dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto poleci jakiś fajny serial z nieprzewidywana akcja co trzyma w napieciu?
3
Piękny skład na rotacje
6
Zmiennicy pokażcie ze jesteście głodni gry i warci zaufania.
0
Barca w tym meczu przegra jestem tym przekonany
0
Ole starczy waszego farta .
0
Roberto fajnie gra
0
Arthur gra bardzo słabo Myślę że Busquets poprzednie się ogarnie. Artur do zmiany Busi niech zostanie tylko aby żółtka nie złapał drugiego.
5
Tutaj potrzebny jest Roberto i Vidal Roberto dla równowagi za Semedo aby wnieść więcej spokoju i kombinacji A Vidal siły
5
Oby de Gea zaprezentował formę z mistrzostw świata
1
Diego Costa obraził matkę kibica Realu Madryt i może być zawieszony od 4 do 8 meczy.
9
Marca podaje że Hazard za Ok 100 milionów przyjdzie do Realu.
A Griezmann 120 do nas ? Przecież Griezmann to nawet przy tym samym stole z Hazardem nie siedzi. Może mu buty czyścić.
10
Dla mnie Griezmann nie jest wart 120 baniek i to żadna promocja.
Myśle że na 80 milionów wyceniłybym jego umiejętności.
To jest bardzo dobry pilkarz ale nie za 120 milionów.
0
Super.
0
Cher ? Piosenkarka
8
Dla mnie taki mecz daje więcej morali niż pewne zwycięstwo. Fakt 4 bramy stracone ale remontada i wnioski popełnionych błędów mogą naprawdę pomoc w następnych meczach.
2
Już widzę interes życia jak Barca sprzeda Chelsea Coutinho aby odblokować transfer Hazarda do Realu....
0
Na pensje Griezmanna 16 baniek maja wiec i dla Lengleta się znajdzie.
0
Lągle obrońca rewelacyjny, trafiła nam się perła w obronie.
15
W gruncie rzeczy jak Zidane wygra resztę spotkań do końca sezonu, to Florentino zaufa geniuszowi Zidana i może nie będzie szastał portfelem i zostawi ta pakę która ma teraz i za bardzo się nie wzmocnią. ..
6
Śmiejcie się. Diabeł Zidane wrócił znów te 90 minuty :-/
0
Jak jesteś z większego miasta to o prace nie trudno a jak z mniejszej miejscowości to już trudniej. Ale ja 3 zminowki omijam szerokim łukiem a 10 lat tak pracowałem i już starczy.
Dlatego cie rozumiem z ta liga mistrzów, tak miałem i pamietam te czasy.
12
Ja zmieniłem pracę i po problemie :-)
0
Jak zagrał ten Chińczyk z Espanyolu?
0
Dzięki
24
Komentarz bez sensu. Zganiłeś gościa za dobra decyzje bez sensu
0
W składzie Alba i Alaba No nieźle:-)
0
Ale by było jak by Varane odszedł z Realu a Umtiti z Barcelony 2 mistrzów świata opuściłoby la ligę
0
Za dwa lata Pique nie będzie murowanym kandydatem do 1 składu ja to widział bym tak: de Ligt i Umtiti w pierwszym składzie a Lenglet do rotacji albo za kontuzjowanego któregoś z nich. A znając życie to graliby we trzech po równo. Ale do kiedy jest Pique dla mnie de Ligt jak przyjdzie No sory ale ława. Chyba że Pique będzie miał taka formę jak na początku zezonu to będzie zmuszony czasem na ławce usiąść a taka presja jest dobra.
0
Niech zostawia Griezmanna w spokoju a niech skupia się za zatrzymaniu Umtitiego
0
de Ligt jak by przeszedł do nas, to nawet jakby zasiadł na ławce to będzie mógł się uczyć się przez rok lub dwa od Pique, to jest prezent jak znalazł. A i tak myśle że często grywał by w 1 składzie bo wiadomo kontuzje, rotacje itp wchodzą w grę jak w każdym sezonie...