Po tym sezonie musi być wietrzenie składu zwłaszcza w obronie. Pewni zawodnicy nie mają prawa być jako rezerwowi, a co dopiero grać w wyjściowym składzie.
@Deltta Pewnie jakieś dzieci lub gorące głowy, co komentują pod wpływem emocji w czasie meczu lub tuż po. Ja akurat dopiero rok później uważałem, że trzeba Valverde zwolnić.
@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.
@Yosemite Juve raczej musi wygrać wszystko do końca, a to i tak im nie daje gwarancji gry w LM. Wątpię, że Inter wyjdzie rezerwowym składem na Starą Damę.
@AmigoBlancos Ale i tak Juventusu z lat 2014-2017 nie ma, co porównywać do aktualnego. Zresztą tam poza Chiesą i Kulusevskim, Arthurem i De Ligtem grają same dziadki. Wtedy też byli weterani, ale w formie i jednak młodsi.
@Bykunn Palestyna i Izrael źle robią, ale wybielanie Izraelu i robienie z nich poszkodowanych za coś, co miało miejsce prawie 80 lat temu jest śmieszne, bo w czasie 2 WŚ było więcej państw poszkodowanych.
@Encore Niestety Roberto ma w tym klubie od 2 lat jednego z najsłabszych i jego margines błędów się wyczerpał dawno temu. Gdyby, to był on, a nie Messi krytyka by była 2-3 razy mocniejsza.
1
@LeoMessi1994 Ja jestem absolutnym fanem. Jest jeszcze Du Hast :D
0
@Colon Hahaha to się porobiło.
5
Po tym sezonie musi być wietrzenie składu zwłaszcza w obronie. Pewni zawodnicy nie mają prawa być jako rezerwowi, a co dopiero grać w wyjściowym składzie.
3
@norbi77 W tym sezonie tak, ale w poprzednich Niemiec był najlepszy. Ter Stegen ma aktualnie zniżkę formy, każdy bramkarz kiedyś ją będzie miał.
0
@Jankes94 Raczej nie.
0
@KierownikLucas Jesteśmy potęga siatkówki i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
0
@Encore Brakuje nam tylko IO, ale i to zdobędziemy i poraz kolejny wygramy MŚ w 2022. Aktualnie nas się nie da pokonać.
2
Polska w siatkówkę jest niepokonana. Prawdziwa potęga. 3 składem moglibyśmy walczyć w Półfinale MŚ.
0
@Mizander Ja sobie żadnej wielkiej imprezy nie odpuszczę.
1
@DonAndrzejos Fichado? Kiedyś to było...
0
@Deltta Pewnie jakieś dzieci lub gorące głowy, co komentują pod wpływem emocji w czasie meczu lub tuż po. Ja akurat dopiero rok później uważałem, że trzeba Valverde zwolnić.
0
@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.
15
@ptrx A mi tam ich nie szkoda. Są zbyt pyszałkowaci już widzieli się w Finale LM.
0
@Yosemite Juve raczej musi wygrać wszystko do końca, a to i tak im nie daje gwarancji gry w LM. Wątpię, że Inter wyjdzie rezerwowym składem na Starą Damę.
0
@Kamilos84 Gdyby się na nich wydzierał to by gacie pełne mieli :D
1
@KamilZ Co się dzieje od kontuzji? Typowa zniżka formy. Gdyby nie on to by nie było PK w tym sezonie. Was to chyba ponosi ułańska fantazja.
1
@Rewolucja123 W domu wszyscy zdrowi? Artecie to daleko do Gattuso, a gdzie tam do Tuchela. Arteta to trener pokroju Pirlo.
0
@BorzyKrzys Justyna Kilmasara edycja limitowana dla stulejarzy.
0
@Pilka_jest_okragla A ja na nie. Kto to w ogóle jest?
0
@Encore Juventus zdecydowanie.
0
@GeneralXavi Nie my, a Juventus.
1
@AmigoBlancos Jakby go ktoś za jaja ściskał. Płacz na końcu nosa normalnie.
1
@AmigoBlancos Ale i tak Juventusu z lat 2014-2017 nie ma, co porównywać do aktualnego. Zresztą tam poza Chiesą i Kulusevskim, Arthurem i De Ligtem grają same dziadki. Wtedy też byli weterani, ale w formie i jednak młodsi.
0
Nie rozumiem Sassuolo mają w drużynie Boga, a i tak nic nie potrafią wykorzystać.
4
@Bykunn Palestyna i Izrael źle robią, ale wybielanie Izraelu i robienie z nich poszkodowanych za coś, co miało miejsce prawie 80 lat temu jest śmieszne, bo w czasie 2 WŚ było więcej państw poszkodowanych.
0
@Encore Mam to gdzieś, ale że w ogóle nie było o tym nic na stronie? Wstyd.
11
Nawet zapomniałem, że dzisiaj obchodzi 24 urodziny najlepszy pomocnik Barcelony obecnego sezonu. Wszystkiego najlepszego Franuś!
2
@Encore 2-3 dobre spotkania w jego wykonaniu niczego nie zmieniają. Jest cienki jak sik pająka.
1
@DonMatteo901 Najgorszy możliwy sędzia na ten Finał.
0
@Encore Niestety Roberto ma w tym klubie od 2 lat jednego z najsłabszych i jego margines błędów się wyczerpał dawno temu. Gdyby, to był on, a nie Messi krytyka by była 2-3 razy mocniejsza.