damian_sto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przeciez jest wychowankiem. Nie wystarczy?
0
Podsumowujac wychodzi, że chce odejść :)
0
Sergi Samper- zbawienie pomocy Barcelony. Uzasadnienie: wychowanek, z często widzianym w mediach nazwiskiem.
2
Co?
1
Naprawde nie rozumiesz? To nie jest ani troche skomplikowane
0
O 12 wczoraj ;) było
1
Wiesz, że boisko na stadionie Juve ma takie same wymiary jak na Camp Nou (105x68m)?
0
W domu :)
0
Swietnie tu, świetnie tam? Jak dla mnie to on nie gra jeszcze w ogole. Wiesz ilu pilkarzy wyróżnia sie w trzecich ligach na całym świecie?
10
tylko, że to chyba nie powinno mieć wpływu na "wybór" kraju, który się reprezentuje
0
A Iniesta co, włam na konto?
https://www.facebook.com/AndresIniesta/photos/a.349556690625.350040.79298470625/10158481848215626/?type=3&theater
0
No właśnie, a nie x zł kwadratowych. Czyli nie można
0
Sprzedawca czego?
1
Co dopiero geografii do "gety", gdzie w oryginale nawet nie ma "t". W sumie pierwszy raz takie cos widze, no ale kolega od prawdziwej muzyki juz wyjasnil- to przeciez samochodziarze. To chyba wszystko wyjasnia. Kurde, wyjasnia? :)
0
Ja zamiast lodu czy kostek polecam lodowke :)
1
Moze jest, a moze nie ma
0
TEN Grzywacz?! Myslalem ze po tym wystepie jest juz skonczony na , zawsze :) (od okolo 30:20):
0
Kto to komentuje? Mi niezbyt podchodzi
6
bardziej po wypuszczeniu sie i stracie pique, reszta to konsekwencja
0
Chodzi o jakis trening? We wczorajszym meczu odtworzyl dokladnie to samo :O
2
Bezsensownosci jego konentarzowi dodaje fakt, ze w wejściu z murawy przed mecze mowil, ze wierzy w awans Barcy, wydawal byc sie jej bardziej przychylny. Az tu nagle w meczu np.: Reka w w polu karnym psg? Nie chcial, nabita, nie ma mowy o karnym. Analogiczna reka Masche w polu karnym Barcy? Oczywisty rzut karny, wielka pomyłka sędziego! Takich sytuacji bylo nadzwyczaj pelno, nie rozumiem, bo bardzo go lubilem
0
Nie, nie liczą sie. Skonczmy tak pisac, bo pozniej wlasnie wielu kibicow, szczegolnie początkujących, jest po prostu w bledzie myslac, ze to jakas regula, a nie olbrzymie uproszczenie ;)
0
Bo to ze licza sie podwojnie to tylko takie uproszczenie, nie licza sie podwojnie. Jak w calym dwumeczu jest remis to awansuje ten kto strzelił wiecej goli na wyjeździe. Nie ma tutaj zadnego mnozenia czy dodawania
Dogrywka może być tylko jeśli sa 2 dokładnie takie same wyniki, tj w tym przypadku 0-4 i 4:0. W każdym innym przypadku awansuje ten kto ma wiecej strzelonych goli, a jesli jest ich tyle samo to ten co strzelił ich więcej na wyjezdzie
0
Dziala.
0
rozłóż parasol w d... :)
0
Dokladnie takie jest moje zdanie na temat dzisiejszego meczu. Oby masa rowniez podzielala ten poglad to moze obejdzie sie bez rekordowej ilości banow po meczu ;)
0
Link bez źródła? To jest możliwe w ogóle?
0
Sprawdz czego dotyczyly moje baloniki, na pewno domyslisz sie, ze to tylko ironia, zwrocenie uwagi na idiotycznosc tego zwrotu
0
A jak nie będzie ciekawie? Po co pompujesz balonik?
0
Nie pompuj balonika!!!!!