dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dani Alves jakby grał to Vinicius musiałby naprawdę skupić się na obronie i nie po brykałby za bardzo w ataku, ale drugiego Daniego długo nie będzie.
13
Tam nie było sprzedawania i kupowania tylko zastraszanie ...
9
W sumie to dobrze Bo Betis u siebie był by grozniejszy
0
Ma ktoś linki do sezonu pierwszego synowie anarchii?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to jest SOA?
4
Undiano dla mnie lepszy sędzia niż Lahoz i Gil Manzano
0
Ten Valdek to olewa La Ramble ma swój plan mimo ze oczy bolą i narzekań co nie miara.
0
Dawać Vidala za Roberto i pomoze Semedo na prawej
0
VAR powinien zmienić nazwę Na REM
1
Cze Ernesto jest geniuszem ? Grać piach a wygrać dwumecz?
0
Kontry kontry kontry w czym Dembuś może się pokaże
0
W drugiej połowie mam nadzieje ze zmiany i Barca leje ich
0
Chłopaki weszli na ogródek ale zapomnieli motyki.
2
Ten zespół ma wygrać ligę mistrzów ? Nie możliwe
4
Lucas skasowany i wzmacniamy Real bo ktoś za niego wejdzie
0
Trzeba zmiane w środku pola i zmienić coś w ustawieniu z Dembele bo gość naprawdę może zrobić różnice ale teraz nie wiem co tam nie trybi......
0
Jak się wychodzi bez środka pola to Messi i Dembele musza tam grać to i skrzydeł nie ma
4
Valverde te 5:1 w pierwszym meczu to w lidze a nie w pucharze króla......my musimy coś strzelić
0
Ten Baba z foresta Gumpa bardzo chce i biega i to go odróżnia narazie od Dembele
1
Tak myśle aby to eleven pro madryckie ktoś zaorał z powierzchni ziemi
33
Bojan zasłabł albo poszedł spać bo wieje nuda
0
Casemiro nominacje do Oscara a Bojan powinien prowadzić gale :-)
0
Levante jeszcze to wygra
6
Bojan atakuj...
2
Real to jeszcze przegra zobaczycie z ta gra nie dadzą rady 90 minut.
3
Levante u siebie gra rewelacyjnie Realowi będziesz ciężko
0
A może Kępa miał plan wyzjazdu na wcześniejsze wakacje i mu się udało ?
0
Rozumiem że Kepa mógł być wkurzony, pomachać rączkami, pokląć sobie pod nosem, ale zejść powinien jak mu trener każe.