damian726
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie do końca rozumiem co się w tym meczu dzieje
0
Atletico chwilami klepie lepiej od nas ......
0
Jaki szpital.....
1
:O Messi zamknął nam buźki
0
fart, że do tego czasu nic nie wpadło
0
Cristiano robi to dla fanów. Wcześniej ostrzega sędziego, że czasem będzie robił takie akrobacje . Niestety zdarza się sędziemu zapomnieć i odgwizduje karnego. "Maszynie" jest wtedy przykro, że jego sztuka jest źle interpretowana i tak nierozumiana :/.
10
Sędzia widać nastawiony na "płynność" gry.
-Będę gwizdał tylko kiedy zobaczę zawodnika robiącego piękny obrót w powietrzu.
0
Chłopaki słaniają się na boisku, aby Neymar coś działa ;/
0
Co tu się wydarzyło ?
7
Uwielbiam czytać wywiady z Danip :p Aż mi głupio, że kiedyś w niego zwatpilem. Na szczęście wyszedł z tego dołka ;)
0
Dobre w sumie pytanie
0
Taki średni występ. Niby piłki nie tracił, i podawał zwykle celnie, tak jednak nie kojarzę żadnej jego akcji pod bramką Romy, ani kluczowego podania.
6
Przez Munira mam wciąż niedosyt, mimo takiej miazgi :c
0
Panu podziękujemy
0
http://live.shwidget.com/static/freepopups/332170874394730.html
0
Manita is coming!
3
Kurcze widać, że jeszcze Messi nie wszedł w mecz, ale wierze, że coś dziś ustrzeli :)
0
Jezuuuuuuu Iniestaaaaaa :OOOOOOO
0
obawiam się, że nawet jakby były to wszystkie są pewnie zablokowane :/
0
http://wiz1.net/channel1
0
Jak to nie siadło ???!!! xD
1
0
Sorki za błędy :/. Nigdzie w mojej wypowiedzi nie widzę żeby było napisane "Klub nie miesza się w politykę". Jedynie biorę pod uwagę, że w tej sytuacji nie ma wyjścia. Ratunkiem mogą być właśnie kary nałożone na klub, które być może pozwolą na zakończenie problemów za estaladami (przynajmniej na stadionie).
0
Cóż na stadionie pisze "Mes que un club". Katalończycy przychodzą całymi rodzinami na mecze, więc myślę, że I dla nich to coś więcej niż klub. Sam rozumiesz, że inaczej w pokojowy sposób nikt by ich nie zauwazal, A tak to cały świat słyszy o tym, że pragną niepodległości. Niestety przy tym zapominają o dobru klubu, który przecież teoretycznie nie powinien się mieszać w politykę. Niestety wszelkie prośby zarządu spowodowałyby wśród katalonczykow niechęć do Barcy. W tej sytuacji klub nie ma wyjścia musi bronić katalonczykow :/
0
http://wiz1.net/channel36
0
Roberto jaki magik :O
0
Nazwe to grą na "dobranoc". Aż się oczy kleją
0
Getafe się broni na stojąco(bez wielkiego wysilku) a barca sobie podaje pilke bez pomyslu. Czasem munir/alves wrzuci pilke w pole karne z wiadomo jakim skutkiem. Sporo niedokladnych podan...
0
Przypadkiem zdarzyło mi się włączyć mecz Porto jakoś w tamtą sobote. Cóż według mnie gra tam bez rewelacji. Zmarnował jakąś dobra okazje, na pewno się tam nie wybija, a szkoda :/
0
W moim odczuciu wybijał się w meczu Kaptoum. Fakt zaliczył wiele strat, ale jak się porusza z piłką. Oby dostawał szanse od Enrique bo jak nabierze większej pewności w grze to będzie bajka :)