1

Przeciez jest wychowankiem. Nie wystarczy?

0

Podsumowujac wychodzi, że chce odejść :)

0

Sergi Samper- zbawienie pomocy Barcelony. Uzasadnienie: wychowanek, z często widzianym w mediach nazwiskiem.

2

Co?

1

Naprawde nie rozumiesz? To nie jest ani troche skomplikowane

0

O 12 wczoraj ;) było

1

Wiesz, że boisko na stadionie Juve ma takie same wymiary jak na Camp Nou (105x68m)?

0

W domu :)

0

Swietnie tu, świetnie tam? Jak dla mnie to on nie gra jeszcze w ogole. Wiesz ilu pilkarzy wyróżnia sie w trzecich ligach na całym świecie?

10

tylko, że to chyba nie powinno mieć wpływu na "wybór" kraju, który się reprezentuje

0

No właśnie, a nie x zł kwadratowych. Czyli nie można

0

Sprzedawca czego?

1

Co dopiero geografii do "gety", gdzie w oryginale nawet nie ma "t". W sumie pierwszy raz takie cos widze, no ale kolega od prawdziwej muzyki juz wyjasnil- to przeciez samochodziarze. To chyba wszystko wyjasnia. Kurde, wyjasnia? :)

0

Ja zamiast lodu czy kostek polecam lodowke :)

1

Moze jest, a moze nie ma

0

TEN Grzywacz?! Myslalem ze po tym wystepie jest juz skonczony na , zawsze :) (od okolo 30:20):

0

Kto to komentuje? Mi niezbyt podchodzi

6

bardziej po wypuszczeniu sie i stracie pique, reszta to konsekwencja

0

Chodzi o jakis trening? We wczorajszym meczu odtworzyl dokladnie to samo :O

2

Bezsensownosci jego konentarzowi dodaje fakt, ze w wejściu z murawy przed mecze mowil, ze wierzy w awans Barcy, wydawal byc sie jej bardziej przychylny. Az tu nagle w meczu np.: Reka w w polu karnym psg? Nie chcial, nabita, nie ma mowy o karnym. Analogiczna reka Masche w polu karnym Barcy? Oczywisty rzut karny, wielka pomyłka sędziego! Takich sytuacji bylo nadzwyczaj pelno, nie rozumiem, bo bardzo go lubilem

0

Nie, nie liczą sie. Skonczmy tak pisac, bo pozniej wlasnie wielu kibicow, szczegolnie początkujących, jest po prostu w bledzie myslac, ze to jakas regula, a nie olbrzymie uproszczenie ;)

0

Bo to ze licza sie podwojnie to tylko takie uproszczenie, nie licza sie podwojnie. Jak w calym dwumeczu jest remis to awansuje ten kto strzelił wiecej goli na wyjeździe. Nie ma tutaj zadnego mnozenia czy dodawania

Dogrywka może być tylko jeśli sa 2 dokładnie takie same wyniki, tj w tym przypadku 0-4 i 4:0. W każdym innym przypadku awansuje ten kto ma wiecej strzelonych goli, a jesli jest ich tyle samo to ten co strzelił ich więcej na wyjezdzie

0

Dziala.

0

rozłóż parasol w d... :)

0

Dokladnie takie jest moje zdanie na temat dzisiejszego meczu. Oby masa rowniez podzielala ten poglad to moze obejdzie sie bez rekordowej ilości banow po meczu ;)

0

Link bez źródła? To jest możliwe w ogóle?

0

Sprawdz czego dotyczyly moje baloniki, na pewno domyslisz sie, ze to tylko ironia, zwrocenie uwagi na idiotycznosc tego zwrotu

0

A jak nie będzie ciekawie? Po co pompujesz balonik?

0

Nie pompuj balonika!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?