@neymarjr_143 Nawyki z HejtParku zostały. Też by mi się wyrwało jakbym w co drugim zdaniu przeklinał i trafił jakiegoś innego programu. No, cóż to tylko człowiek.
@fcbarcafan19 Liczę na Argentynę, ale już zbyt wiele razy się na nich zawiodłem. Lata 2014-2016 czy 2019 dają do myślenia. Niestety historia się lubi powtarzać.
@Janiama Niech każdy robi to, co uważa za słuszne. Jak chcesz się iść zaszczepić to, to zrób, a jak nie chcesz to tego nie rób. Żadne kary tutaj nie przejdą.
@Colon@PatrychoO@mekston@Janiama@michal26@Encore Raczej będzie gładkie 3-0 dla Ruska. Hubert nie ma pierwszego serwisu przy swoim gemie się strasznie męczy, a Medvedev raczej gładko wygrywa po swoim podaniu i sporo lepiej serwuje.
@Coutinho007 Te pokolenie Francuzów to straszny niewypał. Kiedyś grali u nas Henry czy Abidal i nie odwalali podobnej maniany, a Ci co są teraz mają IQ na poziomie nastolatków, to jest przerażające.
@AlexDark00 Dziennikarze Lewandowskiego przeceniają akurat, ale wiecznie niezadowoleni kibice go nie doceniają. Jak Argentyna znowu czegoś nie wygra, to tradycyjnie się dostanie Messiemu, ale tam jest gorzej, bo jadą po nim dwie strony.
2
@neeed Chcesz podyskutować o grze Mbappe na tym EURO?
2
@Messibestplayerintheworld Niech się pozbędą tego całego Francuskiego plemienia.
0
@VegetaPolska Szkoda ładne nogi miała. Może nie miała takiej wiedzy jak Aldona, ale maskotką programu była.
1
@neymarjr_143 Nawyki z HejtParku zostały. Też by mi się wyrwało jakbym w co drugim zdaniu przeklinał i trafił jakiegoś innego programu. No, cóż to tylko człowiek.
1
@fcbarcafan19 Liczę na Argentynę, ale już zbyt wiele razy się na nich zawiodłem. Lata 2014-2016 czy 2019 dają do myślenia. Niestety historia się lubi powtarzać.
1
@VegetaPolska Dla Pola stroi się podobnie jak ta ruda z tymi długimi nogami. Chłopina ma duże powodzenie.
1
@Encore A Kolumbia Argentynę. Warto przypomnieć, że Kolumbia wygrała z Polską Nawałki 3-0 schyłkowego Nawałki, ale jednak.
0
@kaamil1910 Nie jest w ogóle mądrzejszy od Dembele, a szkoda, bo przed wszystkimi kontuzjami był TOP.
5
@Mixtape Szacunku trochę do 1 z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny. Ma jakieś szanse. Pokonał 2 najlepszego tenisistę na świecie.
6
@AmigoBlancos Było już jakieś miliard razy, tak w punkt. Ymbappe musi trochę ochłonąć i nabrać pokory, bo zachowuje się jak debil.
1
@patry295 A mi się bardziej podoba niż wiecznie pokazywana tutaj Ester, która zasłynęła z jakiegoś marnego serialu.
25
@Janiama Niech każdy robi to, co uważa za słuszne. Jak chcesz się iść zaszczepić to, to zrób, a jak nie chcesz to tego nie rób. Żadne kary tutaj nie przejdą.
3
@Colon "Ucz się młody ucz, a przyjdzie czas, że mnie pokonasz."
0
@Transu96 Nie ratuj, a wyrzuć do kosza to świństwo, to nawet przy lodach nie stało.
5
Hubert Hurkacz w Ćwierćfinale Wimbledonu! Brawo Hubert!
1
Ależ to było piękne Hubert!
3
Hurkacz może to jeszcze wygrać. Jazda Hubert!
0
@Hrzan Wtedy ja wyrzucam gości z wielkim hukiem i mówię, żeby sobie tą czekoladę sami zjedli.
1
Brawo 1-1! Bałem się, że będzie 3-0, ale poprawił serwis.
0
Brawo Hubert 5-2 timebreaku.
1
@Janiama Oby oby.
4
@Encore Poraz 1000 dziwię się, że takie coś jest tak namiętnie komentowane. Przecież wiadomo, że to jest prowokacja.
1
@Barwindg Staśko to bez wątpienia najgłupsza kobieta jaką w internecie spotkałem. Sorry ale inaczej się tego nie da skomentować.
3
@Colon @PatrychoO @mekston @Janiama @michal26 @Encore
Raczej będzie gładkie 3-0 dla Ruska. Hubert nie ma pierwszego serwisu przy swoim gemie się strasznie męczy, a Medvedev raczej gładko wygrywa po swoim podaniu i sporo lepiej serwuje.
2
@Coutinho007 Te pokolenie Francuzów to straszny niewypał. Kiedyś grali u nas Henry czy Abidal i nie odwalali podobnej maniany, a Ci co są teraz mają IQ na poziomie nastolatków, to jest przerażające.
4
@patry295 Zniszczyłeś mi psychikę. Teraz za każdym razem jak będę robił 2 będę siadał ostrożnie...
6
@neeed Za te żarciki w takim razie powinni zostać razem z Dembele zamknięci w pokoju hotelu na 24 godziny.
0
@Messibestplayerintheworld Od szamana żadne potwierdzenia się nie liczą.
0
@Hrzan Nie muszą się z niczego tłumaczyć. Może nikt nie lubi numeru 24 i tyle.
0
@AlexDark00 Dziennikarze Lewandowskiego przeceniają akurat, ale wiecznie niezadowoleni kibice go nie doceniają. Jak Argentyna znowu czegoś nie wygra, to tradycyjnie się dostanie Messiemu, ale tam jest gorzej, bo jadą po nim dwie strony.