0

Kraje na całym świecie powinny się cieszyć, że Ruscy mają tak słabą głowę państwa. Gdyby przyszedł ktoś lepszy, to Rosja z swoimi możliwościami/potencjałem byłaby absolutnie najpotężniejszym krajem na świecie, a tak to mogą tylko straszyć.

2

@kiper09 @Stagiryta @szymonex10 I bardzo dobrze że kończy. 1 dobry jego sezon sędziowania nie przekreśli innych bardzo słabych i zabrania nam Mistrza.

1

Aj Szpaku poszedłbyś jak twój guru Szaranowicz na emeryturę i zrobiłbyś miejsce młodszym, takim jak Borek czy Laskowski, jeszcze Wolski doszedł. Rozmienia swoją karierę na drobne, tak jak Buffon.

0

@FIJI Ale na EURO nie przegrał.

0

@FIJI Izrael też nie.

1

@Katalonbar I mówi prawdę.

0

@cchesterr43 Już mnie nudzą te żarciki o Martinie to zwykły piłkarz, który może grać w średniaku Hiszpańskim, a Eriksen to był talent i świetny piłkarz. Christiana to bym porównał do Laudrupa, a takich jak Brait to Dania miała wielu i to wielu lepszych.

0

@IronSanHybrid I tak mają aktualnie podobne szansę w LM do nas, a my teraz jesteśmy w najgorszej sytuacji od lat

2

Eriksen to ich najlepszy piłkarz. Szkoda, że coś takiego się stało. Chłop przerasta każdego ich piłkarza o conajmniej 2 klasy.

2

Brawo Finlandia wrzutka w stylu Realu Zidana i gol, to ich pierwsze ME, a mogą zrobić na tym turnieju coś fajnego.

0

@PlsNotAtletico W Barcelonie to paź, bo przerasta go ten klub, ale w takiej Celcie grałby pierwsze skrzypce.

1

@jeyx77x Idź pajacować do cyrku, a nie tu.

2

Dlatego jestem za bojkotem MŚ. Dla FIFY czy UEFY się liczą pieniądze, a nie ludzkie życie.

0

@Stasiuburza Nie ma co porównywać. Duńczyk mógł umrzeć, a Brazylijczyk po tej kontuzji wrócił dużo szybciej niż mówili.

9

W pewnym momencie, to mi się tak przykro zrobiło. Aż łzy poleciały, a była dziewczyna mówiła, że nie mam serca. Mam serce, ale nie płacze na pokaz. Mam nadzieję, że Eriksenowi nic nie będzie.

2

@DonMatteo901 Człowieku o czym Ty pieprzysz? To jest szok. Wiesz w ogóle co to jest?

0

@Senyer Jesteś idealnym przykładem tego, co napisałem.

66

Widać, że w studiu przeżywają, a wy hejtujecie, bo TVP. Znieczulica okropna... Skąd w niektórych tyle nienawiści?

1

Ceferin chłopie idź na emeryturę i więcej tego sportu nie zatruwaj.

5

@barcanawieki Każdego żal. Nie czemu on.

0

Ja pierdziele... Koszmar jakiś...

1

Duński dynamit.

0

@LeoMessi1994 Nie da się ich porównywać. To jest tak jakbyś się zapytał Iniesta czy Puyol.

0

@soczeq 1 set Nadala. Później Djoko zaczął dużo lepiej grać. Serb był lepszy to wygrał. Komentatorzy zaczęli się doszukiwać jakiejś kontuzji u Rafy, ale raczej było to daremne, bo Hiszpan nie potrafił pokonać Nole.

1

@barcelonaLM Już 4 raz taka gadka. Argentyna nic nie wygra.

0

@mekston Jakby odjąć mączkę, to przewagą Djokovica by była wyraźniejsza.

3

@PatrychoO Mam nadzieję, że singla, a debla Iga jednak.

1

@PatrychoO A jakby wygrał Wimbledon po samych 5 setówkach, to by go musieli podpiąć pod kroplówkę :D

0

@ROBSSSON A mnie to notoryczne wycieranie się Nadala. Chłopie wytrzyj się raz, a porządnie, a nie wycierasz się co serwis i robisz głupie miny.

0

A pierwszy set nic na to nie wskazywał. Bardziej mi to wyglądało na powtórkę z zeszłego roku. Novak się obudził przy 5-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?