0

Braithwaite najładniejsze zagranie na tym EURO chyba.

1

@Firestone I tak śmieszkujesz.

1

@neeed Odczep się od Mbappe dobrze Ci radzę. Alba dalej się go boi.

0

11 bramek samobójczych. Sporo tego było na tym turnieju.

2

Kane podanie w stylu Xaviego. Nie ma szans, żeby takie podanie przeciąć.

1

Pierwszy gol z wolnego na tym EURO stał się faktem.

1

Braithwaite jest cienki jak barszcz.

2

@Bykunn Hiszpania może powalczyć o MŚ w Katarze.

0

@Encore Chociaż przez 3 sezony La Rambla pisała o odpadnięciu z LM Realu w latach 2016-2018, więc różnie może być.

0

@Encore Dzisiaj się kończy ich seria i odpadają po karnych ulani Anglicy nie ma innej opcji.

0

@Colon Nie no świruje. Jak uważasz z kim lepiej, żeby Hurkacz w Półfinale zagrał z Berrettinim czy Aliassime. Ja bym uważał na Kanadyjczyka.

1

@Janiama Dania Anglia 1-1

0

@Colon Mnie nie zaznaczyłeś o ty chamie jeden :D

0

Myślę, że Hurkacz zamelduje się w Finale, a tam niech się dzieje co chce. W aktualnej formie żaden zawodnik na świecie nie może się równać z Nole.

5

To jest niesamowite Hubert w Półfinale Wimbledonu! Pokonał wielkiego mistrza.

2

Współczuję trochę Rogerowi, ale wieku nie oszuka.

1

Federer przegrał ten mecz po timebreaku. Musiałby być jakiś upadek Hurkacza, żeby tego nie wygrać.

0

Hubert nie zmarnuj tego.

0

Brawo Hubert 1 set jest twój!

0

Brawo Hubert przełamanie.

1

@BorzyKrzys Ciekawe czy gdyby ten bandyta zabił im matkę i młodszego brata też by tak gadały.

2

Oj będzie bardzo ciężko. Powodzenia Hubert.

2

@l0Messini Nie. Lepiej udawać kozaka w czasie meczu, a później się bać, bo kapitan drużyny przeciwnej z ciebie jaja sobie zrobi.

8

@barcowy1899 Chodzi o to, że Alba przed karnymi był spięty jakby się bał Włocha.

3

@VbamboeB Myślę, że takie gadanie, to tylko łechtanie ich ego i to im tylko na złe może wyjść. Ok jest osobą lepiej wykształconą, ale jest dalej człowiekiem, a nie jakimś Księciem/Królem. Zwrot grzecznościowy Pan/Pani wystarczy.

2

@VbamboeB Raczej sobie żartujesz, to że ma tytuł Profesorski czy inny nie robi z niego jakiegoś wielkiego pana, to jest tylko jego praca. Wystarczy powiedzieć "Proszę pana i tyle." To jest powszechnie używany zwrot grzecznościowy. To właśnie przez was profesorki i doktorki mają wybujałe ego. Od takiego włażenia w tyłek pewnie też bym takie miał.

1

@VbamboeB A może być "Jaśnie oświecony Książę Wojewodo."

0

@sebo939 Gdyby nie strzelił bramki, to Kolumbia wygrała by ten mecz.

0

@PatrychoO Może i tak, ale z Argentyną zwykle potrafili wygrywać. Nie przepadam za drużynami z Ameryki Południowej, ale też wolę Argentynę niż Brazylię podobnie jak większość, ale nie będą mieć łatwo.

0

Tak na serio. To szansę z Brazylią Argentyna ma marne i nie ma co liczyć na cud. Musieli by zagrać najlepszy mecz na tym turnieju z taką grą jak dzisiaj nie ma co liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?