0

Zle zrozumiales. Kolega mowi, ze albo przegrana z Realem albo wygranie LM- wybieraj.

3

Albo przegrana z Realem albo wygranie LM? Kurde, ciężki wybór

2

Kto to jest Teg Valduś?

0

zbierali sie w trybie pilnym specjalnie po to, zeby po kilku godzinach stwierdzic, ze przekroczono dopuszczalny termin? ci to potrafia zbudowac napiecie :)

1

Tak samo sztuka polega na tym zeby inteligentnie argumentowac czemu zawodnik nie gra, a nie ze nie przedluzyl to nie bedzie gral. Jak dla mnie to sie nadaje na rozwiazanie ko kontaktu, no ale niby psg jest chronione wiec raczej bez szans

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie

2

Najistotniejszym kryterium sa osiagniecia drużyn, w których gral dany zawodnik. Potem sugestie mediow, na podstawie których oddawane sa glosy. Taka to nagroda "indywidualna". Modric lepszym piłkarzem od Messiego czy np. Neymara? Śmiechu warte.

1

Jak nie bedzie prisona jak ma byc w 2019. Nawet jakies trailery sa

0

Z tym co napisales oczywiscie w pelni sie zgadzam. Oby wrocila jakosc, a jak to zrobić- nie wiem, żaden ze mnie ekspert.

A odpowiedzi wyzej to nawet nie chce mi sie komentować, szkoda slow.

1

Jak pilkarze zaczna podzielac ich zdanie, tzn wymagac od siebie tylko minimum, to dopiero sie narobi :)

0

A co jesli liczy sie i styl i wyniki, a nie tylko jedno z dwóch?

0

po co? :)

13

"Użytkownik może zaproponować tylko jedną osobę"

Niby tak proste zdanie, a jak dużo użytkowników go nie rozumie, tragedia..

0

Dopiero dzisiaj postanowili tę gwiazdę zbadać, wyniki nie są jeszcze opublikowane

0

To nie bedzie grał :)

0

Przede wszystkim to byl zart. Ale jesli musial zrzucic to nie wazyl tyle ile powinien

0

to ile on waży?

3

i Liga Europy, zacięty bój o 2 miejsce w fazie grupowej

0

Od jakichś 50 lat. Pamietasz dawniejsze czasy?

3

Haha, dobre. Pracowal duzo, na pewno znacznie wiecej niz Dembele czy Messi. Mowie o Barcelonie, potem juz jego meczow nie ogladalem.

9

Czyli bylismy skuteczni? :)

4

No ale powinien

1

Moim zdaniem lepiej Eleven. Nie lubię Ołłowskiego, a lubię Ćwiąkałę

0

Dlaczego pytania nie są tłumaczone? A odpowiedzi są? Czy to też jakaś inwencja?

9

Jest. Pewność , że uderzy ją Messi :)

2

Nie. Najwieksza krzywda Bale'a były jego kontuzje. Dawno już żadnej nie miał i wygląda to co raz lepiej. To atleta, jak co chwile musi pauzowac to ciezko o optymalna formę.

0

Tez mam wrazenie, ze pilkarze rezerw i juniorskich druzyn Barcy zdecydowanie zbyt latwo Ci imponuja. Co drugi jest genialny, a potem sie okazuje, ze 99% z nich konczy gdzies w polamatorskich druzynach. No i jak mozna mowic o swietnej grze zespolu jak w tym samym zdaniu piszesz ze nie kreowal sytuacji bramkowych, a w koncowce meczu szczescie pozwolilo utrzymac 0-0? Kilka dni temu wydaje mi sie, ze widzialem Twoj wpis, ze to powinien byc stosunkowo latwy mecz dla Barcy B, a teraz szczesliwe 0-0 nazywasz swietna gra, bardzo dziwnie to wszystko wartosciujesz.

2

To chyba sam powinienes wiedzieć

0

w sumie to z niczego nie musisz :) https://allegro.pl/hp-pavilion-power-15-i7-7700hq-ssd-1tb-gtx-1050ti-i7487337861.html

nieco drozej, ale w budzecie, znajdziesz tez w tym serwisie wersje z 16gb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?