damcio9707
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówisz o pique czy o kim
0
Dla,mnie dZiwnie jest ustawianie alby w 3 osobowym bloku obronnym
0
Co o tym ustawieniu myślicie ?
0
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/08/04/5002476/messi-suarez-neymar-cuadrado-in-one-team-barcelonas-plans?CMPID=FBINT=YYMMDD_RELEVANCE
0
Ale o co chodzi z tym transferem. Ktoś cos mówił ze w czwartek taki transfer ??
0
Jeżeli barca ma zamiar grać 3-5-2 lub 3-2-3-2 lub 3-4-3 to kolejny stoper jest konieczny. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie w 3-osobowym bloku defensywym będzie grał alba. Mathieu, Bartra, Pique i do tego jakis zmicennik.
A druga sprawa skoro psg wydało 50 mln na luiza i zaraz najprawdopodobniej wyda ok. 70-80 mln na di marie nie sprzedając nikogo to gdzie tu finansowe fair play
0
Nie jeśli gra w niej pierwsza drużyna tego samego klubu. Puki barcelona gra w bbva barcelonaB nie moze awansować
0
A MC kupiło mangale za 40 mln euro. Można? Można
0
Kto to i w jakim klubie gra
0
Nie wierze jeśli to prawda to beka z zarządu. Brak slow taki piłkarz jak kroos to geniusz jak mozna go za darmo nie chcieć. A Reus mam nadzieję ze za rok do nas dołączy. Oby tylko LE chciał Reusa.
0
Z kamerunem też nie xd
2
Valencia oczekuje za mathieu 20 mln a MU daje za hummelsa 25 jak na różnice umiejętności to różnice cenowe niewielkie
0
Bardzo chciałbym go u "nas" na nowy sezon ale nie ma PO bo na LO gra alba strasznie ofensywnie i tak jak cuadrado będZie grał tak ofensywnie to nawet najlepsi na świecie stoperzy nam nie pomogą. Cuadrado jest szybki, kreatywny, waleczny. Ja bym go widział w pomocy lub na skrzydle. On jest bardzo uniwersalny i bardzo się przyda
0
Zgadzam się w 100%. Alexis lepiej zeby poszedł do arsenalu bo dadzą nam za niego więcej ok. 40 mln i wtedy z budżetu tylko 40 mln na suareza trzeba wyłożyć
1
Realowi szybko zwrócili się bale i ronaldo ze sprzedaży koszulek itp
0
To mamy 3 defensywych pomocnikow i żaden by nie grał xd
0
Jak ma się ogarniętych zarząd który umie negocjować to można wyciągnąć benatie. Np city chce mangale a na drugim miejscu chcą benatie i zapłacą pewnie ok. 30 mln
0
A jak sprzedamy alexisa i kupimy suareza. To pierwsze 2 miesiące jak będzie wyglądał atak. Neymar-messi- deulofeu( pedro ) ?
1
jak oni sie starali o RL9 ale on wolał bayern. A xreszta nie porównuj go do suareza
0
Ale oni starają się obniżyć ta kwotę
0
Mam nadzieję ze tak
0
Nie mogą być takimi idiotami.mam nadzieję ze dali około 20 mln. Ale to dziwne ze nie chcą powiedziec ile.
0
12:25 HISZPANIA/ANGLIA Jak informuje portalCaughtOffside Alexis Sanchez w najbliższych dniach zostanie piłkarzem Arsenalu. Londyńczycy zgodzili się podobno zapłacić Barcelonie 32 mln funtów a zawodnik uzgodnił już warunki indywidualnej umowy
1
Przy takiej pomocy to masz ból głowy kogo na ławie posadzić jestem ciekaw kto będzie z nich rezerwowym. I mają jeszcze alonso ( chyba )
0
Modric też potrafi
0
Uważasz ze ustawieniem ney-suarez-messi bedziemy grali cały sezon a zmiana będzie tylko wtedy gdy suarez kogoś ugryzie. Pozdro to dla ciebie w kadrze moze być 12 pilkarzy. Przeciez będą rotacje będą grali na zmianę. A zresztą alexis był w tym sezonie też rezerwowym.
0
Przecież on nie musi iść do liverpoolu. Dajemy za suareza 40 mln+ alexis. Można go sprzedać do innego klubu za 40-50 mln( arsenal miał złożyć ofertę na 40 mln) i hajs z sprzedaży dołączyć do kupna suareza i mamy 80 mln tyle ile chce lfc.
1
Mysle ze jedynym lepszym od bravo bramkarzem dla nas mógł być ochoa. Genialny bramkarz i za darmo
1
Na mundialu gra cuadrado bardzo mi się podoba, również zachwycił mnie hector herrera z meksyku
0
A zostało juz potwierdzone ze Xavi odchodzi?