dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narkun już obsrany?
0
Raiola to raczyli woli ubijać interesy z Manchetserami i PSG gdzie pachną mu szejkowskie $$$
2
Szkoda że nie pograł u nas dłużej, uwielbiałem tego pana.
Nie wiem na ile to prawda ale z Messim coś się nie dogadywali a szkoda.
0
Po tej decyzji o finale na Bernabeu to nie boją się że wypadnie im remont łazienek,?
0
Wolę aby Real zagrał z Tottenhamem niż z Interem
1
Piękne czasy nastały że Real chciałby być na miejscu Alaves.
0
Na realmadryt.pl jest ze dwa artykuły
0
Dembele super. katalońskie gazety mam nadzieje że zamkną mordy na niego w końcu.
0
Wina sędziego ;-)
9
,,Oficer dopingowy był z Ramosem pod prysznicem,, Co raz to nowsze informacje o Ramosie. No niezły z niego chloptaś może i klapsiki byly....
0
Telegram bo świetnie działa na IPadzie
0
Doktor pomylił jednak nazwy leków i jak dodaje MARCA, wpisał nawet ten silniejszy, który także jest zakazany do używania przez piłkarzy bez poinformowania o tym oficerów UEFA w odpowiednich dokumentach związanych z kontrolą dopingową.
0
Lekarz pomylił leki w sprawie Ramosa. No trochę dziwne tłumaczenie nawet jak jest niewinny. Ciężko to kupić
0
Neymar jest ofiara swojej decyzji. Szejk nie pozwoli mu odejść i wypełni kontrakt do ostatniej sekundy.
3
Zdecydowany lider wśród najgorszych sędziów w Hiszpani. Taki beznadziejny z niego przypadek że tu i VAR nie da rady czegoś zmienić na jego korzyść.
1
Oni maja te sekrety w Kataloni .......
0
„Zasługuje na bycie w Barcelonie”
Jak był by taki nagłówek to co innego a tak jak zwykle czytając nagłówek wydaje się ze negatywna wypowiedz
4
Guardiola nie wku..... mnie :-/
27
Trochę za dużo tych środkowych pomocników. Po co nam Rabiot jak polujemy na de Jonga. Teraz w kadrze mamy ich sporo.
Braca musi wygrać walkę tych chłopaków z Ajaxu bo są rewelacyjni.
1
W końcu
1
Klasa rozjechać nas taktycznie i poprosić o koszulkę piłkarza.
Jakby Betis przegrał to podejrzewam że mogłaby spaść krytyka na tego trenera z to.
0
Uważam że prasa dużo pisze półprawd albo koloryzuje pewne sprawy które rzutują na ich odbiór przez nas. To się nazywa manipulacja, aczkolwiek coś tam z Dembele Jest nie tak.
16
Pismaki niszczą młodego gościa. Klub przecież nie potrzebuje pomocy sportu i mundo do wychowania Dembele. To tylko szkodzi.
Zazwyczaj takie informacje trzeba brać z dystansem, aczkolwiek coś jest na rzeczy z Dembele i te nagłaśnianie sorawy nastawia kibiców i innych ludzi przeciw młodemu. A to zapewne nie Pomoże.
Widać to nawet po komentarzach na La rambli....
„Po co go kupiliśmy” albo” trzeba go sprzedać” itp.....
0
A to ci niespodzianka
13
Czyli dał do zrozumienia ze to nie zewzgledu na formę piłkarza go nie powołuje tylko z innych powodów.
3
Najlepiej klepać w klawiaturę to nam wychodzi bardzo dobrze narzekając. La liga jest teraz bardziej wyrównana i to cieszy mnie
0
Piłkarze rano robią przewagę w pojedynkach jeden na jeden czego u nas brakuje
0
Rafa zejdź z boiska i dziś oszczędź nerwów
0
Drużynę można zawsze inaczej ustawić.
0
Rafinha kosztem Vidala nieporozumienie....