dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma przyspieszenie dobre gość . Niech Abi pracuje ...
0
Co się dzieje z Umtitim kiedy wraca do gry?
0
Co na to Raiola.?
0
To 0.31 to chyba kibice Realu Madryt
0
Vinicius
0
Jest szansa na remis Realu?
0
Jak gra Cucurella?
5
Niech Real przegra albo remis z Alaves to remis z Valencja będzie zwycięski jednak
21
I tutaj Digne jak na lekarstwo ...
0
Co sędzia odwalił?
1
Za późno zdjął Cou on 70 minuta powinien zejść
0
Suarez dziś do zmiany ale kto za niego?
1
To tylko 5 piłkarz świata ciekawe co by zrobił 1
1
Jak oni autobus to W tej sytuacji to Pique do ataku
0
Na papierze na pewno do 1 przegranego meczu a później posłuchaj symfoni na La Rambli na ich temat.
2
Ale w tej chwili Dembele zjada Coutinho, oby Cou wrócił do formy
0
Semedo w kurtce .....
1
Kradzież stulecia w Hiszpani zaginął VAR....
0
Poszczególni zawodnicy złe nie grają ale może niektórych nie można razem dawać ze sobą do składu? Wpuścić Albę i Arthura i moze to będzie trochę składniej wyglądać
1
Alena coś gra?
0
Dawać kontaktowa do szatni a później 2 i wracamy z piekła
0
Roberto gra na pozycji której nie gra nominalnie. Prawy obrońca albo środek pola a lewy obrońca to nie koniecznie
0
Gra wyglada bardzo chaotycznie.....
48
Jednym słowem ja pie.........
81
Fajnie ze Cilessen zagra 2 klasyki
3
Bartek jest ok. Poradził sobie po odejściu Neymara. Barca mimo dużych pensji sobie radzi ma rewelacyjny sklad
1
Coś czuję Real w półfinale i trzy meczyki. A później liga mistrzów i 2 mecze. W sumie 5 El Clasico może być na wiosnę.
Marzenie moje, chcialbym taki scenariusz
4
Vidala na boisko uspokoić grę za Cou
0
Coś musi być na rzeczy ale Barca kupiła 2 zawodników za ogromne pieniądze i wątpię aby Neymar przyszedł. Wiadomo wiąże się to z zapłaceniem ogromnych pieniędzy na transfer oraz pensje. Neymar jest bardzo medialny i jego wizerunek tez generuje ogromne przychody. Jestem za ale warunek żeby umieć zmieścić Neymara z Dembele w składzie bo młody Francuz naprawdę będzie mega grajkiem.
0
Minuta 11.40 Leżę ;-D