0

Pique już taki młody nie jest wiec myśle ze długo de Light nie posiedziałby na ławce. Wiec bez sensu ten argument o tym ze nie grał by u nas. Przecież taki wielki talent z niego a boi się o pierwszy skład?

3

Dosłownie masz racje nikt, ale ktoś musi wskoczyć na miejsce Messiego jak go zabraknie i być liderem.

9

A podobno Theo to był talent a Lucas to tak średniak a jak się sytuacja zmieniła.

0

Z jednej strony za kogo miał by przyjść ? A z drugiej Neymar to naprawdę godny zastępca Messiego.

1

To się Andres nudzil na meczu.

10

Polać mu........ Mostowoja nie znacie? Czy ja już taki stary jestem ?

0

W kwesti sportowej bym tez nie zamienił Dembele na Neymara i nie chodzi o to że odszedł do PSG, myśle że Dembele jak będzie się rozwijał jako piłkarz, to w wieku Neymara będzie od niego lepszy.

0

Rabiot i de Jong koniecznie na podstarzałych już pomocników Barcy

0

ciekawe ile to jest podeszły wiek? kurde mam 33 lata ale piłkarze szybko robią się starzy .....

1

Niektórzy się burza że 13 baniek to za dużo na zarobki dla niego, ale jak przyjdzie za darmo to zrozumiałe że te pieniądze będą po części wliczone w to że przetrzymał przyszedł za darmo.

1

de Jong za 70 baniek czy Rabiot za darmo? trudny wybór

8

Po co oni zatrudniają kogoś takiego jak Raiola? Naprawdę jak gość ma talent to Raiola jest mu potrzebny?

9

Kto by się spodziewał...

1

Semedo musial mu powiedzieć co o nim mysli

5

To co za tydzień znowu nagłówek na fioletowej „ spieprzysliscie nam święta?”

7

Na dzień dzisiejszy nie ma młodej 9 takiej jak Lewandowski, Suarez czy Cavani.

28

Dość marne te dziewiatki patrząc na Suareza, Cavaniego, czy Lewandowskiego.

3

Spokojnie brak formy trzeba w kalkulować w sezon. Cou jeszcze będzie wymiatal zreszta tak jak Pique tez miał słaba cześć sezonu.

0

Jeśli jest choć cień szansy że będzie wielkim piłkarzem to myśle że Sevilla albo Arsenal może mu to umożliwić. Sevilla bo to klub który robi z wielu piłkarzy gwiazdy a Denis ma 24 lata i tam dostanie szanse gry. Arsenal bo tam trenuje Emery a on z hiszpańskich piłkarzy potrafi zrobić coś fajnego.

1

Złota piłka to niezły szajs. Nikt tej nagrody nie powinien barac na serio

7

Wypowiedz Piresa o złotej piłce w samo sedno- tyle w temacie

0

Może gosposia z Ojca Mateusza

1

Postaw na nich w El Clasico. To wszyscy się ucieszą

2

Pewnie głosował na Madricia bądź Ronaldo?

0

Kbice sukcesu i kibice którzy narzekają po pierwszym gorszym występie a wychwalają po lepszym, wiec tak zwane choragiewki

0

I co po przerwie zmieniamy Suareza?

9

Kupić ta dwójkę Holendrów i odpuścić sobie jakiekolwiek inne transfery

2

Na stare lata kokaina im w głowie. A tak serio to gdy by Messi był gorszy to by pan Pele nawet tematu nie podejmował... a wiec wiadomo kto jest najlepszy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po walce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?