dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique już taki młody nie jest wiec myśle ze długo de Light nie posiedziałby na ławce. Wiec bez sensu ten argument o tym ze nie grał by u nas. Przecież taki wielki talent z niego a boi się o pierwszy skład?
3
Dosłownie masz racje nikt, ale ktoś musi wskoczyć na miejsce Messiego jak go zabraknie i być liderem.
9
A podobno Theo to był talent a Lucas to tak średniak a jak się sytuacja zmieniła.
0
Z jednej strony za kogo miał by przyjść ? A z drugiej Neymar to naprawdę godny zastępca Messiego.
1
To się Andres nudzil na meczu.
10
Polać mu........ Mostowoja nie znacie? Czy ja już taki stary jestem ?
0
W kwesti sportowej bym tez nie zamienił Dembele na Neymara i nie chodzi o to że odszedł do PSG, myśle że Dembele jak będzie się rozwijał jako piłkarz, to w wieku Neymara będzie od niego lepszy.
0
Rabiot i de Jong koniecznie na podstarzałych już pomocników Barcy
0
ciekawe ile to jest podeszły wiek? kurde mam 33 lata ale piłkarze szybko robią się starzy .....
1
Niektórzy się burza że 13 baniek to za dużo na zarobki dla niego, ale jak przyjdzie za darmo to zrozumiałe że te pieniądze będą po części wliczone w to że przetrzymał przyszedł za darmo.
1
de Jong za 70 baniek czy Rabiot za darmo? trudny wybór
8
Po co oni zatrudniają kogoś takiego jak Raiola? Naprawdę jak gość ma talent to Raiola jest mu potrzebny?
9
Kto by się spodziewał...
1
Semedo musial mu powiedzieć co o nim mysli
5
To co za tydzień znowu nagłówek na fioletowej „ spieprzysliscie nam święta?”
7
Na dzień dzisiejszy nie ma młodej 9 takiej jak Lewandowski, Suarez czy Cavani.
28
Dość marne te dziewiatki patrząc na Suareza, Cavaniego, czy Lewandowskiego.
3
Spokojnie brak formy trzeba w kalkulować w sezon. Cou jeszcze będzie wymiatal zreszta tak jak Pique tez miał słaba cześć sezonu.
0
Jeśli jest choć cień szansy że będzie wielkim piłkarzem to myśle że Sevilla albo Arsenal może mu to umożliwić. Sevilla bo to klub który robi z wielu piłkarzy gwiazdy a Denis ma 24 lata i tam dostanie szanse gry. Arsenal bo tam trenuje Emery a on z hiszpańskich piłkarzy potrafi zrobić coś fajnego.
1
Złota piłka to niezły szajs. Nikt tej nagrody nie powinien barac na serio
7
Wypowiedz Piresa o złotej piłce w samo sedno- tyle w temacie
0
Może gosposia z Ojca Mateusza
1
Postaw na nich w El Clasico. To wszyscy się ucieszą
2
Pewnie głosował na Madricia bądź Ronaldo?
0
Kbice sukcesu i kibice którzy narzekają po pierwszym gorszym występie a wychwalają po lepszym, wiec tak zwane choragiewki
0
I co po przerwie zmieniamy Suareza?
9
Kupić ta dwójkę Holendrów i odpuścić sobie jakiekolwiek inne transfery
2
Na stare lata kokaina im w głowie. A tak serio to gdy by Messi był gorszy to by pan Pele nawet tematu nie podejmował... a wiec wiadomo kto jest najlepszy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po walce.