@VbamboeB Myślę, że takie gadanie, to tylko łechtanie ich ego i to im tylko na złe może wyjść. Ok jest osobą lepiej wykształconą, ale jest dalej człowiekiem, a nie jakimś Księciem/Królem. Zwrot grzecznościowy Pan/Pani wystarczy.
@VbamboeB Raczej sobie żartujesz, to że ma tytuł Profesorski czy inny nie robi z niego jakiegoś wielkiego pana, to jest tylko jego praca. Wystarczy powiedzieć "Proszę pana i tyle." To jest powszechnie używany zwrot grzecznościowy. To właśnie przez was profesorki i doktorki mają wybujałe ego. Od takiego włażenia w tyłek pewnie też bym takie miał.
@PatrychoO Może i tak, ale z Argentyną zwykle potrafili wygrywać. Nie przepadam za drużynami z Ameryki Południowej, ale też wolę Argentynę niż Brazylię podobnie jak większość, ale nie będą mieć łatwo.
Tak na serio. To szansę z Brazylią Argentyna ma marne i nie ma co liczyć na cud. Musieli by zagrać najlepszy mecz na tym turnieju z taką grą jak dzisiaj nie ma co liczyć.
0
Braithwaite najładniejsze zagranie na tym EURO chyba.
1
@Firestone I tak śmieszkujesz.
1
@neeed Odczep się od Mbappe dobrze Ci radzę. Alba dalej się go boi.
0
11 bramek samobójczych. Sporo tego było na tym turnieju.
2
Kane podanie w stylu Xaviego. Nie ma szans, żeby takie podanie przeciąć.
1
Pierwszy gol z wolnego na tym EURO stał się faktem.
1
Braithwaite jest cienki jak barszcz.
2
@Bykunn Hiszpania może powalczyć o MŚ w Katarze.
0
@Encore Chociaż przez 3 sezony La Rambla pisała o odpadnięciu z LM Realu w latach 2016-2018, więc różnie może być.
0
@Encore Dzisiaj się kończy ich seria i odpadają po karnych ulani Anglicy nie ma innej opcji.
0
@Colon Nie no świruje. Jak uważasz z kim lepiej, żeby Hurkacz w Półfinale zagrał z Berrettinim czy Aliassime. Ja bym uważał na Kanadyjczyka.
1
@Janiama Dania Anglia 1-1
0
@Colon Mnie nie zaznaczyłeś o ty chamie jeden :D
0
Myślę, że Hurkacz zamelduje się w Finale, a tam niech się dzieje co chce. W aktualnej formie żaden zawodnik na świecie nie może się równać z Nole.
5
To jest niesamowite Hubert w Półfinale Wimbledonu! Pokonał wielkiego mistrza.
2
Współczuję trochę Rogerowi, ale wieku nie oszuka.
1
Federer przegrał ten mecz po timebreaku. Musiałby być jakiś upadek Hurkacza, żeby tego nie wygrać.
0
Hubert nie zmarnuj tego.
0
Brawo Hubert 1 set jest twój!
0
Brawo Hubert przełamanie.
1
@BorzyKrzys Ciekawe czy gdyby ten bandyta zabił im matkę i młodszego brata też by tak gadały.
2
Oj będzie bardzo ciężko. Powodzenia Hubert.
2
@l0Messini Nie. Lepiej udawać kozaka w czasie meczu, a później się bać, bo kapitan drużyny przeciwnej z ciebie jaja sobie zrobi.
8
@barcowy1899 Chodzi o to, że Alba przed karnymi był spięty jakby się bał Włocha.
3
@VbamboeB Myślę, że takie gadanie, to tylko łechtanie ich ego i to im tylko na złe może wyjść. Ok jest osobą lepiej wykształconą, ale jest dalej człowiekiem, a nie jakimś Księciem/Królem. Zwrot grzecznościowy Pan/Pani wystarczy.
2
@VbamboeB Raczej sobie żartujesz, to że ma tytuł Profesorski czy inny nie robi z niego jakiegoś wielkiego pana, to jest tylko jego praca. Wystarczy powiedzieć "Proszę pana i tyle." To jest powszechnie używany zwrot grzecznościowy. To właśnie przez was profesorki i doktorki mają wybujałe ego. Od takiego włażenia w tyłek pewnie też bym takie miał.
1
@VbamboeB A może być "Jaśnie oświecony Książę Wojewodo."
0
@sebo939 Gdyby nie strzelił bramki, to Kolumbia wygrała by ten mecz.
0
@PatrychoO Może i tak, ale z Argentyną zwykle potrafili wygrywać. Nie przepadam za drużynami z Ameryki Południowej, ale też wolę Argentynę niż Brazylię podobnie jak większość, ale nie będą mieć łatwo.
0
Tak na serio. To szansę z Brazylią Argentyna ma marne i nie ma co liczyć na cud. Musieli by zagrać najlepszy mecz na tym turnieju z taką grą jak dzisiaj nie ma co liczyć.