5

Nie do końca rozumiem co się w tym meczu dzieje

0

Atletico chwilami klepie lepiej od nas ......

0

Jaki szpital.....

1

:O Messi zamknął nam buźki

0

fart, że do tego czasu nic nie wpadło

0

Cristiano robi to dla fanów. Wcześniej ostrzega sędziego, że czasem będzie robił takie akrobacje . Niestety zdarza się sędziemu zapomnieć i odgwizduje karnego. "Maszynie" jest wtedy przykro, że jego sztuka jest źle interpretowana i tak nierozumiana :/.

10

Sędzia widać nastawiony na "płynność" gry.

-Będę gwizdał tylko kiedy zobaczę zawodnika robiącego piękny obrót w powietrzu.

0

Chłopaki słaniają się na boisku, aby Neymar coś działa ;/

0

Co tu się wydarzyło ?

7

Uwielbiam czytać wywiady z Danip :p Aż mi głupio, że kiedyś w niego zwatpilem. Na szczęście wyszedł z tego dołka ;)

0

Dobre w sumie pytanie

0

Taki średni występ. Niby piłki nie tracił, i podawał zwykle celnie, tak jednak nie kojarzę żadnej jego akcji pod bramką Romy, ani kluczowego podania.

6

Przez Munira mam wciąż niedosyt, mimo takiej miazgi :c

0

Panu podziękujemy

0

Manita is coming!

3

Kurcze widać, że jeszcze Messi nie wszedł w mecz, ale wierze, że coś dziś ustrzeli :)

0

Jezuuuuuuu Iniestaaaaaa :OOOOOOO

0

obawiam się, że nawet jakby były to wszystkie są pewnie zablokowane :/

0

0

Jak to nie siadło ???!!! xD

1

0

Sorki za błędy :/. Nigdzie w mojej wypowiedzi nie widzę żeby było napisane "Klub nie miesza się w politykę". Jedynie biorę pod uwagę, że w tej sytuacji nie ma wyjścia. Ratunkiem mogą być właśnie kary nałożone na klub, które być może pozwolą na zakończenie problemów za estaladami (przynajmniej na stadionie).

0

Cóż na stadionie pisze "Mes que un club". Katalończycy przychodzą całymi rodzinami na mecze, więc myślę, że I dla nich to coś więcej niż klub. Sam rozumiesz, że inaczej w pokojowy sposób nikt by ich nie zauwazal, A tak to cały świat słyszy o tym, że pragną niepodległości. Niestety przy tym zapominają o dobru klubu, który przecież teoretycznie nie powinien się mieszać w politykę. Niestety wszelkie prośby zarządu spowodowałyby wśród katalonczykow niechęć do Barcy. W tej sytuacji klub nie ma wyjścia musi bronić katalonczykow :/

0

0

Roberto jaki magik :O

0

Nazwe to grą na "dobranoc". Aż się oczy kleją

0

Getafe się broni na stojąco(bez wielkiego wysilku) a barca sobie podaje pilke bez pomyslu. Czasem munir/alves wrzuci pilke w pole karne z wiadomo jakim skutkiem. Sporo niedokladnych podan...

0

Przypadkiem zdarzyło mi się włączyć mecz Porto jakoś w tamtą sobote. Cóż według mnie gra tam bez rewelacji. Zmarnował jakąś dobra okazje, na pewno się tam nie wybija, a szkoda :/

0

W moim odczuciu wybijał się w meczu Kaptoum. Fakt zaliczył wiele strat, ale jak się porusza z piłką. Oby dostawał szanse od Enrique bo jak nabierze większej pewności w grze to będzie bajka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?