damian_sto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego?
0
Zle zrozumiales :)
"Gazety z Barcelony przekonane, ze FCB w tym zakontraktuje Cou i Dembele. Powodzenia"
0
Na pewno nie przyjda we dwojke
0
Kilku, a kilkuset pisze na tej podstawie i/lub wymysla
0
bedzie gdzies transmisja?
0
wideo? pisza tylko o scenariuszu? (script) 4 odcinka
0
gdzie to widzisz? napisz na priv jesli tu nie mozna, z gory dzieki
0
Te 222mln to tak mega duzo, ze nie starczylyby nawet na Verattiego ;)
2
Problem jest taki ze te 222 to byloby super duzo jakby nikt o tym nie wiedzial. A ze wie kazdy, to teraz wszyscy pilkarze podrozeli, za 100mln nikogo wybitnego sie nie kupi. Taki gowniarz Mbappe mial kosztować jeszcze nie dawno wg Monaco "nie mniej niz 160mln". Dzisiaj juz widze "nie mniej niz 200", a chętni i tak sa. Mbappe, 18latek, pilkarz od 1 sezonu. W porownaniu do Neymara- wieloletniej supergwoazdy sportowej i marketingowej. O Dembele chyba ktos nawet oficjalnie powiedzial ze nie mniej niz 90. Teraz juz od 100 zaczyna sie negocjowanie w gore. To samo coutinho- kto by za niego dal jeszcze miesiac temu np 90mln? A teraz na pewno (o ile w ogole) wyjdzie to nie mniej niz 120. Za 222 Barcelona nie kupi 2 pilkarzy najwyzszej klasy jakich potrzebuje. Tak jak powiedzial Murinho 222 za Neymara to odpowiednia cena. Tylko ze to jest teraz punkt odniesienia i kluby sprzedające (noe tylko Barcelonie, ale szczegolnie Barcelonie) beda starac sie do niej rownac. Za pol roku czy tam za rok 100mln klauzuli za Griezzmana to bedzie okazja, gdzie jeszcze miesiac temu wysmialbym taka cene. Jak go kupia to na pewno nie straca, bo wartosc rynkowa bedzie zdecydowanie wyższa (np do sprzedazy po roku).
1
Wczoraj ktos pisal ze okolo 250, bodajże 247. Po poprzednik sezonie dlug spadl o okolo 25mln. Okolo, bo dokladnie nie pamietam ;)
0
O co Ci chodzi? Napisze prosciej: nigdzie nmtak nie napisalem.
0
Tak napisalem? :)
0
Skad wiesz?
0
wyobraznia
0
tymczasowa? czyli pozniej byc moze beda musieli go oddac?
3
Splacil sie wielokrotnie? To gdzie te killaset milionow euro?
0
Hahaha :) chyba za duzo tu rycerskosci u użytkowników, ciekawe czy tak samo to wyglada w prywatnym zyciu
1
Nie, za to kazdy wie, ze zachowal sie bez szacunku, bo milczal i nic nie powiedzial. Czyli zakladacie, ze wiedzial :)
P.s. tez mam mu za zle, ze odchodzi. Ale nie za to, ze nie mówił o tym 2tyg temu gdy prawdopodobnie nie byl jeszcze pewny.
Jest jeszcze miesiac na sprowadzenie zastepcy. Jakby sie razem z PSG uparli i chcieliby zrobic na zlosc za cokolwiek, to odszedlby ostatniego dnia. To by byl brak szacunku i wiekszosc strony pouczalaby reszte uzytkownikow, aby pisac "neymar" zamiast "Neymar" :)
1
Czyli sam przyznajesz, ze nie wiesz czy mogl...
0
Komentarz usunięty
3
Do 11000000 to przeciez kupisz kazde
11
Śmiesznie wyszło :)
"położony jest nad brzegiem morza,w którym znajduję się 77 pokoi"
0
Ja jestem zdania, ze wypowiedzi powinny byc tlumaczone doslownie, a nie ze ogladanie wywiadu to cos zupelnie innego niz późniejsze go przeczytanie.
0
Chodzi o to, ze pisal. I to wielokrotnie, na rozne tematy :)
25
Cieszy to Ciebie. W sumie nie wiem czemu. Sluchaj czego chcesz i tak samo niech robia inni. To tylko gust- Twoj nie jest w niczym lepszy od cudzych.
1
Rozpatrywanie kwestii kto jest najlepszy indywidualnie pod katem osiagniec druzynowych to taki troche paradoks. Trofea druzynowe wygrywa (badz nie) druzyna. Najlepszy pilkarz mistrzostw swiata dostaje nagrode MVP. Messi dostal ja w 2014r :) nie zebym uwazal to za cos waznego, ale irytuja mnie takie argumenty Ronaldow, Pelów i innych Maradonów
0
Zwyklymi koszulkami bylyby gdyby byly zwyklymi koszulkami, a nie jakims manifestem :)
2
Dlatego podkreslilem slowo promowanie, bo tylko to mi przeszkadza
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Czytam :) również pozdrawiam