31

Kazika się przyjemnie słucha. Pamiętam stare dobre czasy i mecz LM z jego komentarzem. Gość żyje tym sportem. Jest dużo lepszym współkomentatorem niż Żewłakow czy "ofenzywny" Hajto.

0

@tobiasson92 Najpierw musimy cały czas grać na wielkich imprezach. Lata 2009-2013 to lata stracone, 2 MŚ bez nas. EURO jako gospodarze nie liczę. Dostaniemy się na kolejne MŚ i EURO 2024 i bardziej będzie można nas oceniać.

4

Będę zachwycony jak wyjdziemy z grupy, to jest cel numer 1. Nie ma co się oglądać na EURO 2016, bo to była nasza najlepsza impreza od ponad 30 lat.

19

Jóźwiak to taka inteligentniejsza wersja Grosika. Może jest ciut wolniejszy, ale ma lepszą technikę i boiskową inteligencję, a to są dużo ważniejsze cechy. Taki Dembele rzeczywiście wygląda, jakby jego mentorem był Kamil...

2

@barteggg08 Raczej by się zesrał.

2

Ruskich ciężko zabiegać. Musimy się dłużej utrzymywać przy piłce i ich trochę spróbować wymęczyć. Dużo lepiej się ogląda ten mecz w naszym wykonaniu niż na ostatnim zgrupowaniu, ale i tak się znajdą ludzie, co będą krytykować. Podoba mi się gra Klicha i Świderskiego. Na + też Krycha.

0

@socha 4,3,2 i rok temu wiadomo kto był u władzy.

2

Klich podanie niczym Xavi.

0

@neeed To nie jest groźba, a fakt. Lepsze od zamykania kibiców Realu w jaskiniach jest zamykanie wiecznie niezadowolonych kibiców swojego klubu.

3

@Sulimo Fajna czarnulka. Jeszcze gdyby miała grzywkę to ło Matko Bosko :D

3

@Coutinho007 3 lata temu to był jeszcze królem życia/MŚ i TOP 3 ŚO.

31

Robią to przynajmniej o rok za późno, ale kto miał to rok temu zrobić? Bartomeu? Raczej nie.

0

@Quavosk Idzie po 14 RG.

0

@masq Równie dobrze można złapać takiego delikwenta, przywiązać za jaja liną do jakiegoś haka na suficie i kręcić. Ból będzie bardzo podobny do tego, co przeżywało to zwierzę.

3

@Sergio_Devils Wygrał 3 z Bayernem.

0

@AmigoBlancos No, to jest ciekawe. Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Zidane wszedł do tej samej rzeki było Mistrzostwo, ale jakoś super to nie wyglądało.

0

Magda Linette w 2 rundzie RG! Brawo niech bierze przykład z młodszej koleżanki.

0

@LS Wróć tu w Maju/Czerwcu 2022.

4

@Derean A jak coś osiągnie, to będzie pisanie "Zawsze wierzyłem w Koemana."

0

@Geble Bergkamp wspaniały piłkarz, który bał się latać, ale każdy z nas ma jakąś fobie. Ja się na przykład boję lewaczek.

2

@DonMatteo901 Real miał dużo lepszą i młodszą kadrę jak przychodził Ancelotti w 2013. 28 letni Cristiano, 27 Ramos, 25 Marcelo, 28 Modric, 21 Isco, 24 Bale, 20 Varane. Ta kadra z w ostatnim sezonie Mou nie wygrała nic, ale wzmocniła się Isco czy Balem i była jeszcze mocniejsza. Do tego zawodnicy 8 lat młodsi.

5

@Katalonbar My nikogo nie kupujemy.

1

@Encore To się powinno nazywać Nadal-Garros.

0

@Encore Ładny ten pomnik. Zasłużył w 200% na niego. Absolutna legenda tenisa.

4

Mam nadzieję, że Aguero w jakiś sposób załata brak 9 i będziemy grali z nim lepiej. Oczywiście mam też nadzieję, że nie będzie kontuzji.

0

@Rewolucja123 Pierwsza połowa sezonu przeciętna/dobra. Przeciętne mecze przeplatał dobrymi. Druga część bardzo dobra, końcówka słabsza. Najlepszy pomocnik Barcelony tego sezonu. Dziękuję, można się rozejść.

0

@AV0CAD0 A co to jest te Gendzer flujd, bo się pogubiłem?

0

@Pawlak1992 Williams była w lepszej formie i Świątek w sporo słabszej. Aktualnie nie ma szans, żeby Amerykanka pokonała Polkę. Iga by ją zabiegała.

2

Zobaczyłbym sobie Williams-Świątek. Pewnie Iga by ją zlała, bo Amerykanka już lata świetności ma dawno za sobą, ale zobaczyć legendarną zawodniczkę przeciwko naszej, to by było coś.

2

@Katalończyk 99 @Sulimo Oczywiście zbanować, ale razem z osobą o której wspomniał w swoich postach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?