@Barca_Big_Moment Grał jak równy z równym, ale Rafa był zawsze ten krok przed nim. Było pewne, że Nadal to wygra, tylko pytanie czy czysto 3-0 czy może trochę Diego powalczy i urwie mu chociaż seta.
@PatrychoO Raczej Djokovic grałby z Federerem. Przeciętne jest to pokolenie tenisitów, bardzo przeciętne. Federer, Djokovic i Nadal wiecznie grać nie będą. Szwajcar pewnie jeszcze ten rok i koniec, a Nadal i Djokovic 2-3 lata i też koniec.
@Quavosk Pierwszy serwis niech z nią poćwiczy, bo jest zdecydowanie do poprawy. Nie pisze dlatego, że dzisiaj kulał, ale wiele zawodniczek chciałoby mieć takie warunki fizyczne jak ona. To jest do poprawy i to można zdecydowanie poprawić, a wtedy będzie potworem.
Wydaję mi się, że Novak też mecz wygra. Berrettini urwie może seta. W tamtym roku zagrał słabo z Nadalem i dostał lanie. Teraz może ten jego rewanż będzie bardziej wyrównany. Chociaż wątpię. Serb tylko raz pokonał Nadala na mączce. Na trawie/twardym bym postawił nawet pieniądze, że Hiszpana ogra, ale nie na mączce, bo szkoda forsy.
Nadal potwierdza, że jest Królem RG. Ciekawe czy ktoś kiedyś jego osiągnięcia przebije/wyrówna? Jestem dość młody, ale wydaję się, że nie dożyje kogoś kto to przebije lub wyrówna.
@Chakalaka No, chyba nie. Liberalizm nigdy nie powinien już być przy władzy w tym kraju, a branie, tak dramatycznie słabego Prezydenta jak Biden za wzór, to zły przykład. Obamy zresztą też.
@mekston No, właśnie. Żadna z kobiet od kilkunastu lat nie potrafi obronić RG. Nawet Williams w swoim prime tego nie zrobiła, a obecnie nie ma w tym szlemie zawodniczki, która by wygrywała ten turniej regularnie. Takiej zawodniczki nie ma w żadnym szlemie.
Tu nie ma co zwalać na debla. Rok temu też był Półfinał debla, a i tak nie przeszkodziło jej to wygrać singla. Widać, że Iga gra dzisiaj słabo. Psuje mnóstwo zagrań. Pierwszy serwis nie był jej mocną stroną, a dzisiaj to już w ogóle.
0
@Barca_Big_Moment Grał jak równy z równym, ale Rafa był zawsze ten krok przed nim. Było pewne, że Nadal to wygra, tylko pytanie czy czysto 3-0 czy może trochę Diego powalczy i urwie mu chociaż seta.
1
@PatrychoO Raczej Djokovic grałby z Federerem. Przeciętne jest to pokolenie tenisitów, bardzo przeciętne. Federer, Djokovic i Nadal wiecznie grać nie będą. Szwajcar pewnie jeszcze ten rok i koniec, a Nadal i Djokovic 2-3 lata i też koniec.
0
@Barca_Big_Moment Historia ich starć mówi, co innego. Nie umniejszam nic Rafie, ale Djokovic na mączce jest słabszy, a on lepszy.
1
@Quavosk Pierwszy serwis niech z nią poćwiczy, bo jest zdecydowanie do poprawy. Nie pisze dlatego, że dzisiaj kulał, ale wiele zawodniczek chciałoby mieć takie warunki fizyczne jak ona. To jest do poprawy i to można zdecydowanie poprawić, a wtedy będzie potworem.
6
@michaleu Haha co racja to racja.
1
Wydaję mi się, że Novak też mecz wygra. Berrettini urwie może seta. W tamtym roku zagrał słabo z Nadalem i dostał lanie. Teraz może ten jego rewanż będzie bardziej wyrównany. Chociaż wątpię. Serb tylko raz pokonał Nadala na mączce. Na trawie/twardym bym postawił nawet pieniądze, że Hiszpana ogra, ale nie na mączce, bo szkoda forsy.
0
@JimMorrisonFCB Oceniasz tylko po meczach towarzyskich?
0
@JimMorrisonFCB Raczej nie.
0
Nadal potwierdza, że jest Królem RG. Ciekawe czy ktoś kiedyś jego osiągnięcia przebije/wyrówna? Jestem dość młody, ale wydaję się, że nie dożyje kogoś kto to przebije lub wyrówna.
2
@Chakalaka Nikt normalny się w taki sposób nie wydziera. No, chyba że słoneczko przygrzało, bo ostatnio się zrobiło dość gorąco.
25
Komentarz usunięty
1
Shwartzman ładnie gra. Może się pokusi o coś więcej.
0
Chociaż tyle...
0
@kaamil1910 Przecież on jest trollem... Nie zapachniało Ci chociaż trochę ironią?
0
@Chakalaka Był już przez ładnych kilka lat aż do 2015 roku i już starczy. Co do Obamy wpisz sobie w google to będziesz miał czarno na białym.
4
@Chakalaka No, chyba nie. Liberalizm nigdy nie powinien już być przy władzy w tym kraju, a branie, tak dramatycznie słabego Prezydenta jak Biden za wzór, to zły przykład. Obamy zresztą też.
3
@LeoMessi1994 Shakira w każdym kolorze wygląda zjawiskowo. Jej każdy kolor pasuje.
0
@ShinobiQWE Ma bardzo ładne rysy twarzy. Brał bym się za nią jak najbardziej.
0
@mekston No, właśnie. Żadna z kobiet od kilkunastu lat nie potrafi obronić RG. Nawet Williams w swoim prime tego nie zrobiła, a obecnie nie ma w tym szlemie zawodniczki, która by wygrywała ten turniej regularnie. Takiej zawodniczki nie ma w żadnym szlemie.
0
@POLNEYMAR Tak, a Messi do Juventusu idzie.
1
Jeśli to kontuzja, to wolałbym, żeby zrezygnowała z tego debla, bo może się coś stać i straci Wimbledon.
0
No, cóż szkoda. Iga wróci mocniejsza.
0
Ta Ukrainka była cięższą rywalką niż Sakkari widać, że coś jest nie tak. Wydaję mi się, że jakaś kontuzja.
0
Iga jak doprowadzi z tą kontuzją do 3 seta, to będzie jakiś cud.
0
Iga nie miała dobrego 1 serwisu, ale zawsze na mecz jakieś 2-3 asy serwisowe były, a tutaj tego w ogóle nie ma.
1
Jak Iga przełamie Sakkari to można powiedzieć, że wraca do gry.
0
@HighestInTheRoom To jest tak jakbyś napisał w czasie El Clasico tutaj Vamos Real.
0
Tu nie ma co zwalać na debla. Rok temu też był Półfinał debla, a i tak nie przeszkodziło jej to wygrać singla. Widać, że Iga gra dzisiaj słabo. Psuje mnóstwo zagrań. Pierwszy serwis nie był jej mocną stroną, a dzisiaj to już w ogóle.
1
Tamten mecz z tą Ukrainką był na dużo wyższym poziomie, a w tym jest w cholerę błędów.
0
Ta Sakkari to by zmiotła Radwańską z powierzchni ziemi. Przygotowanie fizyczne jest bardzo ważne w tenisie.