0

U siebie Getafe myśle ze zaatakuje

0

Oby Pique za bardzo wyluzowany nie wszedł na murawę po wyniku Realu

0

Ciekawe jest to że za Zidana mogliby jeszcze uratować remis a teraz dla mnie to pewniak że przegrają mecz.

0

Wiem ale szanse ma a nie że na pewno wyeliminuje.

22

Ajax ma życiowa szanse wyeliminować Real z LM

0

Jakoś ten Vinicius przypomina mi Babe z Foresta Gumpa

0

Będą mieli pożytek z tego Viniciusa, aczkolwiek Neymarem w mojej ocenie nie będzie.

1

Zawsze jeden mniej w jedenstce

0

W Viniciusie nadzieja teraz

3

W meczu z Getafe wole walczącego Vidala niż truchtającego Cou.

0

Tamten ryzykował gdy by Wague dobrze nogę ustawił tamten niezłe by się połamał.

3

Scolari?

1

przed meczem brać remis w ciemno to nie jest dobre rozwiązanie ponieważ to jest Barcelona.
W trakcie meczu jak sprawy się złe układają np przegrywamy 2:0 do 80:min i Barca wyrównuje to wtedy można być zadowolonym z remisu. Ale przed meczem?

1

Niech de Light zwolni Raiole to sam skorzysta na tym. Ten sęp tylko przeszkadza i to nie tylko Barcelonie ale także swojemu klientowi. Przecież de Light dostał by fajna pensje nawet bez tego agenta a tym bardziej płacić temu sępowi taka prowizje szok.

2

Co tam nawet do kadry Niemiec się chłop nie załapał. Ale Loew wie lepiej ..

0

Gra coś ten Keita w Liverpoolu?

0

Casemiro żółta kartka?

0

Jakim ustawieniem gra City? Laporte w tym meczu gra na lewej obronie? Czy grają 3 stoperami?

2

In: Andre Gomes :-)

0

Ja się cieszyłem że Real przejmuje gość który nie ma wielkiego doświadczenia a tu gość zgarnął 3 ligi mistrzów. Przemawia brak doświadczenia i brak presji bo Solari nie musi jak nie musiał Zidane . A wyszło wiemy jak a Real cudownej piłki nie grał ale trofea wpadały.

4

Żeby z tego Solariego nie zrobił się drugi Zidane. :-/

1

Żona Roberto przepiękna ...

12

Gość jest do wyjęcia za 4 banki a my nabyliśmy Murillo? Fajnie mógłby się ogrywać jako 3 bądź 4 ŚO.

2

To zdjęcie albo z atrapa Sławka albo na początku imprezy bo Sławek dawno leży pod stołem...

1

Rabiot młody perspektywiczny piłkarz, mało tego już mega doświadczony i ograny. Myśle ze jak chwyci styl Barcy to naprawdę może grać o wiele lepiej niż w PSG. A w PSG grał naprawdę dobrze. Jak styl Barcy mu podpasuje to gość może być świetny i od niego może się zaczynać ustalanie składu tak jak teraz od Busiego.
Nie rozumiem tutaj fali niezadowolenia transferem tego piłkarza?

25

Katalońskie gazety tez o sukcesach piłkarzy Realu się nie rozpisują wiec dlaczego Marca i As maja to robić?

3

Pomyliły ci się nagrody złota piłka z najlepszym strzelcem

1

Rezerwy i Rakitic zagrają

0

Jeśli nie będzie miał dostępu do szatni nie będzie tak strasznie wielkiej tragedi. Ludzi z kontuzja siedzą w klinikach, szpitalach i kurują się pół roku. On może trenować, fakt nad powrotem do formy będzie musiał po pracować ale ludzie po kontuzjach wracają w wielkim stylu. Rabiot da radę.

5

No niech się inni 2 razy zastanowią zanim podpiszą pakt z szejkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?