2

@tobiasson92 Dobrze, ale nie zabieraj innym entuzjazmu, bo to jest najgorsze.

5

@kamiVeB Zobaczymy, co będzie za 5 lat.

1

Pedri wygląda jak taki nieopierzony kurczaczek. Z kim on miał powalczyć? 2 razy większymi przeciwnikami od siebie? Cieszę się, że Lucho mu ufa i stawia na niego. Chłopak się dopiero uczy. Bardzo dobrze, że gra na tym EURO, bo łapie doświadczenie na takich imprezach. 98% zawodników w jego wieku mogło by tylko pomarzyć, żeby na takim turnieju zagrać.

0

I gdzie ta Hiszpania, co nas miała 5-0 ograć?

2

Krycha najwyżej na ostatnie 10-15 minut się nadaje. Bez niego gramy dużo lepiej.

10

Ludzie, którzy wyzywają Lewgo powinni zostać pobanowani. Co innego krytyka, a co innego wyzywanie. Miał setkę nie trafił trudno.

2

@mariosss20 Nie wiem nie widziałem powtórki.

2

To jest najlepszy mecz Polski od czasów Nawałki, ale Hiszpania to Hiszpania. Mieliśmy ponad 2 lata gównianej gry za Brzęczka i nie da się wydobyć tego czegoś w kilka spotkań. Najgorszy czas akurat przyszedł, że zmiany przyszły tuż przed EURO.

2

Mogło być 1-1 jest 1-0 dla Hiszpanii. Jeszcze 2 połowa i może coś wciśniemy.

0

@Nazio87 Nie w tym meczu.

22

Para Iwański-Żewlakow to najgorsza para komentatorów. Już wolę 80 letniego pana Andrzeja Strejlaua posłuchać. On komentuje z pasją i bez fanboystwa. Zresztą starszemu panu nie wypada się jarać konkretnym zawodnikiem jak 12-13 letni chłopak.

2

Sanches to ma ten strzał. Już kiedyś z nami pokazał.

2

@Gomess Coutinho nie jest napastnikiem.

3

Ronaldo gra dużo lepiej niż z Węgrami i chyba najlepszy mecz w tym roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamilo0066 Nie widzę. Pokaż jego twarz po tym golu. Ludzie, ale was boli wielki Ronaldo.

0

@Mateonvious Mnie nie boli. Kibicuje Portugalii. Bo nie lubię Niemców.

0

Gol 4-2!!! Portugalia to jak Feniks z popiołu. Wielki CR7 gol i asysta w tym meczu.

0

Pepe z Gnabrym, tak jak Pique czy Lenglet. Gość nie wie, co ma robić.

1

Już wiadomo, co chodziło z tymi spodenkami Barcy. Chłopy w Nike nie mogli się zdecydować, który kolor wybrać i dali 2. Nie wiem jaki kolor bym wolał, ale na pewno byłby to 1 kolor.

1

@neeed Chyba słoneczko Ci przygrzało przed meczem. Zobacz sobie, co Dembele zagrał. Jak znowu najgorsi? Z Niemcami dobrze zagrali.

0

Wiadomo, że jestem za Portugalią, ale oni w obronie to nie potrafią grać.

2

Brak słów, co do Dembele. Przez pierwsze 2 sezony u nas wierzyłem, że gość ma pecha. Później doszły problemy z dyscypliną przez które łapał kontuzje i już straciłem do niego cierpliwość. Teraz miał pokazać na EURO się z dobrej strony i odejść za jakieś pieniądze, a pewnie kontuzja i nici z transferu oraz pewne odejście po sezonie za darmo.

0

@Rewolucja123 Ma warunki.

0

@Rewolucja123 Prawie tak dobry mecz jak De Jonga ostatnio. W sumie myślę, że jak Griezmann ma zostać to powinien się przenieść do pomocy.

1

@Janiama Ja tam wolałem nie stawiać, ale kusiło mnie coś postawić na kompletną niespodziankę, czyli wygrana Węgrów 2-1.

2

Patrzcie jak się Węgrzy bawią, tyle kibiców, a w innych krajach zacofanie i strach.

3

A jak... A nie Kane czy Immobile, tak jak to mówią eksperci tutaj. Czy Isac za ten rok, bo 2 przedryblował na EURO i oddał groźny strzał.

1

@Encore Kręcenie tyłkiem i robienie z siebie głupka w sytuacji gdzie się strzela na 1-1 z Węgrami w bardzo ważnym mecz na ME? To nie jest dobry moment.

11

Nie, no szanujmy się... Robić takie idiotyczne cieszynki w takich sytuacjach, tylko Griezmann potrafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?