damian_sto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pompuj balonika bo przyjdzie ochlodzenie i szybko je...ie
3
Jestem za! To jest tak irytujące jak tylko sie da
0
Ja sie w pelni zgadzam, chodzi tylko o to, ze piszecie ze wierzycie, ale uwazacie za dziwne czy niepoprawne ze co raz wiecej osob wierzy. Troche nielogiczne, nic wiecej.
0
Tylko ze to można interpretowac jak sie chce. Pytanie brzmi "czy wierzysz?" Jednym do wiary wystarczy 1% szans, innym potrzebne jest 90%. W ankiecie nie zadano pytania "czy uważasz, ze Barcelona awansuje?". Ludzie nie sa az tak naiwni, kazdy wie jak ciezkie jest to zadanie. Pełno ludzi puszcza lotto, bo wierzy, ze moze trafic 6, co nie znaczy ze jej oczekuja koniecznie
P.s. napisales na koncu, ze wierzyc trzeba do konca, a wczesniej uwazasz za nieodpowiednie, ze wierzy "az 65%".
10
Hah, to moze jednak do niego ta cieszynka, a nie do bratanka ;)
3
W sumie Neymara tez mogli sobie odpuscić, był przecież swój mlody zdolny Tello. Trzeba bylo tylko na nie postawic, nie wiadomo było jak Neymar sie sprawdzi w lidze hiszpańskiej. Przeprowadzanie transferow mija sie z celem, jest duzo mlodych chlopakow w wieku 17-21 lat w katalonii, trzeba tylko dac im szanse, nic wiecej
0
O, znowu nieśmiertelne baloniki :O
W PSG to pewnie dopiero pompuja, sprawdz podobna sonde u nich :)
Najlepiej wychodzic z zalozenia, ze wszystko sie przegra, to przynajmniej zaden moralizator nie posądzi o balonikowanie, co?
P.s. nie, nie wierze w awans, obym uwierzyl w trakcie meczu. Ale nie mam nic przeciwko, ze ktos wierzy... To nawet miłe
0
No to wychodzi na to, ze kolega mial racje :) suarez gepetto- wystrugal ze swoich drewnianych (wtedy) nog cos niesamowitego :D
0
wedlug mnie tak. niewielki ale był, dla sedziego moze trudna sytuacja, ale dla mnie na "zatrzymaniu" bardzo klarowna
0
Tak jak i celowo łapią na spalone. Jak potrafią to czemu nie
0
O kazdej druzynie ktora o cos rywalizuje mozna tak napisac
0
Skonczcie juz wreszcie z tymi j... balonikami po kazdej wpadce jakiejkolwiek druzyny/zawodnika... Troche kreatywnosci
0
Na duzej sie odkuja? A po co pompujesz balonik?...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pisiont to znalazl kiedys Zniszczol :)
0
Ależ ja Cie rozumiem i zgadzam sie z tym co napisales. Przeciez rowniez wspieram druzyne i zyje dalej, na prawde :) co do przedostatniego akapitu- Barcy nie oglądam stricte dla trofeow, tylko dla widowiska w pojedynczym meczu- od tego sie to zaczelo (R10), dlatego jest to w moim przypadku Barca, a nie np Atletico Juve czy ManUTD.
Barcainfo- ma to sens, ale mnie niestety bardziej boli w pelni zasluzona (a moze nawet w mniejszym wymiarze niz mogla byc) rzeź niz przypadkowe potknięcie.
Miłego dnia panowie :)
11
Nawet Twoje statystyki / ciekawostki, ktore zazwyczaj powodowaly u mnie usmiech (bo dotycza pozytywnych rzeczy) tym razem obeszly mnie jak etykieta z pasty do zebow, zaloba trwa :)
0
Zobaczymy co pokaza w dalszych fazach LM. Wtedy nadejdzie ich czas, tak? :)
4
Suarez dalej sie potyka. No ale robi tez inne rzeczy, taka roznica :)
1
Watpie (nie wspominalby o tym)
0
Nie, ale jak już wygaśnie to tak :)
1
oznacza to, że możliwe są tylko 2 wyniki, np under / over czy awans
3
Mozna tez juz pisac "pszyjente"- zostało to oficjalnie przyjete i obie formy sa jusz (tak, to tez) poprawne. Ehh, ludzie...
1
A co jesli pilkarz zagral zle w 1. polowie, a super w 2.? To znaczy, ze w pierwszej zagral dobrze? :)
3
A to bonusow nie zaplacili? Nawet Bartomeu mowil ze Neymar kosztowa bodajze 86mln
0
Nie masz żadnego wyboru
1
"Pamiętajcie że nikt nic nie wygrał w styczniu. My mieliśmy 12 pkt. Przewagi w poprzednim sezonie i każdy wie jak to się skończyło." - mistrzostwem, prawda? Dziwny przyklad do poparcia tezy...
0
Kasai :)
0
To ma chciec aby Barca przegrala?
0
Sedzia sedzia, nie widzial- akurat tutaj mial prawo. Ale co robil Ter Stegen? Byl nablizej. Poszedl z kontra? No raczej nie. Skoro Umtiti sie dusil, na zblizeniach bylo slychac jak jeczy, czemu nie krzyczał po medyków? Cholera, faktycznie stojac kilka / kilkanascie metrow dalej mial gdzies konajacego (tak to wygladalo PO kontrze) kolege i obserwowal kontratak swojej druzyny?! Na poczatku kontry byl gora 2m od Umtitiego...