damian_sto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zle zrozumiales. Kolega mowi, ze albo przegrana z Realem albo wygranie LM- wybieraj.
3
Albo przegrana z Realem albo wygranie LM? Kurde, ciężki wybór
2
Kto to jest Teg Valduś?
0
zbierali sie w trybie pilnym specjalnie po to, zeby po kilku godzinach stwierdzic, ze przekroczono dopuszczalny termin? ci to potrafia zbudowac napiecie :)
1
Tak samo sztuka polega na tym zeby inteligentnie argumentowac czemu zawodnik nie gra, a nie ze nie przedluzyl to nie bedzie gral. Jak dla mnie to sie nadaje na rozwiazanie ko kontaktu, no ale niby psg jest chronione wiec raczej bez szans
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie
2
Najistotniejszym kryterium sa osiagniecia drużyn, w których gral dany zawodnik. Potem sugestie mediow, na podstawie których oddawane sa glosy. Taka to nagroda "indywidualna". Modric lepszym piłkarzem od Messiego czy np. Neymara? Śmiechu warte.
1
Jak nie bedzie prisona jak ma byc w 2019. Nawet jakies trailery sa
0
Z tym co napisales oczywiscie w pelni sie zgadzam. Oby wrocila jakosc, a jak to zrobić- nie wiem, żaden ze mnie ekspert.
A odpowiedzi wyzej to nawet nie chce mi sie komentować, szkoda slow.
1
Jak pilkarze zaczna podzielac ich zdanie, tzn wymagac od siebie tylko minimum, to dopiero sie narobi :)
0
A co jesli liczy sie i styl i wyniki, a nie tylko jedno z dwóch?
0
po co? :)
13
"Użytkownik może zaproponować tylko jedną osobę"
Niby tak proste zdanie, a jak dużo użytkowników go nie rozumie, tragedia..
0
Dopiero dzisiaj postanowili tę gwiazdę zbadać, wyniki nie są jeszcze opublikowane
0
To nie bedzie grał :)
0
Przede wszystkim to byl zart. Ale jesli musial zrzucic to nie wazyl tyle ile powinien
0
to ile on waży?
3
i Liga Europy, zacięty bój o 2 miejsce w fazie grupowej
0
Od jakichś 50 lat. Pamietasz dawniejsze czasy?
3
Haha, dobre. Pracowal duzo, na pewno znacznie wiecej niz Dembele czy Messi. Mowie o Barcelonie, potem juz jego meczow nie ogladalem.
9
Czyli bylismy skuteczni? :)
4
No ale powinien
1
Moim zdaniem lepiej Eleven. Nie lubię Ołłowskiego, a lubię Ćwiąkałę
0
Dlaczego pytania nie są tłumaczone? A odpowiedzi są? Czy to też jakaś inwencja?
9
Jest. Pewność , że uderzy ją Messi :)
2
Nie. Najwieksza krzywda Bale'a były jego kontuzje. Dawno już żadnej nie miał i wygląda to co raz lepiej. To atleta, jak co chwile musi pauzowac to ciezko o optymalna formę.
0
Tez mam wrazenie, ze pilkarze rezerw i juniorskich druzyn Barcy zdecydowanie zbyt latwo Ci imponuja. Co drugi jest genialny, a potem sie okazuje, ze 99% z nich konczy gdzies w polamatorskich druzynach. No i jak mozna mowic o swietnej grze zespolu jak w tym samym zdaniu piszesz ze nie kreowal sytuacji bramkowych, a w koncowce meczu szczescie pozwolilo utrzymac 0-0? Kilka dni temu wydaje mi sie, ze widzialem Twoj wpis, ze to powinien byc stosunkowo latwy mecz dla Barcy B, a teraz szczesliwe 0-0 nazywasz swietna gra, bardzo dziwnie to wszystko wartosciujesz.
2
To chyba sam powinienes wiedzieć
0
w sumie to z niczego nie musisz :) https://allegro.pl/hp-pavilion-power-15-i7-7700hq-ssd-1tb-gtx-1050ti-i7487337861.html
nieco drozej, ale w budzecie, znajdziesz tez w tym serwisie wersje z 16gb