@SteuerFreiMoney Ja raczej nie pochwalam z jednej strony i z drugiej. Szpan na alkohol nie jest już modny, a dawanie go specjalnie do zdjęcia to jest próba dowartościowania się i lekka patologia. Co innego jak ktoś komuś zrobi przypadkowe zdjęcie z grilla akurat przy alkoholu, a co innego jak ktoś specjalnie sobie robi z nim zdjęcie.
Zastanawiam się dlaczego facet jak ma zdjęcie z piwem na Tinderze, to ma łatkę alkoholika, a jak kobieta do zdjęcia całuje butelkę wódki to jest ok i urocze.
@Bobo25 Notoryczne wbijanie szpilek w klub i prezydenta, którego już nie ma i nigdy nie będzie jest bezsensu. Każdy wie jaki Bartomeu był i kilka docinek więcej tego nie zmieni.
@Janas11224 Był filmik gdzie bydle szarpało szczeniaki za uszy i im je wyrywało. Normalnie złapać takiego, zawiązać mu jaja sznurem i wykonać 10 skoków na bangi.
EURO Reprezentacji Hiszpanii bez zawodników Realu? Takiego czegoś jeszcze nie było. W latach 2008-2012 poza Casillasem można było innych zawodników Realu zastąpić, to sukcesy i tak by były te same. Dobrze, że naszych 3 jedzie, to przynajmniej będzie można kibicować jakiejś Reprezentacji poza Polską.
Juve uciekło z pod topora, więc nie dziwię się, że Ronaldo się cieszy, to był najsłabszy sezon Juve od lat, a i tak awansowali do LM. Niech piłkarze Juve postawią jakieś dobre wino zawodnikom Napoli.
Jestem cały czas trochę negatywnie nastawiony do przyjścia Aguero, ale życzę mu, żeby kontuzje go u nas omijały szerokim łukiem, a wtedy gość będzie gwarancją goli.
@Encore To jest ogromny problem Crisa. Juve nie potrzebuje lidera, a drużyny. Wydaje mi się, że grają bardziej zespołowo bez niego. Może być ich najlepszym strzelcem, ale sam nie pociągnie ich w decydujących momentach.
@FC1899Barca Trochę inna sytuacja. My nie mieliśmy kogoś kto zasiadał w tej Superlidze i o tym decydowali Socios, którzy to odrzucili. Prędzej wywalą Juve czy Real niż nas.
@AmigoBlancos Z takiego Pique to zawodnicy Granady czy Celty już robią wiatrak, to już nie jest duże osiągnięcie go objechać. Dodatkowo on praktycznie od zawsze miał problemy z szybkimi zawodnikami nawet jak był w prime. Co do Viniciusa... To chłopak ma ogromny problem z wykańczaniem akcji. Ostatnio normalnie udało mu się zapakować dublet z Liverpoolem, ale podsumowanie jego osiągnięć strzeleckich na tę okazję, co ma to jest jakiś dramat. Nie wiem czy Zidane olał jego treningi strzeleckie, ale wygląda, to tak jakby Brazylijczyk w ogóle nie trenował tego elementu. Często jak strzeli to po jakimś odbiciu od przeciwnika. Na te 14 bramek, co strzelił w Realu, to połowę tak zdobył. Real go powinien wypożyczyć na sezon do średniaka ligowego może tam by go nauczyli strzelać, bo Brazol cały czas stoi w miejscu i jest taki sam jak przychodził.
Twardy orzech do zgryzienia. Miał ogromny udział przy PK (Jedyne trofeum w tym sezonie). Zagrał dobry rewanż z PSG, ale jakiś niedosyt jest. Na pewno lepszy sezon niż poprzedni, ale brakowało właśnie tego czegoś z tymi najlepszymi.
@IronSanHybrid Aż mi się przypomina ostatnie zwycięstwo na Bernabeu z 2019 roku w którym Ter Stegen podaje do Dembele, a ten biegnie zupełnie gdzie indziej. W sumie podobne kariery zawodników. Oboje mają problemy z myśleniem.
@DonMatteo901 Gdzie ten drugi Neymar, Pele czy Ronaldinho? Aktualnie to nawet nie jest poziom Robinho, ale fakt cierpliwość się im chyba skończyła. Zobaczymy, co zrobi Perez, który jest w nim zakochany.
8
Równowaga mocy przywrócona.
7
@marcin000019 Przecież nie zatrudnili Ciebie :D
2
@SteuerFreiMoney Ja raczej nie pochwalam z jednej strony i z drugiej. Szpan na alkohol nie jest już modny, a dawanie go specjalnie do zdjęcia to jest próba dowartościowania się i lekka patologia. Co innego jak ktoś komuś zrobi przypadkowe zdjęcie z grilla akurat przy alkoholu, a co innego jak ktoś specjalnie sobie robi z nim zdjęcie.
22
@Chakalaka Ty masz jakieś kompleksy dotyczące kościoła. Jakieś złe wspomnienia z tym związane czy coś? Normalnie pytanie bez prowokacji.
0
@Rust_Cohle Mi też nie.
2
Zastanawiam się dlaczego facet jak ma zdjęcie z piwem na Tinderze, to ma łatkę alkoholika, a jak kobieta do zdjęcia całuje butelkę wódki to jest ok i urocze.
0
Akurat jego odejście za darmo to porażka, bo spokojnie można było te 20 mln na nim zarobić.
0
@Bobo25 Notoryczne wbijanie szpilek w klub i prezydenta, którego już nie ma i nigdy nie będzie jest bezsensu. Każdy wie jaki Bartomeu był i kilka docinek więcej tego nie zmieni.
1
@Pawel13sz 16 w Lidze i 5 w LM. Oczywiście jak zdrowie dopisze. Może jeszcze z 3 w PK dziabnie.
0
@Janas11224 Był filmik gdzie bydle szarpało szczeniaki za uszy i im je wyrywało. Normalnie złapać takiego, zawiązać mu jaja sznurem i wykonać 10 skoków na bangi.
0
@AmigoBlancos Akurat racja. Dużo spotkań ogólnie opuścił w Reprezentacji przez kontuzje.
1
@AmigoBlancos Carvajal akurat grał na MŚ w 2018.
2
@Commando I pewnie po roku z niej zostanie wywalony.
1
@tobiasson92 Psychiatra i przymusowe leczenie.
7
@takisobiektos Też zauważyłem, że Lewy miał 2-3 zawodników blisko siebie. Pewnie gdyby zagrali normalnie, to by 2 strzelił na lajtowo.
1
EURO Reprezentacji Hiszpanii bez zawodników Realu? Takiego czegoś jeszcze nie było. W latach 2008-2012 poza Casillasem można było innych zawodników Realu zastąpić, to sukcesy i tak by były te same. Dobrze, że naszych 3 jedzie, to przynajmniej będzie można kibicować jakiejś Reprezentacji poza Polską.
2
Juve uciekło z pod topora, więc nie dziwię się, że Ronaldo się cieszy, to był najsłabszy sezon Juve od lat, a i tak awansowali do LM. Niech piłkarze Juve postawią jakieś dobre wino zawodnikom Napoli.
0
Jestem cały czas trochę negatywnie nastawiony do przyjścia Aguero, ale życzę mu, żeby kontuzje go u nas omijały szerokim łukiem, a wtedy gość będzie gwarancją goli.
1
@Encore To jest ogromny problem Crisa. Juve nie potrzebuje lidera, a drużyny. Wydaje mi się, że grają bardziej zespołowo bez niego. Może być ich najlepszym strzelcem, ale sam nie pociągnie ich w decydujących momentach.
1
@FC1899Barca Trochę inna sytuacja. My nie mieliśmy kogoś kto zasiadał w tej Superlidze i o tym decydowali Socios, którzy to odrzucili. Prędzej wywalą Juve czy Real niż nas.
0
Milan miał mieć najtrudniej. Grali w Atalancie, a Napoli miało LM na tacy i nie potrafili wygrać nawet 2-1 z Veroną u siebie...
1
Oglądając Fabiana Ruiza zaczynam doceniać Andre Gomesa u nas.
0
Jak ktoś ma coś sfrajerzyć to właśnie Napoli. Taki jaki jest tam gen frajerstwa, to jest nie pojęte.
0
@messiandiniesta Przedłużą umowę z Mbappe i będzie zbędny.
0
Już wróżyli LE dla Juve, a skończą jeszcze na 3 miejscu...
1
@AmigoBlancos Z takiego Pique to zawodnicy Granady czy Celty już robią wiatrak, to już nie jest duże osiągnięcie go objechać. Dodatkowo on praktycznie od zawsze miał problemy z szybkimi zawodnikami nawet jak był w prime. Co do Viniciusa... To chłopak ma ogromny problem z wykańczaniem akcji. Ostatnio normalnie udało mu się zapakować dublet z Liverpoolem, ale podsumowanie jego osiągnięć strzeleckich na tę okazję, co ma to jest jakiś dramat. Nie wiem czy Zidane olał jego treningi strzeleckie, ale wygląda, to tak jakby Brazylijczyk w ogóle nie trenował tego elementu. Często jak strzeli to po jakimś odbiciu od przeciwnika. Na te 14 bramek, co strzelił w Realu, to połowę tak zdobył. Real go powinien wypożyczyć na sezon do średniaka ligowego może tam by go nauczyli strzelać, bo Brazol cały czas stoi w miejscu i jest taki sam jak przychodził.
2
Twardy orzech do zgryzienia. Miał ogromny udział przy PK (Jedyne trofeum w tym sezonie). Zagrał dobry rewanż z PSG, ale jakiś niedosyt jest. Na pewno lepszy sezon niż poprzedni, ale brakowało właśnie tego czegoś z tymi najlepszymi.
1
@IronSanHybrid Aż mi się przypomina ostatnie zwycięstwo na Bernabeu z 2019 roku w którym Ter Stegen podaje do Dembele, a ten biegnie zupełnie gdzie indziej. W sumie podobne kariery zawodników. Oboje mają problemy z myśleniem.
2
@DonMatteo901 Gdzie ten drugi Neymar, Pele czy Ronaldinho? Aktualnie to nawet nie jest poziom Robinho, ale fakt cierpliwość się im chyba skończyła. Zobaczymy, co zrobi Perez, który jest w nim zakochany.
1
@MaziFCB Taki skład może spokojnie powalczyć o 9 miejsce w lidze.