0

@Coutinho007 Teraz to w ogóle, bo są ME.

0

@IbrahimAfellay Messi to niech mówi za siebie lepiej. Są na tym samym poziomie, co Polska.

0

@Castro Mam nadzieję, że na stałe i że będzie komentował Finał, ale pewnie będzie komentował Szpaku za zasługi.

32

Rafał Wolski nawet gdyby komentował turniej szachowy lub snookera, to by zrobił emocje.

2

@Castro On w TVP jest tylko gościnnie czy całkowicie? Bo jak jest całkowicie to TVP ma najlepszych komentatorów.

1

@LeoMessi1994 On by naszych kadrowiczów zjadł. Szczęsny czy Krycha nie mieliby czego szukać w Reprezentacji Polski. A to tylko 2 przykłady z brzegu.

0

@koksik2700 Jak to MŚ 2014, 2018 mało? Główny faworyt do IO :D

0

@patry295 Dobrze, że mam inną kategorie wiekową.

1

@Martwy Ręka była w ruchu.

1

@Janiama Stawiam na niespodziankę i Finlandia wygra 1-0 zepwaniając sobie wyjście z grupy. Przez to prawdopodobnie pozbawią Rosję wyjścia z grupy.

1

@Mr8lack Coraz więcej się pojawia tych talentów Brazylijskich, a poza Neymarem, to nie ma takiego, który mógłby być chociaż w TOP 10 najlepszych zawodników na świecie. Jesus rezerwowym w City. Casemiro TOP 3 najlepszych ŚPD, ale to jednak defensywny pomocnik.

0

@Mr8lack Vinicius jak nie poprawi swojej skuteczności to nie zrobi żadnej kariery, bo na co komu skrzydłowy, co strzela 5-6 bramek na sezon? Lepszą karierę zrobi Rodrygo, bo ma jakiś ciąg na bramkę.

8

@Mr8lack Wygląda jak zmutowana wersja Viniciusa. Takie połączenie Brazylijczyka z Frankensteinem.

0

@insp1re To raczej oczywiste. Nie wielu by się na ławkę zmieściło. Może Thiago czy Llorente.

2

@Colin94 @Oskar00 Chyba dla kibiców Polski, bo przy meczu Hiszpanii-Szwecji poza akcjami Isaca i setką Moraty można było spać.

1

@Gwyn Grałeś kiedyś w piłkę? Przy takim rozpędzonym zawodniku wystarczy minimalny kontakt i leży.

1

@DaPidejpi Mbappe robił z nim, co chciał. Mało tego było, bo było mało pojedynków między nimi. Niemiec sobie nie radzi z zawodnikami, którzy biegają szybciej niż 26 km na godzinę. Taki Kylian to dla niego koszmar.

1

@Encore Musiałbym zobaczyć powtórkę, a ja poszedłem do kibla jak go sfaulował...

1

@AmigoBlancos To było do przewidzenia.

0

@Yosemite Portugalia Ci 5 lat temu nie przeszkadzała? To mnie dopiero po oczach raziło.

5

Ale się tu czysto ostatnio zrobiło bez tej całej polityki. Taką La Ramble uwielbiam.

7

@AmigoBlancos Wolałbym, żeby Włochy wygrały. Ostatnie ME ponad pół wieku temu. Czyli żaden z La Rambli nie był na świecie.

1

@PiotrR Walia. Turcja jest słaba.

0

@Colon Tak strasznie lubię oglądać Niemców jak jem...

0

Dembele na 2 minuty, a pamiętajcie, że 2 minuty=2mln Euro. Czyli wartość jest podnoszona.

0

Chyba lepszy mecz to był Węgry-Portugalia. Niemcy za mało akcji bramkowych, a Francuzi poza 2-3 kontrami w drugiej połowie całkowicie oddali im piłkę.

0

@bartekvisca To nie to samo. Tam Hiszpania miażdżyła przeciwników, a tutaj Francja jedzie bardziej z kontry.

0

Większy spalony niż wcześniej.

4

Dla mnie karny to był Hummels nawet nie miał szans trafić w piłkę, bo to było realnie nie możliwe.

0

@kamilop Jest szybszy nawet niż Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?