0

@Barca_Big_Moment Grał jak równy z równym, ale Rafa był zawsze ten krok przed nim. Było pewne, że Nadal to wygra, tylko pytanie czy czysto 3-0 czy może trochę Diego powalczy i urwie mu chociaż seta.

1

@PatrychoO Raczej Djokovic grałby z Federerem. Przeciętne jest to pokolenie tenisitów, bardzo przeciętne. Federer, Djokovic i Nadal wiecznie grać nie będą. Szwajcar pewnie jeszcze ten rok i koniec, a Nadal i Djokovic 2-3 lata i też koniec.

0

@Barca_Big_Moment Historia ich starć mówi, co innego. Nie umniejszam nic Rafie, ale Djokovic na mączce jest słabszy, a on lepszy.

1

@Quavosk Pierwszy serwis niech z nią poćwiczy, bo jest zdecydowanie do poprawy. Nie pisze dlatego, że dzisiaj kulał, ale wiele zawodniczek chciałoby mieć takie warunki fizyczne jak ona. To jest do poprawy i to można zdecydowanie poprawić, a wtedy będzie potworem.

6

@michaleu Haha co racja to racja.

1

Wydaję mi się, że Novak też mecz wygra. Berrettini urwie może seta. W tamtym roku zagrał słabo z Nadalem i dostał lanie. Teraz może ten jego rewanż będzie bardziej wyrównany. Chociaż wątpię. Serb tylko raz pokonał Nadala na mączce. Na trawie/twardym bym postawił nawet pieniądze, że Hiszpana ogra, ale nie na mączce, bo szkoda forsy.

0

@JimMorrisonFCB Oceniasz tylko po meczach towarzyskich?

0

@JimMorrisonFCB Raczej nie.

0

Nadal potwierdza, że jest Królem RG. Ciekawe czy ktoś kiedyś jego osiągnięcia przebije/wyrówna? Jestem dość młody, ale wydaję się, że nie dożyje kogoś kto to przebije lub wyrówna.

2

@Chakalaka Nikt normalny się w taki sposób nie wydziera. No, chyba że słoneczko przygrzało, bo ostatnio się zrobiło dość gorąco.

25

Komentarz usunięty

1

Shwartzman ładnie gra. Może się pokusi o coś więcej.

0

Chociaż tyle...

0

@kaamil1910 Przecież on jest trollem... Nie zapachniało Ci chociaż trochę ironią?

0

@Chakalaka Był już przez ładnych kilka lat aż do 2015 roku i już starczy. Co do Obamy wpisz sobie w google to będziesz miał czarno na białym.

4

@Chakalaka No, chyba nie. Liberalizm nigdy nie powinien już być przy władzy w tym kraju, a branie, tak dramatycznie słabego Prezydenta jak Biden za wzór, to zły przykład. Obamy zresztą też.

3

@LeoMessi1994 Shakira w każdym kolorze wygląda zjawiskowo. Jej każdy kolor pasuje.

0

@ShinobiQWE Ma bardzo ładne rysy twarzy. Brał bym się za nią jak najbardziej.

0

@mekston No, właśnie. Żadna z kobiet od kilkunastu lat nie potrafi obronić RG. Nawet Williams w swoim prime tego nie zrobiła, a obecnie nie ma w tym szlemie zawodniczki, która by wygrywała ten turniej regularnie. Takiej zawodniczki nie ma w żadnym szlemie.

0

@POLNEYMAR Tak, a Messi do Juventusu idzie.

1

Jeśli to kontuzja, to wolałbym, żeby zrezygnowała z tego debla, bo może się coś stać i straci Wimbledon.

0

No, cóż szkoda. Iga wróci mocniejsza.

0

Ta Ukrainka była cięższą rywalką niż Sakkari widać, że coś jest nie tak. Wydaję mi się, że jakaś kontuzja.

0

Iga jak doprowadzi z tą kontuzją do 3 seta, to będzie jakiś cud.

0

Iga nie miała dobrego 1 serwisu, ale zawsze na mecz jakieś 2-3 asy serwisowe były, a tutaj tego w ogóle nie ma.

1

Jak Iga przełamie Sakkari to można powiedzieć, że wraca do gry.

0

@HighestInTheRoom To jest tak jakbyś napisał w czasie El Clasico tutaj Vamos Real.

0

Tu nie ma co zwalać na debla. Rok temu też był Półfinał debla, a i tak nie przeszkodziło jej to wygrać singla. Widać, że Iga gra dzisiaj słabo. Psuje mnóstwo zagrań. Pierwszy serwis nie był jej mocną stroną, a dzisiaj to już w ogóle.

1

Tamten mecz z tą Ukrainką był na dużo wyższym poziomie, a w tym jest w cholerę błędów.

0

Ta Sakkari to by zmiotła Radwańską z powierzchni ziemi. Przygotowanie fizyczne jest bardzo ważne w tenisie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?