3

Teraz wypadałoby zobaczyć jak gra Murray.

11

Iga Świątek w 3 rundzie Wimbledonu! Brawo Iga!

0

@LeoMessi1994 Z mojego bloku tylko ja ich lubię...

2

Widzę, że Iga poprawiła 1 serwis, ale nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca.

1

@neeed Raczej nie. Zagrał lepiej niż Kuman.

1

Jak mnie wk****ją takie zawodniczki jak Sabalenka. Podpala się i wrzeszczy. Nie dziwię się, że ją publiczność nie lubi.

0

@Encore Ćwierćfinał w jego zasięgu. Wszystko zależy gdzie spotka Nole.

0

@Encore Liczę że Hurkacz wreszcie gdzieś dojdzie dalej.

2

Novak Djokovic melduje się w 3 rundzie Wimbledonu. Brawo Nole!

0

@Colon I wtedy poraz ostatni Brazylia i jakakolwiek ekipa z Ameryki Południowej zdobyła MŚ. Prędko to się nie powtórzy, bo Europa ma lepsze Reprezentację.

0

@endriuuu2 Widać było, że już kondycyjnie nie dawał rady. Można było liczyć na palcach jego całych spotkań i to mogło zdecydować. Mógłby zostać, ale wolał odejść w formie, tak jak Xavi.

0

@Sulimo A ja akurat nie ma kompleksu Ronaldo i mi to jest obojętne. Nikt o zdrowych zmysłach mu ZP przyzna za ten rok.

0

@Sulimo Dla mnie mogą wygrać ME byle nie Niemcy.

1

@Janiama Z tydzień temu na orliku próbowałem, tak strzelać i sobie o mały włos krzywdy nie zrobiłem. Ostro zaryłem w murawę, a tą piłka leciała do bramki z 15 km na godzinę :D

0

@Katalonbar Szczerze wątpię, że ktoś to powtórzy. Najpewniej ME wygra Francja lub Włochy. Musiałaby być dużo niespodzianka, żeby było inaczej.

5

Nie myślcie z kim będziemy grać. Najpierw znajdźmy się w 1/8, a dopiero później można myśleć.

0

@chavez Przecież wiem, ale szkoda, że nie osiągnął nigdy takiego poziomu. Ivan coś tam u nas przez 4 sezony prezentował. Szkoda, że po Mundialu zaliczył taki zjazd. Też go arogancja i pewność siebie zjadła, co pokazywał mówiąc, że jak przychodził De Jong "Moje miejsce jest zajęte."

0

@Barca1922 Gdyby Ronaldo został w Realu, to Modric by w życiu tego nie wygrał. On będąc w lepszej formie niż w 2018 nie mieścił się do TOP 3.

3

@AssisMoreira Jedni by się przy próbie takiego zagrania połamali, a inni by nawet w bramkę nie trafili. Ciężko jest uderzyć w ten sposób.

0

@chavez Ja nic nie wspomniałem o Rakiticu. Poza tym nawet w swoim prime nie był nigdy na poziomie Modrica. No, sorry ale tak było.

0

@chavez Masz jakiś problem?

2

Modric od lat najlepszy Chorwacki pomocnik i TOP 5 się łapie.

1

Modric 36 lat szacun.

2

@dawo17 Brutalnie? Ty chyba nie widziałeś nigdy brutalnej gry.

1

@Janiama Jak Ty mnie Maciek w tej chwili zaimponował. Anglia Czechy 2-0 i Szkocja 1-0. Zastanawiałem się z pół godziny, ale stawiam jednak, tak samo.

0

@macio_944 A gdzie reszta kolorów? Tęcza ma dużo więcej kolorów. Przynajmniej ta Irlandzka.

3

@Yosemite Zdrajca ha tfu!! To mnie zdenerwował.

0

@msmsms O Ty szczawiku jeden Ty. Czekaj ino pasa ściągnę i Ci tyłek zleje, ale nie uciekaj żebym się nie przewrócił :D

3

@VamosRakieta #MuremzaSousą

0

@msmsms Racja, dla dzieci w wieku 3-8 lat idealny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?