dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To teraz Dembele na ławeczkę i gramy systemem 4 4 2 i będą wyniki
16
Pochetino zrobił trzy zmiany mimo iż pół składu ma kontuzjowanych a Valverde ma prawie wszystkich, ale ich kisi na ławce ot, to jest właśnie trener.....:-/
0
Kiedy Leon będzie mógł grać dla Polski?
2
Obrona Barcelony to ostatnio tragedia a trener nawet nie myśli aby spróbować wstawić do składu Vermaelena który jak dostawał szanse to ja wykorzystywał na środku obrony
0
Sukces jest radość, porażka jest narzekanie.
Jednak trzeba to w kalkulowac w sport i kibicowanie......
0
Choragiewki nie kibice każdy ma prawo mieć spadek formy
0
Barco do przodu.
Jedziemy z nimi...
1
Pique zrobił wielka przysługę Enrique i reprezentacji
1
Fajnie ze sa rotacje i Messi nim podlega bo drużyna nie może cały czas być uzależniona od jednego. To wyjdzie na dobre i Messiemu i Barcelonie
3
Ale głupoty wypisujesz. A co Barca zawsze wygrywa w pięknym stylu albo każdy mecz jest w pięknym stylu. I kto powiedział że gratuluje się zwycięzcom którzy wygrywają w pięknym stylu?
Co za ludzie .....
8
No trochę obiektywizmu to że kibicujemy Barcelonie to nie znaczy że powinnismy tłumaczyć każde jej złe zachowanie.
Powinni pogratulować zwycięzcom jak im inni gratulują po meczu.
7
To w tym roku Real jeszcze może powącha ligę mistrzów ale później zaczną się lata posuchy
0
Ja pier.... w tamtym sezonie przegraliśmy tylko jeden mecz i zachwyt był cały sezon nad tym a teraz chcesz przykładu?. W Madrycie panowała minusowa temperatura i. Były podśmiechujki z Realu a nie ze stylu Valverde.
0
Chcesz przykład?
Poczekaj do meczu w którym Barca wygra i zrobi to w dość dobrym stylu bo zdarzają się takie.
1
Ile tu jest Śmiesznych ludzi tak zwanych chorągiewek. Ci sami wychwalają skuteczną i konsekwentna Barcelonę po zwycięskim meczu która dąży do celu. I znowu ci sami zwalniają trenera po przegranym a najlepsze kto by to nie był czy Enrique, Klopp czy nawet Guardiola to bez znaczena. Tego jęczenia nikt nie zmieni nawet moj komentarz:-D
1
Chciałbym Kloppa na Trenera ale teraz tylko mogę siąść na Klopa tyle nam zostało.
1
Messi zgolił brodę i przegrywamy a wy mówicie ze wina Valverde ...
Pique gra jak wyglada jak nastolatek
0
Święte słowa
0
My przegramy z wielkim Leganes a Real ogra słaba Seville
3
Barca jak odpuści ligę to zostanie z niczym bo nie będzie miała takiego szczęścia jak Real i nie wygra LM
0
Pique 2 mecz i załatwił nam stratę punktów
0
A później Messi na ratunek w 80 minucie?
0
Manzano to nawet Lahoza przebija taki kozak z niego
0
Spokojnie za dalekie wnioski wyciągasz na początek sezonu, rozsądku trochę kolego, bo w tym komentarzu go brakuje. Zrobił błąd i zrypka mu se należy ale koment bez sensu twój
0
Pique kryminał, Lenglet kryminał, Umtiti za Dembele i Coutinho za Arthura i ratujemy mecz na 2:1
0
Rewelka.
1
Jutro odpoczywa Dembele i gra Malcom i zaczyna Vidal za Rakiticia i na tyle zmian jak na pierwszy skład. Reszta z ławki wchodzi np Arthur a bardzo bym chciał Sampera za Busquetsa w 60 minucie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rakitic lubi to. A tak serio najgorsza koszulka w dziejach Barcelony
1
Jakoś wierze tego gościa że jak dostanie Szanse to ja wykorzysta