damcio9707
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W poprzednim sezonie mieliśmy fabsa,xaviego,inieste (mówię o ofensywnych) a i tak w pomocy było słabo. A teraz będzie tylko iniesta i rakitic. Na caly sezon to trochę mało jak na 3 fronty
0
Bramki podcZas serii rzutów karnych liczą się do klasyfikacji strzelców ?
0
Taki atak aż żal sie kogoś pozbywać. A ma przyjść suarez niestety za alexisa. I tak mamy świetny atak ale w ostatnich meczach sezonu nie wyglądało to fajnie tak samo z atletico mamy super atak ale autobus i nie mamy nie do gadania. Trzeba cos z tym zrobić pewnie po to suarez
1
Wcześniej się mówilo ze Guardiola chciałby ściągnąć pedro. To moze go dac za kroosa i wtedy nikt by nie dopłacał. Kroos 20 mln i pedro też cos koło tego
0
Też sie nad tym zastanawiam
0
A mathieu jest prawym, lewym czy środkowym obrońca?
0
To by dopiero było taki cos na mundialu
0
16.29 URUGWAJ. FIFA wyjaśnia, że nie ma przeszkód prawnych, by w trakcie trwania dyskwalifikacji doszło do transferu z udziałem Luisa Suareza.
0
Od teraz chyba bo jest napisane ze w listopadzie będzie mógł grace
0
Będzie mógł jak cos xd
0
Jest jeszcze szansa na to ze zarząd zmieni zdanie co do oddania alexisa jeśli świetnie zagra w dalszej części mundialu a chile daleko zajdzie. Moze przekonają się do alexisa w barcelonie
0
Zastanawia mnie tylko kto bedzie zmiennikiem bo jak odejdzie alexis. To na rezerwie zostaną delofeu, tello, pedro
1
Ja nie rozumiem tego jak barca chce kogoś kupić to od razu 50 mln i tyle. A jak barca sprzedaje to chce sa alexisa 25 mln co jest śmieszna suma
1
Juz lepiej messiego z alexisem zamienić i dac skrzydlowym więcej swobody i gdzie jest rakitic
1
Jeśli Barça chce za pół ceny pozbyć się Sancheza to lepiej kupić Chilijczyka niż przereklamowanego Urusa. Cytat z rm.pl chyba o czymś świadczy nie sadzicie
0
HISZPANIA Barcelona nie zakupi Eliaquima Mangali z FC Porto. Na przeszkodzie stoi kwota jaką portugalski klub oczekuje za swojego gracza. Mówi się, że cena może oscylować wokół 45 milionów euro.
1
Jeśli na 1.miejscu stawia barcelone to nie ma na co czekać. Trzeba wykorzystać taką szansę to jest najlepszy środkowy napastnik w tym momencie. A zresztą real pewnie skupi się na falcao który chce iść do realu więc oni zyskają falcao a my suareza. Tylko nie kosztem alexisa
3
15:38 HISZPANIA Pedro jest na wylocie z FC Barcelony. Hiszpan oczekuje spotkania z zarządem klubu ponieważ nie jest pewny swojej przyszłości na Camp Nou. PSG, Manchester United oraz Liverpool przejawia zainteresowanie tym graczem. Co myślicie o tym?
16
15:38 HISZPANIA Pedro jest na wylocie z FC Barcelony. Hiszpan oczekuje spotkania z zarządem klubu ponieważ nie jest pewny swojej przyszłości na Camp Nou. PSG, Manchester United oraz Liverpool przejawia zainteresowanie tym graczem. Nie na temat a lespoko by było pedro + 55 mln i mamy suareza i alexisa
4
Munir>higuain
0
Jedyny minus z tego transferu to to ze chcą oddać sancheza
0
Jestem jak najbardziej za. Świetny strzał z dystansu, dobra technika
0
Co campbell grał to nie mam pytań moze on na 9 ? Co sądzicie
1
Sanchez lepszy w każdej statystyce
0
Jak oceniacie występ rakiticia. Nie widziałem go wiele razy w akcji więc to był dobry mecz ja ba niego czy poniżej poziomu
4
Morata 30 mln
Alexis 25 mln
Fuck logic
0
Jak nie da sie wykupić benati. To on i Hummels to jedyne rozsądne opcję, i do tego młody marqinouhos i obrona najlepsza w europie. Do tego reus do ataku i po LM
3
czyli na sezon 2014/2015 obrona bedzie wygladac tak
Alba- pique-bartra- alves
0
Jakiej narodowości jest cuadrado
0
nie rozumiesz ze organizuje to argentynska stacja telewizyjna, wiec czemu ma stawiac pele. postawili trzem najlepszym argentynskim pilkarzom