@AmigoBlancos Obowiązek Realu to zrobić jakieś kadrowe zmiany, to się tyczy również nas. Nowy trener przyjdzie i Perez będzie chciał z starych graczy dalej wyciskać, coś czego już nie ma?
Piłkarze United ściągnęli medale, bo pewnie czuli niedosyt, bo mogli wygrać ten Finał. Żaden z nich przecież nie rzucił tym medalem czy nie zrobił czegoś niestosownego. Porażka boli, a najbardziej w Finale. Bardziej taka sportowa złość, zawsze chce się wygrać Finał.
Gdyby, tak połączyć Szpakowskiego, Borka i Laskowskiego, to byłby najlepszy komentator na świecie. Trochę dziwnie by się słuchało 70 latka jak mówi o aktorkach porno, ale stary człowiek też może.
Mctominay dość fajnie gra. Lepiej się go ogląda niż przecenionego Fernandesa. Akurat wielu spotkań United na sezon nie oglądam, ale zwykle jak widzę Portugalczyka, to specjalnie się nie wyróżnia.
1
@barcelonaLM Ten pakt się skończył w 2018 raczej :D
0
@AmigoBlancos Obowiązek Realu to zrobić jakieś kadrowe zmiany, to się tyczy również nas. Nowy trener przyjdzie i Perez będzie chciał z starych graczy dalej wyciskać, coś czego już nie ma?
6
@BoRoWieC Są bliżej powrotu do elity niż Milan, ale coś do poprawy jeszcze mają.
1
@Coutinho007 Nie, no... Mam nadzieję, że jak będę miał tyle lat, co dziadek kolegi, czyli 87, to mistrza wygrają.
4
@Mario96w Totenham coś kiedyś poważnego wygrał, ale my młode smyki nie pamiętamy. Dziadek kolegi mieszkający w Anglii pamięta.
4
@Tuc Takie rzeczy to nie w Polsce. My jesteśmy akurat bardzo tolerancyjny na takie rzeczy!
2
@koziar Brakuje tam Pique. On zawsze szybko i elegancko to robił.
0
Panie siatki kradną bagiety już tam jadą!
4
Piłkarze United ściągnęli medale, bo pewnie czuli niedosyt, bo mogli wygrać ten Finał. Żaden z nich przecież nie rzucił tym medalem czy nie zrobił czegoś niestosownego. Porażka boli, a najbardziej w Finale. Bardziej taka sportowa złość, zawsze chce się wygrać Finał.
4
No, to w sobotę Chelsea i można uznać, że sezon fantastyczny. Może nie dla kibica Barcelony, ale dla kibica piłki nożnej.
3
@LeoMessiah W przyszłym sezonie 3 miejsce w FG LM i powtórka z rozrywki.
0
@DonMatteo901 Wnioski nasuwają się same. Albiol do Barcy i od razu na kapitana go.
0
@Colon No, właśnie. Chłopina nigdy nie wygrał żadnej Europejskiej rozgrywki, a być może to była 1 z ostatnich szans.
6
Takich karnych to się dawno nie widziało. Obrońcy strzelali je, tak pewnie, że aż się przyjemnie oglądało. Liga Europy to są rozgrywki Unaia.
5
Właśnie dlatego lubię karne, ale jak Barcelona w nich nie gra, bo gdyby był taki Finał LM z Barcą, to bym psychicznie nie wytrzymał.
0
@Encore Bruno wygląda na pewniaka do karnych, ale nie byłbym zaskoczony, gdyby dzisiaj nie strzelił.
0
@masq Podpalił stadion i ucieka, a tak na serio, to pewnie wie, że bez wzmocnień z tej kadry więcej nie wyciśnie.
0
@Encore Nawet te Villarreal.
1
@Gonzo349 Nie mogę zrobić zdjęcia, bo mam zajęta. Przez tą czym Borek się podzielił.
0
@FCB24 Wcześniej United mogło mieć karnego. Także...
2
Solskjer to geniusz. Specjalnie teraz zrobił zmianę, żeby sędzia zapomniał o karnym.
0
@Encore Szkockiej się nachlał przed meczem i są tego efekty.
13
Gdyby, tak połączyć Szpakowskiego, Borka i Laskowskiego, to byłby najlepszy komentator na świecie. Trochę dziwnie by się słuchało 70 latka jak mówi o aktorkach porno, ale stary człowiek też może.
3
@Heheszek71 Piłka Ramosa wreszcie wróciła na ziemię z 2012 roku z meczu z Bayernem.
1
Zaraz Villarreal coś wciśnie i się skończy dzień dziecka dla United zanim się zaczął.
1
@PatrychoO Pewnie Bruno będzie chciał strzelać wszystkie karne w konkursie, a na EURO pobije się o to z Ronaldo.
12
@DonMatteo901 Czy on kiedykolwiek był z czegoś zadowolony w ostatnich latach?
1
Mctominay dość fajnie gra. Lepiej się go ogląda niż przecenionego Fernandesa. Akurat wielu spotkań United na sezon nie oglądam, ale zwykle jak widzę Portugalczyka, to specjalnie się nie wyróżnia.
1
@Coutinho007 Villarreal gra praktycznie, tak samo cały czas. No, może przed bramką 10-15 minut szturmowali.
0
Wyczuwam dogrywkę.