0

W poprzednim sezonie mieliśmy fabsa,xaviego,inieste (mówię o ofensywnych) a i tak w pomocy było słabo. A teraz będzie tylko iniesta i rakitic. Na caly sezon to trochę mało jak na 3 fronty

0

Bramki podcZas serii rzutów karnych liczą się do klasyfikacji strzelców ?

0

Taki atak aż żal sie kogoś pozbywać. A ma przyjść suarez niestety za alexisa. I tak mamy świetny atak ale w ostatnich meczach sezonu nie wyglądało to fajnie tak samo z atletico mamy super atak ale autobus i nie mamy nie do gadania. Trzeba cos z tym zrobić pewnie po to suarez

1

Wcześniej się mówilo ze Guardiola chciałby ściągnąć pedro. To moze go dac za kroosa i wtedy nikt by nie dopłacał. Kroos 20 mln i pedro też cos koło tego

0

Też sie nad tym zastanawiam

0

A mathieu jest prawym, lewym czy środkowym obrońca?

0

To by dopiero było taki cos na mundialu

0

16.29 URUGWAJ. FIFA wyjaśnia, że nie ma przeszkód prawnych, by w trakcie trwania dyskwalifikacji doszło do transferu z udziałem Luisa Suareza.

0

Od teraz chyba bo jest napisane ze w listopadzie będzie mógł grace

0

Będzie mógł jak cos xd

0

Jest jeszcze szansa na to ze zarząd zmieni zdanie co do oddania alexisa jeśli świetnie zagra w dalszej części mundialu a chile daleko zajdzie. Moze przekonają się do alexisa w barcelonie

0

Zastanawia mnie tylko kto bedzie zmiennikiem bo jak odejdzie alexis. To na rezerwie zostaną delofeu, tello, pedro

1

Ja nie rozumiem tego jak barca chce kogoś kupić to od razu 50 mln i tyle. A jak barca sprzedaje to chce sa alexisa 25 mln co jest śmieszna suma

1

Juz lepiej messiego z alexisem zamienić i dac skrzydlowym więcej swobody i gdzie jest rakitic

1

Jeśli Barça chce za pół ceny pozbyć się Sancheza to lepiej kupić Chilijczyka niż przereklamowanego Urusa. Cytat z rm.pl chyba o czymś świadczy nie sadzicie

0

HISZPANIA Barcelona nie zakupi Eliaquima Mangali z FC Porto. Na przeszkodzie stoi kwota jaką portugalski klub oczekuje za swojego gracza. Mówi się, że cena może oscylować wokół 45 milionów euro.

1

Jeśli na 1.miejscu stawia barcelone to nie ma na co czekać. Trzeba wykorzystać taką szansę to jest najlepszy środkowy napastnik w tym momencie. A zresztą real pewnie skupi się na falcao który chce iść do realu więc oni zyskają falcao a my suareza. Tylko nie kosztem alexisa

3

15:38 HISZPANIA Pedro jest na wylocie z FC Barcelony. Hiszpan oczekuje spotkania z zarządem klubu ponieważ nie jest pewny swojej przyszłości na Camp Nou. PSG, Manchester United oraz Liverpool przejawia zainteresowanie tym graczem. Co myślicie o tym?

16

15:38 HISZPANIA Pedro jest na wylocie z FC Barcelony. Hiszpan oczekuje spotkania z zarządem klubu ponieważ nie jest pewny swojej przyszłości na Camp Nou. PSG, Manchester United oraz Liverpool przejawia zainteresowanie tym graczem. Nie na temat a lespoko by było pedro + 55 mln i mamy suareza i alexisa

4

Munir>higuain

0

Jedyny minus z tego transferu to to ze chcą oddać sancheza

0

Jestem jak najbardziej za. Świetny strzał z dystansu, dobra technika

0

Co campbell grał to nie mam pytań moze on na 9 ? Co sądzicie

1

Sanchez lepszy w każdej statystyce

0

Jak oceniacie występ rakiticia. Nie widziałem go wiele razy w akcji więc to był dobry mecz ja ba niego czy poniżej poziomu

4

Morata 30 mln
Alexis 25 mln
Fuck logic

0

Jak nie da sie wykupić benati. To on i Hummels to jedyne rozsądne opcję, i do tego młody marqinouhos i obrona najlepsza w europie. Do tego reus do ataku i po LM

3

czyli na sezon 2014/2015 obrona bedzie wygladac tak
Alba- pique-bartra- alves

0

Jakiej narodowości jest cuadrado

0

nie rozumiesz ze organizuje to argentynska stacja telewizyjna, wiec czemu ma stawiac pele. postawili trzem najlepszym argentynskim pilkarzom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?