0

Taki "talizman"

0

Te gładkie zwycięstwa :/. To były czasy....

0

Ehh Neymar prosze.....

0

Akurat dzisiaj grał dobrze :v

1

Niesamowicie wkurza Sandro

0

Uwielbiam komentatorów z canal+ :D. Ile jeszcze trzeba będzie się męczyć z tymi z eleven sport :( ?

1

Błagam niech wywalą Mathieu z zespołu. Przyglądałem się na jego grę w obronie i on w ogóle nie atakował zawodników Celty. Trzymał zwykle bezpieczną odległość (Może bał sie, że przeciwnicy gryzą ?!). Jego zachowanie tuż przed stratą bramki na 4:1 nie wiem czy warto komentować......

1

Jakbyś trochę poczytał to byś wiedział, że całkiem sporo grali w przeszłości :v
Podoba mi się gra Coutinho i uważam, że szybko wpasowałby się do stylu gry Barcy. To nie jest "pierwszy lepszy z brzegu" :P

1

Tyle bezsensownych podań, o tak żeby poklepać, a nóż uśpimy rywali, a wyszło tak, że nasi kochani zawodnicy zaczęli się słaniać na boisku. Chłopaki obudzili się wyraźnie w końcówce ale to już wynikało ze zmęczenia Romy. 1 strzał z dystansu. Dlaczego nie wykorzystamy tego, że niemal wszyscy rywale zagęszczają pole karne i siedzą taka kupą pod własną bramką. Raz, drugi oddać strzał z daleka i od razu wymusiłoby to wyjście chociaż kilku zawodników do przodu. Wierze, że chłopaki wyciągną wnioski i w meczu z Romą u siebie pokażemy, że to był wypadek przy pracy. Szkoda kontuzji Rafinhi. Oby szybko wrócił do zdrowia :).

0

Się pytam gdzie strzały z dystansu ? :v

31

Jakie żebranie o karne ? Człowieku tam były dwa ewidentne karne. Suarez kiedy był faulowany mógł nawet strzelić bramke... . Barcelona w tym meczu została skrzywdzona, a jeśli uważasz, że jest inaczej to może Ty jesteś żałosny :/

0

Ten sędzia jakiś upośledzony.....

3

Czy tylko ja obserwowałem wynik z nadzieją, że Ronaldo nic nie trafi :D ?

1

Boli mnie to, że często Messi jakby nie zwracał uwagi na wystawiającego się Suareza. Widać, że jeszcze nie ma do niego zaufania jednak licze, że z czasem się to zmieni. Co do meczu podoba mi się taka Barca ;). To był dla mnie prezent na urodziny od zawodników :D

0

eeeeh :'(

0

do konca na calego nie ma wyjscia

0

kur*a do konca grac wstyd tyle przegrac

0

Barca grala dzisiaj bojazliwie. bali sie zaryzykowac jakims prostopadlym podaniem czekali az ktos bedzie na czystej pozycji ale jak takim tempem akcji to co najwyzej mogli liczyc na remis . uruchomimy skrzydla wiecej zawodnikow bedzie zmienialo sie pozycjami i bedzie dobrze. VeB !!!

0

@net ma racje Barca potrzebuje nowego trenera

0

powiem jedno głupszych zdan niz te ktore ty filozofrealu ukladasz nie slyszalem. Wydaje mi sie ,że moj pies by cie wypunktowal z ukladania zdan.

0

Fabregas nie przejdzie do Barcy i to jest pewne po jego wypowiedziach. No i po co drążyć temat.

0

Barca wygra z Vilarreal spokojnie ale nie wiem jak będzie z Sevillą bo to,że wygrali z Realem o czymś musi świadczyć.

0

co wy walicie. Dobrze wiecie,że nie przejdzie do Barcy bo wcześniej wykopali go z drużyny. Pewnie jest obrażony na Barce i nie będzie chciał wrócić do Katalonii. Każdy to wie i żane prośby nic nie dadzą.

0

Racja kapneli się dopiero po dobrych występach Cesca w Arsenalu. Na miejscu Fabregasa nie opuściłbym Kanonierów. No chyba,że Arsenal zagrałby do dupy po przerwie świątecznej. Na razie jednak nie ma co myśleć o transferach bo skład jest dobry a o kupywaniu zawodników będzie można kupić dopiero po sezonie 2009/10.

0

Jak na razie to najbardziej przydałby się zmiennik za Henrego bo widać, że nie jest w świetnej formie. Jeżeli na tą pozycję nie będzie nadawać się Pedro to dobrze byłoby kupić Dawida Ville. Na razie nie trzeba myśleć o Fabregasie bo zawodnik na tej pozycji gra świetnie.

0

Zobaczysz,że w meczu z Manem i Chelsea przewali. Przypomnij mi kiedy Arsenal wygrał ligę mistrzów albo lige angielską najważniejsze dla niej puchary. Moim zdaniem zajmie 3 miejsce w Premier League a w lidze mistrzów odpadnie w 1/8.

0

racja gol iniesty to była dla mnie ważna chwila. Takich momentów się nie zapomina

0

uważam, że lepiej postawić na Pedro bo on ma tą więlką formę przed sobą i moze okazać się w przyszłóści zawodnikiem takiej klasy jak Messi. Jeżeli Barca go nigdzie nie puści to będzie dobrze

0

trochę głupio zachowała się wtedy i teraz Barca bo namawia go do powrotu dopiero kiedy stał się znany ale to nie zmienia faktu, że z Barcą Fabregas osiągnie więcej niż z kanonierami.

0

zgadzam się z adsadem zmennik za xaviego będzie potrzebny w przyszłości dla Barcy. Mi się wydaje, że po tym sezonie Cesc zastanowi się nad opuszczeniem klubu bo nie wierze żeby Arsenal osiągną coś w lidze mistrzów i w Premer lidze bo tam wojuje Man albo Chelsea. Jeżeli myśli o karieże i sukcesach to przejdzie do Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?