0

Suarez gra ? Bo nic nie wspomina o nim la rambla

24

Niech się wypowie jak Loew go posadzi na ławce to będzie bardziej obiektywny....

2

Na fioletowej w końcu wchodzą w 21 wiek...

1

@MichalZZZ
Dla mnie trochę czasem jeździec bez głowy ale ogólnie spoko
Taki nasz Lucas Vazquez Barcelony

3

Poruszanie się Griezmanna po boisku to Messiemu zapewni wiele sytuacji bramkowych

0

Cała Barcelona, po co kupować tanio jak można rok albo 2 lata później zapłacić 10 razy drożej.
Ci specjaliści od obserwowania talentów to nie wiem za co kasę biorą.
Asensio, Kubo, Rodrygo, Ruiz, i inni to goście którzy za małe pieniądze przelecieli nam koło nosa.

2

Mówi się o Xavim A to może Valdes będzie odnosil sukcesy z Barceloną

6

@MarioVeB! Ja tego nie znałem

10

Osmane musi pokazać że sprzedanie go było by błędem.

6

Juve chciało Emre i inne szroty za Iwana. Też bym utrudniał negocjacje

0

Ale on wydoił Barce na początku jak przechodził z Santosu były wałki teraz przy podpisaniu kontraktu wałki i jeszcze teraz jakby go kupili za 170 baniek plus kontrakt ogromny to deal stulecia.......

0

Ale trafnie podsumował.
Chciałem Neymara ale z tego co słyszę nie wiem czy więcej pożytku czy szkód jakby przyszedł.
I prawda o Rakiticiu, Dembele i Todibo tez trafił w sedno.

1

W przyszłym roku będzie miał 28 lat, wiec 170 baniek za 25 latka Oki, ale za 28 latka to ryzyko a znając jego tryb życia i podejście, to może nikt go za takie pieniądze nie chcieć kupić bo nie będzie dobrej jakości w stosunku do ceny.
Neymar powinien pójść za trochę wyższe pieniądze niż Hazard a nie za 170 baniek.

0

@BarcaInfo Ney pokazuje środkowego palca

0

@krzychu1526 Thomas Tuchel

12

Sam szrot za Rakiticia dawać Dybale albo Pjanicia

0

Trudno Neymar nie podniesie pucharu Ligi Mistrzów w tym roku

1

Co Juve ma szeroka kadrę to szok ....

0

Tak zaczynajac zdobyliśmy potrójna koronę. Myśle ze będzie dobrze .....

0

Atletico będzie ciułać po 3 pkt w każdym meczu po 1:0 I do przodu na mistrza

2

Te wszystkie doniesienia pokazują ile kłamstw jest w mediach tylko po to aby zarobić $$€€

0


Patrząc na skład PSG Rakitic i Dembele na wypożyczeniu dużo by im dali. Myśle ze PSG powinno się zastanowić nad taka opcją bo czasu mało na przekonanie tych piłkarzy.

0

@jeyx77x
Tak czy siak chciałbym go kiedyś zobaczyć jak trenuje Barce

15

Tak sobie myślałem że bardzo chciałbym kiedyś zobaczyć Jurgena Kloppa jako trenera Barcelony. Jego charyzma, temperament, poczucie humoru i oczywiście kunszt trenerski i talent. Byłoby pięknie tak ze 3 sezony...

0

Chciałbym Neymara Barcelonie ale podzielam jego zdanie tez tak uważam

0

@Transu96 dzięki wielkie

0

Fajnie byłoby jakby radakcja zrobiła sondę czy jesteś za powrotem Neymara?: Tak bądź Nie
Ciekawi mnie ilu kibiców na fcbarca.com chce jego powrotu a ilu nie.

8

@woro1 obudź się wstawaj zesrałeś się.....

42

Byłem za Dembele do zeszłego tygodnia teraz już jestem przekonany aby odszedł włączony w transakcje Neymara.
Nie wykorzystał szansy wiec trudno Neymar da nam wiele radości ....

1

@Suzu tak jak cała Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?