dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U siebie Getafe myśle ze zaatakuje
0
Oby Pique za bardzo wyluzowany nie wszedł na murawę po wyniku Realu
0
Ciekawe jest to że za Zidana mogliby jeszcze uratować remis a teraz dla mnie to pewniak że przegrają mecz.
0
Wiem ale szanse ma a nie że na pewno wyeliminuje.
22
Ajax ma życiowa szanse wyeliminować Real z LM
0
Jakoś ten Vinicius przypomina mi Babe z Foresta Gumpa
0
Będą mieli pożytek z tego Viniciusa, aczkolwiek Neymarem w mojej ocenie nie będzie.
1
Zawsze jeden mniej w jedenstce
0
W Viniciusie nadzieja teraz
3
W meczu z Getafe wole walczącego Vidala niż truchtającego Cou.
0
Tamten ryzykował gdy by Wague dobrze nogę ustawił tamten niezłe by się połamał.
3
Scolari?
1
przed meczem brać remis w ciemno to nie jest dobre rozwiązanie ponieważ to jest Barcelona.
W trakcie meczu jak sprawy się złe układają np przegrywamy 2:0 do 80:min i Barca wyrównuje to wtedy można być zadowolonym z remisu. Ale przed meczem?
1
Niech de Light zwolni Raiole to sam skorzysta na tym. Ten sęp tylko przeszkadza i to nie tylko Barcelonie ale także swojemu klientowi. Przecież de Light dostał by fajna pensje nawet bez tego agenta a tym bardziej płacić temu sępowi taka prowizje szok.
2
Co tam nawet do kadry Niemiec się chłop nie załapał. Ale Loew wie lepiej ..
0
Gra coś ten Keita w Liverpoolu?
0
Casemiro żółta kartka?
0
Jakim ustawieniem gra City? Laporte w tym meczu gra na lewej obronie? Czy grają 3 stoperami?
2
In: Andre Gomes :-)
0
Ja się cieszyłem że Real przejmuje gość który nie ma wielkiego doświadczenia a tu gość zgarnął 3 ligi mistrzów. Przemawia brak doświadczenia i brak presji bo Solari nie musi jak nie musiał Zidane . A wyszło wiemy jak a Real cudownej piłki nie grał ale trofea wpadały.
4
Żeby z tego Solariego nie zrobił się drugi Zidane. :-/
1
Żona Roberto przepiękna ...
12
Gość jest do wyjęcia za 4 banki a my nabyliśmy Murillo? Fajnie mógłby się ogrywać jako 3 bądź 4 ŚO.
2
To zdjęcie albo z atrapa Sławka albo na początku imprezy bo Sławek dawno leży pod stołem...
1
Rabiot młody perspektywiczny piłkarz, mało tego już mega doświadczony i ograny. Myśle ze jak chwyci styl Barcy to naprawdę może grać o wiele lepiej niż w PSG. A w PSG grał naprawdę dobrze. Jak styl Barcy mu podpasuje to gość może być świetny i od niego może się zaczynać ustalanie składu tak jak teraz od Busiego.
Nie rozumiem tutaj fali niezadowolenia transferem tego piłkarza?
25
Katalońskie gazety tez o sukcesach piłkarzy Realu się nie rozpisują wiec dlaczego Marca i As maja to robić?
3
Pomyliły ci się nagrody złota piłka z najlepszym strzelcem
1
Rezerwy i Rakitic zagrają
0
Jeśli nie będzie miał dostępu do szatni nie będzie tak strasznie wielkiej tragedi. Ludzi z kontuzja siedzą w klinikach, szpitalach i kurują się pół roku. On może trenować, fakt nad powrotem do formy będzie musiał po pracować ale ludzie po kontuzjach wracają w wielkim stylu. Rabiot da radę.
5
No niech się inni 2 razy zastanowią zanim podpiszą pakt z szejkiem