damian726
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki "talizman"
0
Te gładkie zwycięstwa :/. To były czasy....
0
Ehh Neymar prosze.....
0
Akurat dzisiaj grał dobrze :v
1
Niesamowicie wkurza Sandro
0
Uwielbiam komentatorów z canal+ :D. Ile jeszcze trzeba będzie się męczyć z tymi z eleven sport :( ?
1
Błagam niech wywalą Mathieu z zespołu. Przyglądałem się na jego grę w obronie i on w ogóle nie atakował zawodników Celty. Trzymał zwykle bezpieczną odległość (Może bał sie, że przeciwnicy gryzą ?!). Jego zachowanie tuż przed stratą bramki na 4:1 nie wiem czy warto komentować......
1
Jakbyś trochę poczytał to byś wiedział, że całkiem sporo grali w przeszłości :v
Podoba mi się gra Coutinho i uważam, że szybko wpasowałby się do stylu gry Barcy. To nie jest "pierwszy lepszy z brzegu" :P
1
Tyle bezsensownych podań, o tak żeby poklepać, a nóż uśpimy rywali, a wyszło tak, że nasi kochani zawodnicy zaczęli się słaniać na boisku. Chłopaki obudzili się wyraźnie w końcówce ale to już wynikało ze zmęczenia Romy. 1 strzał z dystansu. Dlaczego nie wykorzystamy tego, że niemal wszyscy rywale zagęszczają pole karne i siedzą taka kupą pod własną bramką. Raz, drugi oddać strzał z daleka i od razu wymusiłoby to wyjście chociaż kilku zawodników do przodu. Wierze, że chłopaki wyciągną wnioski i w meczu z Romą u siebie pokażemy, że to był wypadek przy pracy. Szkoda kontuzji Rafinhi. Oby szybko wrócił do zdrowia :).
0
Się pytam gdzie strzały z dystansu ? :v
31
Jakie żebranie o karne ? Człowieku tam były dwa ewidentne karne. Suarez kiedy był faulowany mógł nawet strzelić bramke... . Barcelona w tym meczu została skrzywdzona, a jeśli uważasz, że jest inaczej to może Ty jesteś żałosny :/
0
Ten sędzia jakiś upośledzony.....
3
Czy tylko ja obserwowałem wynik z nadzieją, że Ronaldo nic nie trafi :D ?
1
Boli mnie to, że często Messi jakby nie zwracał uwagi na wystawiającego się Suareza. Widać, że jeszcze nie ma do niego zaufania jednak licze, że z czasem się to zmieni. Co do meczu podoba mi się taka Barca ;). To był dla mnie prezent na urodziny od zawodników :D
0
eeeeh :'(
0
do konca na calego nie ma wyjscia
0
kur*a do konca grac wstyd tyle przegrac
0
Barca grala dzisiaj bojazliwie. bali sie zaryzykowac jakims prostopadlym podaniem czekali az ktos bedzie na czystej pozycji ale jak takim tempem akcji to co najwyzej mogli liczyc na remis . uruchomimy skrzydla wiecej zawodnikow bedzie zmienialo sie pozycjami i bedzie dobrze. VeB !!!
0
@net ma racje Barca potrzebuje nowego trenera
0
powiem jedno głupszych zdan niz te ktore ty filozofrealu ukladasz nie slyszalem. Wydaje mi sie ,że moj pies by cie wypunktowal z ukladania zdan.
0
Fabregas nie przejdzie do Barcy i to jest pewne po jego wypowiedziach. No i po co drążyć temat.
0
Barca wygra z Vilarreal spokojnie ale nie wiem jak będzie z Sevillą bo to,że wygrali z Realem o czymś musi świadczyć.
0
co wy walicie. Dobrze wiecie,że nie przejdzie do Barcy bo wcześniej wykopali go z drużyny. Pewnie jest obrażony na Barce i nie będzie chciał wrócić do Katalonii. Każdy to wie i żane prośby nic nie dadzą.
0
Racja kapneli się dopiero po dobrych występach Cesca w Arsenalu. Na miejscu Fabregasa nie opuściłbym Kanonierów. No chyba,że Arsenal zagrałby do dupy po przerwie świątecznej. Na razie jednak nie ma co myśleć o transferach bo skład jest dobry a o kupywaniu zawodników będzie można kupić dopiero po sezonie 2009/10.
0
Jak na razie to najbardziej przydałby się zmiennik za Henrego bo widać, że nie jest w świetnej formie. Jeżeli na tą pozycję nie będzie nadawać się Pedro to dobrze byłoby kupić Dawida Ville. Na razie nie trzeba myśleć o Fabregasie bo zawodnik na tej pozycji gra świetnie.
0
Zobaczysz,że w meczu z Manem i Chelsea przewali. Przypomnij mi kiedy Arsenal wygrał ligę mistrzów albo lige angielską najważniejsze dla niej puchary. Moim zdaniem zajmie 3 miejsce w Premier League a w lidze mistrzów odpadnie w 1/8.
0
racja gol iniesty to była dla mnie ważna chwila. Takich momentów się nie zapomina
0
uważam, że lepiej postawić na Pedro bo on ma tą więlką formę przed sobą i moze okazać się w przyszłóści zawodnikiem takiej klasy jak Messi. Jeżeli Barca go nigdzie nie puści to będzie dobrze
0
trochę głupio zachowała się wtedy i teraz Barca bo namawia go do powrotu dopiero kiedy stał się znany ale to nie zmienia faktu, że z Barcą Fabregas osiągnie więcej niż z kanonierami.
0
zgadzam się z adsadem zmennik za xaviego będzie potrzebny w przyszłości dla Barcy. Mi się wydaje, że po tym sezonie Cesc zastanowi się nad opuszczeniem klubu bo nie wierze żeby Arsenal osiągną coś w lidze mistrzów i w Premer lidze bo tam wojuje Man albo Chelsea. Jeżeli myśli o karieże i sukcesach to przejdzie do Barcy