1

Gość dostał pytanie jaka jest stolica Hiszpani? Pytający dał podpowiedz że tam gra najlepszy zespół na świecie zwany królewscy a gość odpowiedział ...queen;-D

0

Espanyol z Realem to chyba zawsze ma dzień świstaka :-d

0

Szkoda że Stuani jednak do nas nie trafił w to okienko zimowe

1

Alba niech się wykartkuje i nie zagra z Athletikiem

0

Pogaba ma głupiego agenta dla którego liczy się kasa a nie dobro piłkarza.

12

Rzeczywiście zemsta płacąc 400 baniek za jednego piłkarza czyli polowe rocznego dochodu klubu. Chyba to Barca by drugi raz się na nich odegrała puszczając Cou za 400 baniek.

0

W letnie okienko to de Ligt, jakiś napastnik, i lewy obrońca ( zmiennik Alby)

0

Umtiti i de Ligt super para stoperów a rotacyjnie Lenglet

Pique już powoli będzie odchodził ale chciałbym aby grał jak najdłużej na swoim najlepszym poziomie.

0

Fakt zapomniałem o Puigu

2

Faja pomoc na przyszłość
Arthur, de Jong, Alena, Coutinho.

2

Cou wróci do formy to komuś forma zleci. Brak formy ro przypadłość każdego piłkarza i forma bym się nie sugerował przy pozbywaniu się kogoś.

12

Suarez.

0

Niepodobny.

0

To Piątek?

9

Z jednej strony trochę lipa że ciężko pójść mu do klubu w którym chciałby grać a z drugiej strony ileż razy Barca będzie oddawać graczy za bez cen? Starczy już chyba charytatywnie oddawać piłkarzy.

0

Gdyby Liga Mistrzów wpadła pękło by 700 milionów

4

To u nas jest jakaś drabinka?

0

Widzicie to spojrzenie do Lighta w tle?

3

A niektórzy i tak że Loporta lepszy

0

Szok...........

0

Nie śmieszne

3

O miał na myśli mówiąc. „Nie pytajcie mnie o Real Madryt to już przeszłość” ?

3

Oby nie było tak że zachwyty nad składem a później jak Valverde nie mógł wystawić tego albo tego......

19

PSG dla mnie to jest piłkarska emerytura dla piłkarzy a odskocznia są mecze w Lidze Mistrzów. I właśnie liga mistrzów odróżnia pobyt w lidze francuskiej od grania w Chinach. A prestiż to liga Angielska, Hiszpańska, nawet Włoska czy Niemiecka. Francja jest dużo niżej, wiec jak de Jong pójdzie do PSG to pieniążki zagrały kluczowa role a na emeryturę w tym wieku nie wypada iść.

0

Przecież Betis jest obsrany nie widzisz tego?
Jak gra w innych meczach a jak gra dziś.

2

Jeśli ten trener chce objąć kiedyś Barce, to tak się przeciwko Realowi nie gra panie Setien.

1

Dziwnie się ogląda mecz Realu z Betisem bo jakoś o wynik pozytywny dla Betisu jestem spokojny. A zawsze się drżało o wynik aby drużyna przeciwna coś wyszarpała Realowi.

0

Dziwi mnie jedno. Taki Theo Hernandez jak jest mecz Realu Sociedad z Realem Madryt, to nie może zagrać przeciwko swojemu byłemu klubowi bo jest na wypożyczeniu. A jak gra Cucurella to już może zagrać przeciwko Barcy. Czemu Barca sobie tego nie zastrzeże? przecież zawsze lepiej osłabić przeciwnika jak robi to Real.
Z tego co pamietam Real zawsze tak robi zawsze zastrzega sobie aby wypożyczeni piłkarze nie grali przeciwko swojemu klubowi. Popieram to

3

Z tym Willanem to pojechali z ta informacja.

3

Szkoda mi Mirandy, sam pamietam jak były mecze co mi nie wychodziły ale tez (szczególnie wyjazdy) trafiały się beznadziejne i ciężko powiedziec dlaczego, może coś w głowie, może presja, brak doświadczenia i kompletnie nic nie idzie. Ale taki mecz wcale nie musi pokazać ze z tych chłopaków nic nie będzie a nawet myśle ze takie doświadczenie się im przyda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?