3

to dobrze ze chorwacja gra na mundialu. Bede mial czas przyjrzeć sie dokladniej jego grze. i kto wie moze sie do niego przekonam. bo dla mnie w tym momencie Cesc jest lepszy ( bardziej do naszej gry pasuje) szkoda tylko Thiago. powtarzam to od jego odejscia ale to nasz najlepszy mlody pomocnik byl. A sprzedali go za 25 mln do bayernu zostawiajac roberto. mogli go wypozyczyc jak rafinhe jesli nie chcieli go w 1 skladzie

0

tak od razu rakitic to najlepszy pomocnik na swiecie. i w tym roku dostanie zlotra pilke

0

Thiago>Kroos>rakitic wolalbym z powrotem thiago z bayernu lub kroosa

0

A tak wogóle prawdopodobnie Alex z Psg odejdzie do milanu więc wątpię by nam sprzedali marquiniosa

7

Jeżeli on do nas przejdzie to jeszcze 1 obrońca by się przydał. Tylko nie Mathieu

0

Lepsze podania od Iniesty hahaha

0

Jeżeli rakitic kiedyś zagra taki mecz w barcy jak iniesta z atletico w pierwszym ćwierćfinale LM to tak ale w to nie wierzę. On nie ma takich podań i dryblingu xd

0

Nie porównuj Iniesty do Rakiticia. Nie wypada

0

A halilovic dołączył do barcy B. To jak myślicie kiedy do 1 zespołu dołączy. Mam nadzieję ze nie będzie mu blokował miejsca roberto

3

Tylko po następnym sezonie nie mów ze Koke to zły transfer bo sam go chciałeś. A potem będzie ze zarząd głupi itp. Koke ma dobre dośrodkowania nic poza tym, zero dryblingu, strzału a u nas nie ma do kogo wrzucać. Wolę juz kontuzjowanego gundogana

0

Juz to widzę. Koke powiedział ze chce zostać w madrycie. To samo pogba na razie nigdzie się nie wybiera

0

To czemu przed sezonem 2013/14 nie kosztowal 60 mln. bo sie rozwinał. jezelli thiago poszedl do bayernu za 25 mln to tym bardziej nie mozna wydac na Koke 60 mln. jezeli koke kosztuje 60 mln to pogba ze 100 powinien bo jest duzo lepszy i bardziej wszechstronny.

0

dla mnie moglibysmy sprzedac Cesca gdybysmy przed tym sezonem nie sprzedali Thiago do bayernu. Niestey teraz podzwiamy jego grę dla bayernu. Dla mnie to jest naj pomocnik mlodego pokolenia wraz z ( gotze, pogba, koke, gundogan)

1

o Koke przed tym sezonem nikt prawie nie słyszał. A jak sie chlopak rozwinął. Licze ze to samo bedzie z rafinha. Kupowanie Koke jest bez sensu, lepiej dac szanse rafinhi. on moze byc naszym koke. I jest od niego o rok mlodszy to moze byc czas na niego

0

Roma director: "It takes 61m to sign Benatia" nie na temat ale ...

0

no co ty?serio. Koke jest droższy ale na pewno nie lepszy

0

a my mielismy sie w tym sezonie wzmacniac czy oslabiac. Jezeli sprzedaja cesca to bedzie wieli bład. Ciekawe kim go zastapią

0

najlepszym hiszpanskim bocznym obrońcą jest Alba

0

a co byście powiedzieli na Garaya z Befiki

0

Cały czas czekam na potwierdzenie tego info xd

1

To chyba dobrze. Lepiej marquinhos niż nikt

0

Gdyby Messi wrócił do formy z 2011 roku, to moze się rozgoscic na środku. I wtedy nie potrzeba "9"

0

Barda zamiast wybrać 2 którymi jest zainteresowana to wybrała 15 i żadnemu nie złoży oferty. Luiz juz nam uciekł zaraz benatia odejdzie a my zostaniemy z niczym

0

Zubi nie chce sprowadzać klasycznej 9-tki. Miałem nadzieję ze to Enrique bedziesz decydował o tym kogo chce w swojej drużynie

2

Ja pożegnałbym się z Alvesem, Songiem, Tello, Roberto na wypożyczenie/ sprzedaż, Pedro przy dobrej ofercie. I nie oddawać Alexisa.
A zakupy to bramkarza (stegen,masip) 2 środkowych obrońców, prawy obrońca, ktoś do środka pola + rafinha, typowa 9. VeB

0

Tak mysle ze jeśli Jese w realu dostał szansę i grał świetnie to czemu deulofeu ma sobie nie poradzić

0

zy jest on w stanie powstrzymać np Bale, Ronaldo...

0

Szczerze nie oglądałem wielu meczy z udziałem banati. I mam kilka pytań jak się prezentuje jego gra głową. I czy jest on w stanie powstrzymać np Bale, Ronaldo...

0

a gdzie jest sergio ?

0

jedyny plus z tego sezonu to ze barta czesciej gra w pierwszej 11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?