dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez gra ? Bo nic nie wspomina o nim la rambla
24
Niech się wypowie jak Loew go posadzi na ławce to będzie bardziej obiektywny....
2
Na fioletowej w końcu wchodzą w 21 wiek...
1
@MichalZZZ
Dla mnie trochę czasem jeździec bez głowy ale ogólnie spoko
Taki nasz Lucas Vazquez Barcelony
3
Poruszanie się Griezmanna po boisku to Messiemu zapewni wiele sytuacji bramkowych
0
Cała Barcelona, po co kupować tanio jak można rok albo 2 lata później zapłacić 10 razy drożej.
Ci specjaliści od obserwowania talentów to nie wiem za co kasę biorą.
Asensio, Kubo, Rodrygo, Ruiz, i inni to goście którzy za małe pieniądze przelecieli nam koło nosa.
2
Mówi się o Xavim A to może Valdes będzie odnosil sukcesy z Barceloną
6
@MarioVeB! Ja tego nie znałem
10
Osmane musi pokazać że sprzedanie go było by błędem.
6
Juve chciało Emre i inne szroty za Iwana. Też bym utrudniał negocjacje
0
Ale on wydoił Barce na początku jak przechodził z Santosu były wałki teraz przy podpisaniu kontraktu wałki i jeszcze teraz jakby go kupili za 170 baniek plus kontrakt ogromny to deal stulecia.......
0
Ale trafnie podsumował.
Chciałem Neymara ale z tego co słyszę nie wiem czy więcej pożytku czy szkód jakby przyszedł.
I prawda o Rakiticiu, Dembele i Todibo tez trafił w sedno.
1
W przyszłym roku będzie miał 28 lat, wiec 170 baniek za 25 latka Oki, ale za 28 latka to ryzyko a znając jego tryb życia i podejście, to może nikt go za takie pieniądze nie chcieć kupić bo nie będzie dobrej jakości w stosunku do ceny.
Neymar powinien pójść za trochę wyższe pieniądze niż Hazard a nie za 170 baniek.
0
@BarcaInfo Ney pokazuje środkowego palca
0
@krzychu1526 Thomas Tuchel
12
Sam szrot za Rakiticia dawać Dybale albo Pjanicia
0
Trudno Neymar nie podniesie pucharu Ligi Mistrzów w tym roku
1
Co Juve ma szeroka kadrę to szok ....
0
Tak zaczynajac zdobyliśmy potrójna koronę. Myśle ze będzie dobrze .....
0
Atletico będzie ciułać po 3 pkt w każdym meczu po 1:0 I do przodu na mistrza
2
Te wszystkie doniesienia pokazują ile kłamstw jest w mediach tylko po to aby zarobić $$€€
0
Patrząc na skład PSG Rakitic i Dembele na wypożyczeniu dużo by im dali. Myśle ze PSG powinno się zastanowić nad taka opcją bo czasu mało na przekonanie tych piłkarzy.
0
@jeyx77x
Tak czy siak chciałbym go kiedyś zobaczyć jak trenuje Barce
15
Tak sobie myślałem że bardzo chciałbym kiedyś zobaczyć Jurgena Kloppa jako trenera Barcelony. Jego charyzma, temperament, poczucie humoru i oczywiście kunszt trenerski i talent. Byłoby pięknie tak ze 3 sezony...
0
Chciałbym Neymara Barcelonie ale podzielam jego zdanie tez tak uważam
0
@Transu96 dzięki wielkie
0
Fajnie byłoby jakby radakcja zrobiła sondę czy jesteś za powrotem Neymara?: Tak bądź Nie
Ciekawi mnie ilu kibiców na fcbarca.com chce jego powrotu a ilu nie.
8
@woro1 obudź się wstawaj zesrałeś się.....
42
Byłem za Dembele do zeszłego tygodnia teraz już jestem przekonany aby odszedł włączony w transakcje Neymara.
Nie wykorzystał szansy wiec trudno Neymar da nam wiele radości ....
1
@Suzu tak jak cała Barca