4

Dani Alves jakby grał to Vinicius musiałby naprawdę skupić się na obronie i nie po brykałby za bardzo w ataku, ale drugiego Daniego długo nie będzie.

13

Tam nie było sprzedawania i kupowania tylko zastraszanie ...

9

W sumie to dobrze Bo Betis u siebie był by grozniejszy

0

Ma ktoś linki do sezonu pierwszego synowie anarchii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to jest SOA?

4

Undiano dla mnie lepszy sędzia niż Lahoz i Gil Manzano

0

Ten Valdek to olewa La Ramble ma swój plan mimo ze oczy bolą i narzekań co nie miara.

0

Dawać Vidala za Roberto i pomoze Semedo na prawej

0

VAR powinien zmienić nazwę Na REM

1

Cze Ernesto jest geniuszem ? Grać piach a wygrać dwumecz?

0

Kontry kontry kontry w czym Dembuś może się pokaże

0

W drugiej połowie mam nadzieje ze zmiany i Barca leje ich

0

Chłopaki weszli na ogródek ale zapomnieli motyki.

2

Ten zespół ma wygrać ligę mistrzów ? Nie możliwe

4

Lucas skasowany i wzmacniamy Real bo ktoś za niego wejdzie

0

Trzeba zmiane w środku pola i zmienić coś w ustawieniu z Dembele bo gość naprawdę może zrobić różnice ale teraz nie wiem co tam nie trybi......

0

Jak się wychodzi bez środka pola to Messi i Dembele musza tam grać to i skrzydeł nie ma

4

Valverde te 5:1 w pierwszym meczu to w lidze a nie w pucharze króla......my musimy coś strzelić

0

Ten Baba z foresta Gumpa bardzo chce i biega i to go odróżnia narazie od Dembele

1

Tak myśle aby to eleven pro madryckie ktoś zaorał z powierzchni ziemi

33

Bojan zasłabł albo poszedł spać bo wieje nuda

0

Casemiro nominacje do Oscara a Bojan powinien prowadzić gale :-)

0

Levante jeszcze to wygra

6

Bojan atakuj...

2

Real to jeszcze przegra zobaczycie z ta gra nie dadzą rady 90 minut.

3

Levante u siebie gra rewelacyjnie Realowi będziesz ciężko

0

A może Kępa miał plan wyzjazdu na wcześniejsze wakacje i mu się udało ?

0

Rozumiem że Kepa mógł być wkurzony, pomachać rączkami, pokląć sobie pod nosem, ale zejść powinien jak mu trener każe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?