3

Federer: "Biegaj małolat, biegaj." :D

0

Ciekawe czy Federer to wytrzyma...

3

Hazard podobno twarzą McDonalda. Hahaha szczerze to się naraża kibicom Realu. @AmigoBlancos Co o tym myślisz?

4

@PatrychoO I tym należy skończyć dzisiejsze dyskusje na ten temat i ogólnie na ten miesiąc, ale pewnie jutro powtórka z rozrywki...

0

@rayan_7 Ciężko powiedzieć. Williams też miało nie być, a jednak dalej wygrywa. Uważam, że Federer to wygra.

0

@Cvzx @kamilo0066 @Verema Faktycznie przeoczyłem to :D W sumie zobaczymy jak teraz gra, bo teraz jest na zupełnie innym poziomie niż 2 lata temu. @Pawlak1992 Wolisz, żeby wygrała RG, W i FO czy same IO? Ja bym jednak wolał te 3 szlemy? :D

0

Kiedyś się przyjemnie oglądało Backhand Rogera, a teraz to już nie to samo...

3

@masq Jak to co? Transfer Depaya klasycznie kwestia godzin :D

0

@Pawlak1992 Mączka to jej najlepsze środowisko. Na trawie grała jako 18 latka w 1 rundzie Wimbledonu odpadła, a na twardej nawierzchni sobie radzi prawdopodobniej najgorzej. Mam nadzieję, że coś zdziałać na Wimbledonie, bo to mój ulubiony szlem.

0

@clyde To by pozakładali po 10 kont i by ten miesiąc przeczekali.

1

@PatrychoO Też mam takie przeczucie. Niestety ma prawie 4 dychy.

0

@Quavosk Zaznacz następnym razem użytkowników, żeby więcej osób widziało, to ważne wydarzenie w Polskim sporcie.

1

@PatrychoO Ona wiele piłkę "podrzuca", a jak gra z lepszym przeciwnikiem to ma problemy, a jak gra z kimś z swojego poziomu, to tego się oglądać nie da.

2

@PatrychoO Żeński tenis to zupełnie inna glina. Oczywiście nie odmawiam niczego im, ale u nich jest wiele nudnych spotkań. Są też te świetne, ale więcej jest tego w męskim tenisie.

1

@Barcaa12 To gdzieś chyba pominęli, ale też ich rodzice chyba wiedzą, że na wnuki to nie ma co liczyć.

3

@Abominacja A ja się cieszę, że się dałeś wciągnąć moją grę. Razem z Nihas, ale tamten szybko spasował, a szkoda, bo mogło być bardziej zabawnie.

1

@Bartyxxx Właśnie przekroczyłeś cienką granice, której nie powinieneś przekroczyć. Zaraz tu przyjdzie @clyde i Ci naklepie.

6

@Abominacja Dobra. Zakładaj kiece i idź sobie na paradę. Nie masz argumentów to nie będziemy dyskutować.

4

@Abominacja Ooo brak argumentów i atak? Niczego innego po kimś z środowiska LGBT nie mogłem się spodziewać.

6

@Abominacja Ja chcę argumenty. Dlaczego ma być, tak jak wy z środowiska LGBT chcecie, a dlaczego ludzie nie mogą mieć prawa wyboru? Ja np uważam, że osoba hetero też ma swoje uczucia i też może kochać. Nie jest wcale gorszy niż Bi czy Homo.

3

@Abominacja Bardzo proszę o jakieś żelazne argumenty. Dlaczego nie może być facet z kobietą w związku? A muszą być razem osoby tej samej płci. Jak mnie przekonacie mocnymi argumentami to dołączę do waszego środowiska i też będę w związku z osobą tej samej płci.

14

@Nihas Nie wiem o czy piszesz.

2

@Quavosk Piękna Iga! Tylko tak dalej!

13

Mnie tam przeraża ta cała heterofobia. Denerwuje mnie to narzucanie innym swojej orientacji, że facet nie może być w związku z kobietą i odwrotnie. Niech każdy będzie z kim chce i tyle, to że ktoś jest hetero nie jest wcale gorszy.

3

@jordus100 Nie wiem o czym piszesz.

2

@michal26 Koncentracja musi zostać zachowana. Na pewno nie może być, to co w pierwszych 2-3 gemach jak dzisiaj, a będzie bardzo dobrze. @MesQueUnClub96 Jak Świątek włączy się morderczy trans, to żadna przeciwnika jej seta nie urwie. W pierwszym secie dzisiaj widać było, że Świątek do końca nie znała stylu gry swojej rywalki, a w drugim ją czytała, co skutkowało laniem.

1

@michal26 Jak typujesz Świątek z tą młodą Ukrainką? Wydaję mi się, że passa Igi wygranych setów może się skończyć i mogą być 3 sety. Z większą ochotą bym obejrzał taki finał i uważam, że za wcześnie się spotykają, a zobaczyć 2 młode zawodniczki w finale, to by było coś.

0

@Herato Niech jeszcze zapytają Fabiańskiego, co jadł w 20 Lipca 1993 roku na śniadanie. Na pewno będzie pamiętał tego się nie zapomina.

0

@takisobiektos To nie będzie łatwy mecz wywalenie Muguruzy w takim młodym wieku, to jest wyczyn.

2

@kamilop Chyba tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?