1

@barcelonaLM Ten pakt się skończył w 2018 raczej :D

0

@AmigoBlancos Obowiązek Realu to zrobić jakieś kadrowe zmiany, to się tyczy również nas. Nowy trener przyjdzie i Perez będzie chciał z starych graczy dalej wyciskać, coś czego już nie ma?

6

@BoRoWieC Są bliżej powrotu do elity niż Milan, ale coś do poprawy jeszcze mają.

1

@Coutinho007 Nie, no... Mam nadzieję, że jak będę miał tyle lat, co dziadek kolegi, czyli 87, to mistrza wygrają.

4

@Mario96w Totenham coś kiedyś poważnego wygrał, ale my młode smyki nie pamiętamy. Dziadek kolegi mieszkający w Anglii pamięta.

4

@Tuc Takie rzeczy to nie w Polsce. My jesteśmy akurat bardzo tolerancyjny na takie rzeczy!

2

@koziar Brakuje tam Pique. On zawsze szybko i elegancko to robił.

0

Panie siatki kradną bagiety już tam jadą!

4

Piłkarze United ściągnęli medale, bo pewnie czuli niedosyt, bo mogli wygrać ten Finał. Żaden z nich przecież nie rzucił tym medalem czy nie zrobił czegoś niestosownego. Porażka boli, a najbardziej w Finale. Bardziej taka sportowa złość, zawsze chce się wygrać Finał.

4

No, to w sobotę Chelsea i można uznać, że sezon fantastyczny. Może nie dla kibica Barcelony, ale dla kibica piłki nożnej.

3

@LeoMessiah W przyszłym sezonie 3 miejsce w FG LM i powtórka z rozrywki.

0

@DonMatteo901 Wnioski nasuwają się same. Albiol do Barcy i od razu na kapitana go.

0

@Colon No, właśnie. Chłopina nigdy nie wygrał żadnej Europejskiej rozgrywki, a być może to była 1 z ostatnich szans.

6

Takich karnych to się dawno nie widziało. Obrońcy strzelali je, tak pewnie, że aż się przyjemnie oglądało. Liga Europy to są rozgrywki Unaia.

5

Właśnie dlatego lubię karne, ale jak Barcelona w nich nie gra, bo gdyby był taki Finał LM z Barcą, to bym psychicznie nie wytrzymał.

0

@Encore Bruno wygląda na pewniaka do karnych, ale nie byłbym zaskoczony, gdyby dzisiaj nie strzelił.

0

@masq Podpalił stadion i ucieka, a tak na serio, to pewnie wie, że bez wzmocnień z tej kadry więcej nie wyciśnie.

0

@Encore Nawet te Villarreal.

1

@Gonzo349 Nie mogę zrobić zdjęcia, bo mam zajęta. Przez tą czym Borek się podzielił.

0

@FCB24 Wcześniej United mogło mieć karnego. Także...

2

Solskjer to geniusz. Specjalnie teraz zrobił zmianę, żeby sędzia zapomniał o karnym.

0

@Encore Szkockiej się nachlał przed meczem i są tego efekty.

13

Gdyby, tak połączyć Szpakowskiego, Borka i Laskowskiego, to byłby najlepszy komentator na świecie. Trochę dziwnie by się słuchało 70 latka jak mówi o aktorkach porno, ale stary człowiek też może.

3

@Heheszek71 Piłka Ramosa wreszcie wróciła na ziemię z 2012 roku z meczu z Bayernem.

1

Zaraz Villarreal coś wciśnie i się skończy dzień dziecka dla United zanim się zaczął.

1

@PatrychoO Pewnie Bruno będzie chciał strzelać wszystkie karne w konkursie, a na EURO pobije się o to z Ronaldo.

12

@DonMatteo901 Czy on kiedykolwiek był z czegoś zadowolony w ostatnich latach?

1

Mctominay dość fajnie gra. Lepiej się go ogląda niż przecenionego Fernandesa. Akurat wielu spotkań United na sezon nie oglądam, ale zwykle jak widzę Portugalczyka, to specjalnie się nie wyróżnia.

1

@Coutinho007 Villarreal gra praktycznie, tak samo cały czas. No, może przed bramką 10-15 minut szturmowali.

0

Wyczuwam dogrywkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?