dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie jest to dobre porównanie, Ajax miażdży potęgi pięknym stylem, to co wyciągnął z tych chłopaków ten trener to mistrzostwo świata .
63
Patrząc na Ajax już wiem którego trenera chciałbym po skończeniu kadencji Valverde....
1
Będąc ich zawodnikiem nie czuł się częścią drużyny tak jak Rabiot. Jak grałeś kiedyś w klubie to jeśli by cie klub tak potraktował myśle ze nie za bardzo byś im życzył szczęścia.
0
Jednym słowem „ Legenda”
0
Co ty piszesz. Z PSG było mu nie po drodze mimo za tam grał.
125
Ben Arfa
„ To najpiękniejszy tytuł w karierze. Zrobiliśmy prawdziwą remontadę. Ale oni są do tego chyba przyzwyczajeni”.
Ale pocisk w PSG :-D
1
Ale byłoby pięknie jakby Valverde wystawił rezerwowy skład a ten by wygrał mecz i zamknąłby ligę w sobotę.
0
Wiadomo ze 4 miejsce to nie przypadek ale jakoś dla mnie kojarzą się z chłopcami do bicia Realu Madryt
0
Dla mnie parodia Getafe w LM. Chłopcy do bicia Realu Madryt w lidze mistrzów. Lipa
0
Valencia niech wygra to Valdek bardziej po rotuje w lidze
1
A Borki, Iwańscy, i Święciccy i tak że Ronaldo zasłużył na Złota Piłkę ....
0
Uważam ze Umtiti zagra zamiast Lengleta
2
Gość gra tyle lat i mimo słabszej formy to ja nie widziałm aby się obsral , tym bardziej że ma w drużynie mega doświadczonych kolegów. I Gra w Barcy
16
Z Liverpoolem tylko Coutinho, granie przeciwko byłemu klubowi najlepsza motywacja na dobry występ.
1
Szacunek dla autora za jego prace. To nie jest chamska krytyka, dzięki pewnym uwagom człowiek się uczy.
Brak pokory przeszkadza w przyjęciu czegokolwiek i człowiek się nie rozwija.
Ja bardzo cenie chłopków którzy piszą tutaj artykuły i myśle ze oni cenią tez małe zwracanie uwagi dzięki temu sami się uczą, tak jak i mi w życiu ludzie tez zwracaj uwagę na pewne aspekty w różnych dziedzinach życia. Myśle że czepialstwo byłoby napisane w gorszej formie i z brakiem szacunku.
5
„Z kolei zespół z Amsterdamu ma tyle samo punktów co PSV, lecz znajduje się na pierwszym miejscu z powodu lepszego ogólnego bilansu bramkowego.”
Zdanie z „ lecz znajduje się na pierwszym miejscu” tutaj nie pasuje, pasowało by gdyby Ajax znajdował się na drugim miejscu wiec słowo „lecz” trochę razi.
Ale to takie moje odczucie. Może się mylę
19
Myślę że Mbappe go przegoni będą grać na niego do końca kolejek .
0
Ja szanuje go za jego osobowość i za jego grę. Każdy czasem gra średnio np. Pique a I Messiemu zdarzały się mecze i dłuższe okresy ze truchtał po boisku a Barca odpadała z LM. O wiele bardziej mnie frustruje Suarez i jego spadki formy niż Cou.
3
Suarezowi to musi chyba nogę urwać aby go Valdi zmienił
0
Kto jest lepszy w jeśli jest w formie. Lenglet w formie czy Umtiti w formie?
0
Ja akurat jestem za tym aby LM była w weekend.
Barcelona Huesca i inne mecze mogą być rozgrywane w środy. A mecze LM w soboty albo niedziele. A tak naprawdę to nie jest tak dużo tych meczy. A ludzie którzy pracują na zmiany i w koncu mogliby oglądać dobre mecze.
2
Przejdzie
0
Nie przesadzaj.
0
Szkoda że tacy zawodnicy w szejkowskich klubach są nie do wyciągnięcia jak de Bruyne. To jest geniusz
0
Jak tacy eksperci pokroju Borek, Iwański będą wybierać to Messi zobaczy złota piłkę jak świnia niebo
10
Hajto i Borek to powinni komentować akcje na Red Tube a nie mecze Barcelony.
0
Nie ma Chielliniego węsze awans Ajaxu
0
de Ligt zrobiony przez Ronaldo przy tym rożnym
0
Ale Rakitic dziś gra jego zwody, balans ciała nie mam pytań gość jest w formie.
0
Madryckie gazety bardziej trafiły w skład niż katalońskie