet im się porażki przytrafia i nie zmienia faktu że Zidane ma dobre podejście do piłkarzy jak przyjaciel i to daje mu przewagę nad innymi.

8

Wystawiając piłkarzy którzy u Solariego grzali ławkę to mistrzowskie posunięcie Zidane.
Atmosfera się zdecydowanie poprawi a to będzie jedna z cegiełek do odbudowania dobrej drużyny. W tym akurat temacie Zidane bije innych na trenerów na głowę a zawodnicy nawet mogą jeść mu z ręki, dla takiego trenera będą gotowi umrzeć na boisku i to przyniesie efekty na pewno.
Może taktyka jego jest prosta banalna ale i skuteczna wrzutki wrzutki wrzutki ale gość ma naprawdę dobry wpływ na ekipę.

44

Griezmann oby do nas nie trafił. Lepiej te pieniążki przeznaczyć na de Ligta.

23

„Nie wiem, ile mieliśmy dośrodkowań, ale pewnie ponad 20 i na końcu wchodzimy w pole karne, dochodzimy do strzałów… Kiedy dośrodkowujesz i dośrodkowujesz, masz szanse na bramki i to właśnie zrobiliśmy.”



Zidane na konferencji ...jednak taktyk

0

Ale śmieszny jesteś ta śwoją opinia, fakt masz do niej prawo, ale gośćia trzeba szanować zrobił wiele dla Realu ja tam bym te ligi chetnie zamienił na te trzy LM z rzędu. To że Barca była mega Regularna w tych latach co Zizou prowadził Real w lidze to nie znaczy że jest złym terenerem. Barca poprostu była regularniejsza i poświadcza to La liga, ale jednak najważniejsze rozgrywki zgrania Real.
Podsumuje tym że regularność i świetna gra Barcy w lidze nie sprawiła że Zidane jest złym trenerem. Jednak jedną LA lige wygrał i 3 LM, to jest mega dobry wynik.
Przykre ze nie docenia się innych tylko dlatego, ze kibicuje się innej drużynie. Ja tam Real i jego klasę doceniam mimo iż kibicuje Barcelonie.

1

Chciałbym Betis w LM. Ale Barac musi jutro wygrać .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?