5

@nieprzysiadalnosc to nie jest gdybanie. Lepsi by byli

0

@Sau_Ron on tam ma piękną robotę. Zawodników ma jakich chce, wyniki ma no oprócz w LM, jest tam po prostu bossem i wiele od niego zależy. Do tego ludzie i media nie wywierają takiej presji w Anglii na zawodników i trenerów jak w Hiszpanii. Bajkę ma, po co miałby wracać do mniej konkurencyjnej drużyny, bez hajsu z ciągłymi problemami i aferami.

2

@johny1212 nie wnikając w sprawy sentymentalne to na pewno nas go na niego nie stać. A jeśli chodzi o sprawy sportowe to wydaje mi się że on chce wygrywać cały czas a tutaj miałby plac budowy. W Barcelonie jest pamiętany jako zwycięzca, po co to zmieniać.

4

Mówcie co chcecie ale z Guardiolą na ławce Barca i jej zawodnicy byliby lepsi niż są teraz

0

@johny1212 no Guardiola no party

1

@parpe mądrzejsze głowy mając we własnej lidze obu, wolały dać 100 za Jacka niż 50 za leszcza xd factos

0

@ElKamil nie i Guardiola też nie dlatego go tam nie ma

1

@Kapitan hawk i to grając jakimś potworkiem formacją z jednym skrzydłowym który jest defensywnym skrzydłowym z jego dryblingiem XD

2

Ten Grealish to taki kozak, nie dość że z piłką robi robotę to w dodatku jaką presję robi w defensywie na obrońcach

1

Ale cieszy jak te szwaby są orane

3

Tyle znaczą poważni zawodnicy na skrzydłach a nie jacyś impostorzy

0

Powie mi ktoś po co Bernardo to zrobił XD

1

Ale bym sobie życzył żeby Barca grała tak jak City. Paru piłkarzy stamtąd też bym chętnie przyjął do nas

3

@Firestone mało miejsca i mało sytuacji to go nie ma, to nie typ piłkarza jak Messi. Tylko liczby się zgadzają z porównaniem go do Leo i Crisa przez Guardiolę.

13

Jak Raphinha ogląda ten mecz i widzi takiego de Bruyne biorącego piłę i jadącego do przodu jak taran, to pewnie myśli "ale matoł, lepiej zaciac do tyłu i oddać wszerz albo do obrońców"

0

@Salchent oprócz bramki, zawsze jest tam gdzie akurat spada piłka, świetna 6tka. Do tego bardzo dobrze gra na jeden kontakt. Zamieniłby go chętnie z aktualnym Busquetsem

0

@PIWOSZ89 i pewnie wszedłby teraz do Bayernu i by znowu walnął 40 bramek we wszystkich rozgrywkach. Lepsza drużyna jakościowo i od razu inaczej się gra dla 9tki. Jak dojrzeje u nas Gavi i Pedri, ściągniemy poważnych skrzydłowych to zacznie się rywalizacja w Europie.

0

@Kezman7 po to że Xavi to nie Guardiola i ma totalnego zero skilla do rotacji i zarządzania minutami. Zmiany w 80 minutach przy korzystnych wynikach itd. więc taki Depay praktycznie w ogóle nie grał i nie chciał tu zostać. Teraz są tego efekty

0

Wymiana Dembele za Bernardo to by był strzał w dychę

5

@Gaz osobiście też bym go sprzedał, co z tego że jak gra robi dym jak gra od czasu do czasu. Jak dla mnie jego przydatność jest zerowa bo i tak więcej go nie ma niż jest a w ważnych meczach nieraz grał syf. Sprzedać i sprowadzić kogoś, ale mądrze to ogarnąć i kupić kogoś konkretnego.

1

@DonCarletto odszedł bo przy Neymarze Suarezie i Messim miał coraz bardziej marginalną rolę. A miał okazję pójść do Chelsea z którą zresztą trochę sobie wygrał.

0

@LukaszFan no nie uważam tak, przecież odpowiedziałem dla kolegi wyżej na zarzut że Pedro gra więcej a wcale nie gra tak dużo więcej bo 500 minut to 5 i pół meczu jakoś. Fati powinien mieć dwa razy tyle liczb jeśli aspiruje na podstawe i 10 na plecach oraz kontakt na 13mln ojro na rok.

0

@Survier Pedro ma 500 minut więcej od Fatiego, faktycznie wytłumaczenie słabszych liczb młodego zawodnika od emeryta XD

2

@Munio w sezonie 10/11 super starter

1

@Pewex Skyrim to fantastyczna gra, sam bym do niej chętnie wrócił gdyby nie robili teraz lajtopów bez stacji dysków. Nie po drodze mi żeby pójść kupić :D

21

35 letni Pedro który jedną nogą powoli jest po drugiej stronie rzeki 4 bramki 4 asysty w Lazio, 23 letni Torres 3 bramki 1 asysta, 20 letni Fati 4 bramki 3 asysty. Przykro się na to patrzy.

0

@Emhyr jakby nie było kazde wyjście w pierwszym składzie to dodatkowa premia, kolejna w przypadku wygranej. Bo oni nie zarabiają tylko stałej kwoty z kontraktu, są również dodatki za sklad czy wygrane mecze. Nie powie że nie może bo z conajmniej 50k euro przejdzie koło nosa.

0

@Gaz nie no nie oszukujmy się, Messi nawet jak będzie miał 40 lat to w jednej akcji będzie w stanie zrobić więcej udanych dryblingów niż taki raphinia w "prime" przez pół rundy XD

0

@Barca1992 jeśli nie grałeś na conajmniej 3 ligowym poziomie w Polsce to nie wiesz jak to wygląda w piłce nożnej. Chłop z zewnątrz z dużym nazwiskiem, za duże pieniądze, z dużym kontraktem będzie grał kosztem swojego chłopaka, nawet jeśli ten pierwszy będzie wywracał się o własne nogi a ten drugi będzie na treningach Messim. Więc to że nie dostaje szans ma wiele różnych powodów, nie tylko jeden. I nie oszukujmy się że to też nie jest tak że lidera strzelców całej ligi sadzasz na ławkę bo ma słaby okres, no w piłce też tak nie jest. Mimo to chętnie bym poogladal sobie jakichś małolatów w dłuższym wymiarze czasowym, to jednak raczej tego nie zobaczymy.

0

@Gaz o kurde faktycznie, sprawdziłem teraz Transfermarkt daliśmy 45mln. Trochę to zmienia postać rzeczy XD ale jednak to co pisałem to taki zamysł w pewien sposób był, bardziej szkoda 100mln na pseudo skrzydłowych z City i Leeds

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?