1

To teraz Dembele na ławeczkę i gramy systemem 4 4 2 i będą wyniki

16

Pochetino zrobił trzy zmiany mimo iż pół składu ma kontuzjowanych a Valverde ma prawie wszystkich, ale ich kisi na ławce ot, to jest właśnie trener.....:-/

0

Kiedy Leon będzie mógł grać dla Polski?

2

Obrona Barcelony to ostatnio tragedia a trener nawet nie myśli aby spróbować wstawić do składu Vermaelena który jak dostawał szanse to ja wykorzystywał na środku obrony

0

Sukces jest radość, porażka jest narzekanie.
Jednak trzeba to w kalkulowac w sport i kibicowanie......

0

Choragiewki nie kibice każdy ma prawo mieć spadek formy

0

Barco do przodu.
Jedziemy z nimi...

1

Pique zrobił wielka przysługę Enrique i reprezentacji

1

Fajnie ze sa rotacje i Messi nim podlega bo drużyna nie może cały czas być uzależniona od jednego. To wyjdzie na dobre i Messiemu i Barcelonie

3

Ale głupoty wypisujesz. A co Barca zawsze wygrywa w pięknym stylu albo każdy mecz jest w pięknym stylu. I kto powiedział że gratuluje się zwycięzcom którzy wygrywają w pięknym stylu?
Co za ludzie .....

8

No trochę obiektywizmu to że kibicujemy Barcelonie to nie znaczy że powinnismy tłumaczyć każde jej złe zachowanie.
Powinni pogratulować zwycięzcom jak im inni gratulują po meczu.

7

To w tym roku Real jeszcze może powącha ligę mistrzów ale później zaczną się lata posuchy

0

Ja pier.... w tamtym sezonie przegraliśmy tylko jeden mecz i zachwyt był cały sezon nad tym a teraz chcesz przykładu?. W Madrycie panowała minusowa temperatura i. Były podśmiechujki z Realu a nie ze stylu Valverde.

0

Chcesz przykład?
Poczekaj do meczu w którym Barca wygra i zrobi to w dość dobrym stylu bo zdarzają się takie.

1

Ile tu jest Śmiesznych ludzi tak zwanych chorągiewek. Ci sami wychwalają skuteczną i konsekwentna Barcelonę po zwycięskim meczu która dąży do celu. I znowu ci sami zwalniają trenera po przegranym a najlepsze kto by to nie był czy Enrique, Klopp czy nawet Guardiola to bez znaczena. Tego jęczenia nikt nie zmieni nawet moj komentarz:-D

1

Chciałbym Kloppa na Trenera ale teraz tylko mogę siąść na Klopa tyle nam zostało.

1

Messi zgolił brodę i przegrywamy a wy mówicie ze wina Valverde ...
Pique gra jak wyglada jak nastolatek

0

Święte słowa

0

My przegramy z wielkim Leganes a Real ogra słaba Seville

3

Barca jak odpuści ligę to zostanie z niczym bo nie będzie miała takiego szczęścia jak Real i nie wygra LM

0

Pique 2 mecz i załatwił nam stratę punktów

0

A później Messi na ratunek w 80 minucie?

0

Manzano to nawet Lahoza przebija taki kozak z niego

0

Spokojnie za dalekie wnioski wyciągasz na początek sezonu, rozsądku trochę kolego, bo w tym komentarzu go brakuje. Zrobił błąd i zrypka mu se należy ale koment bez sensu twój

0

Pique kryminał, Lenglet kryminał, Umtiti za Dembele i Coutinho za Arthura i ratujemy mecz na 2:1

0

Rewelka.

1

Jutro odpoczywa Dembele i gra Malcom i zaczyna Vidal za Rakiticia i na tyle zmian jak na pierwszy skład. Reszta z ławki wchodzi np Arthur a bardzo bym chciał Sampera za Busquetsa w 60 minucie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rakitic lubi to. A tak serio najgorsza koszulka w dziejach Barcelony

1

Jakoś wierze tego gościa że jak dostanie Szanse to ja wykorzysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?