0

Narkun już obsrany?

0

Raiola to raczyli woli ubijać interesy z Manchetserami i PSG gdzie pachną mu szejkowskie $$$

2

Szkoda że nie pograł u nas dłużej, uwielbiałem tego pana.
Nie wiem na ile to prawda ale z Messim coś się nie dogadywali a szkoda.

0

Po tej decyzji o finale na Bernabeu to nie boją się że wypadnie im remont łazienek,?

0

Wolę aby Real zagrał z Tottenhamem niż z Interem

1

Piękne czasy nastały że Real chciałby być na miejscu Alaves.

0

Na realmadryt.pl jest ze dwa artykuły

0

Dembele super. katalońskie gazety mam nadzieje że zamkną mordy na niego w końcu.

0

Wina sędziego ;-)

9

,,Oficer dopingowy był z Ramosem pod prysznicem,, Co raz to nowsze informacje o Ramosie. No niezły z niego chloptaś może i klapsiki byly....

0

Telegram bo świetnie działa na IPadzie

0

Doktor pomylił jednak nazwy leków i jak dodaje MARCA, wpisał nawet ten silniejszy, który także jest zakazany do używania przez piłkarzy bez poinformowania o tym oficerów UEFA w odpowiednich dokumentach związanych z kontrolą dopingową.

0

Lekarz pomylił leki w sprawie Ramosa. No trochę dziwne tłumaczenie nawet jak jest niewinny. Ciężko to kupić

0

Neymar jest ofiara swojej decyzji. Szejk nie pozwoli mu odejść i wypełni kontrakt do ostatniej sekundy.

3

Zdecydowany lider wśród najgorszych sędziów w Hiszpani. Taki beznadziejny z niego przypadek że tu i VAR nie da rady czegoś zmienić na jego korzyść.

1

Oni maja te sekrety w Kataloni .......

0

„Zasługuje na bycie w Barcelonie”
Jak był by taki nagłówek to co innego a tak jak zwykle czytając nagłówek wydaje się ze negatywna wypowiedz

4

Guardiola nie wku..... mnie :-/

27

Trochę za dużo tych środkowych pomocników. Po co nam Rabiot jak polujemy na de Jonga. Teraz w kadrze mamy ich sporo.
Braca musi wygrać walkę tych chłopaków z Ajaxu bo są rewelacyjni.

1

W końcu

1

Klasa rozjechać nas taktycznie i poprosić o koszulkę piłkarza.
Jakby Betis przegrał to podejrzewam że mogłaby spaść krytyka na tego trenera z to.

0

Uważam że prasa dużo pisze półprawd albo koloryzuje pewne sprawy które rzutują na ich odbiór przez nas. To się nazywa manipulacja, aczkolwiek coś tam z Dembele Jest nie tak.

16

Pismaki niszczą młodego gościa. Klub przecież nie potrzebuje pomocy sportu i mundo do wychowania Dembele. To tylko szkodzi.
Zazwyczaj takie informacje trzeba brać z dystansem, aczkolwiek coś jest na rzeczy z Dembele i te nagłaśnianie sorawy nastawia kibiców i innych ludzi przeciw młodemu. A to zapewne nie Pomoże.
Widać to nawet po komentarzach na La rambli....
„Po co go kupiliśmy” albo” trzeba go sprzedać” itp.....

0

A to ci niespodzianka

13

Czyli dał do zrozumienia ze to nie zewzgledu na formę piłkarza go nie powołuje tylko z innych powodów.

3

Najlepiej klepać w klawiaturę to nam wychodzi bardzo dobrze narzekając. La liga jest teraz bardziej wyrównana i to cieszy mnie

0

Piłkarze rano robią przewagę w pojedynkach jeden na jeden czego u nas brakuje

0

Rafa zejdź z boiska i dziś oszczędź nerwów

0

Drużynę można zawsze inaczej ustawić.

0

Rafinha kosztem Vidala nieporozumienie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?