1

@Deeespacito Nie ma odwagi na takie rozrywki :D

3

@Kondziubarca Pewnie zjarany był, bo lubił trawkę, ale to trzeba myśleć co się robi. Podobnie z nudesami i innymi pierdołami.

14

Widziałem już te nagrania Natsu, dość średnie, ale i tak w internecie nic nie ginie. Z 8-9 lat temu kiedyś się wygłupił kolega z klasy i zrobił striptiz dla koleżanki, która mu się podobała i później pół szkoły widziało jak wymachiwał przed kamerką pindolem. Oczywiście teraz rzadko kto o tym wspomina, ale chłopak nie miał życia przez ponad rok.

0

@blodziakk W internetach nic nigdy nie ginie. Trzeba myśleć, co się pisze. Nie unoś się tak, bo napisałem to humorystycznie, a Ty obrażasz :D

0

Kante wczoraj zagrał jak szef pomocy, bo w sumie jest nim, ale ładnie wczoraj schował do kieszeni całą 3 pomocników Realu. Moim zdaniem i tak Real z taką kadrą osiągnął szczyt swoich możliwości w tym sezonie. Niektórzy się bali paktów z diabłem Zizou :D Ja za to byłbym zdziwiony gdyby Real doszedł do tego Finału. Ile można jechać na tych samych zawodnikach? Zamienić Viniciusa, Hazarda, Mendyego na Ronaldo, Isco i Marcelo i to jest ta sam skład , co wygrywał 3 LM. Oczywiście bramkarz też inny, ale tego już nie liczę. Hazarda to można nawet nie liczyć, bo jego więcej nie ma jak jest. Letnie okienko transferowe będzie bardzo interesujące.

0

@AmigoBlancos Mam ten avek z Pedro. Od kiedy założyłem się o jego bramkę SPE 2015 i przegrałem zakład, bo strzelił. No i obiecałem sobie, że od tamtego czasu nie zmienię tego avka już nigdy :D

1

@AmigoBlancos Za dużo ryzykuje, jakbym wyglądał z Ramosem na avku? Co by pomyśleli o mnie inni La Ramblowi bracia, gdybym dopuścił się takiego niegodziwego czynu. Mogę złożyć gratulacje i też zniknąć do czasu EURO, ale zmienić avka na tego zawodnika?

0

@Pogba Czyli ten ktoś bardzo się musiał nią interesować, że takie coś znalazł. Na pewno nie było to na YouTube.

0

Ta cała Natsu jest chyba pełnoletnia i wiedziała, co robi. Pewnie stulejarze węszyli za jej jakimiś sprośnymi filmikami i znaleźli, ale mogła występować jak już, tak bardzo chciała w masce, to by jej nie poznali i byłoby po problemie.

5

@AlicjaFCB Mężczyźni mają swoją godność i takich rzeczy nie robią.

0

@olejtm Może Hazard nie strzelał jakoś specjalnie dużo, ale on nie był goleadorem, tak jak Messi czy Ronaldo. Mylisz się, był liderem Chelsea robił dużą różnicę i był jednym z najlepszych w całej lidze Angielskiej.

0

@DonMatteo901 Najgorszy transfer 21 wieku. Nie piszcie o Coutinho, bo połówkę sezonu w którym do nas przyszedł miał bardzo dobrą i zaczął sezon 2018 2019 na dobrym poziomie. Dopiero później było gorzej. 150 mln w błoto.

0

@Rewolucja123 Może tam z powodzeniem zagrać.

0

@Grubson06 Moriba.

0

@Zbyszard 2 lub 3. Nie wiem skąd wziąłeś 4.

0

@FCBesia Spokojnie dopiero 2 operacja będzie.

2

@l0Messini Pieniądze to nie wszystko.

8

@blodziakk No i co pisałeś coś o pełnych gaciach Chelsea i gdzie teraz jesteś? :D

1

@pax Akurat De Jong 3/4 sezonu ma kapitalne i jest liderem pomocy.

0

@DaPidejpi Poświęciłbym nawet 3 LE dla 1 LM.

0

Akurat na miejscu Hazarda miałby niezły ból dupy. Grał w Chelsea 7 lat. 2012-13 nie wyjście z grupy. 2014 1/2. 2015 1/8. 2016 1/8. 2017 Chelsea nie ma w LM. 2018 1/8. 2019 Znów Chelsea nie ma w LM. Oczywiście też tam miał swój prime.

1

Chelsea sobie mogła spokojnie ten mecz wygrać 4-0. Real w drugiej połowie nie istniał. W pierwszym meczu lepiej, ale też Chelsea powinna wygrać 1-2. Real ograł Atalante i słaby Liverpool i mieli wygrać z dobrze zdyscyplinowanym zespołem jak Chelsea? No, chyba nie.

0

@amanter Trzeba raczej szukać nowego usera w twoje miejsce.

3

Kante to bym za ten mecz na miejscu Abramowicza pocałował w tą łysinę i dał podwyżkę.

37

A kto by Kante nie przytulił? Ja bym go chętnie przytulił, a szczególnie do Barcelony.

0

Chelsea powinna ten mecz kondycyjnie wytrzymać, bo z staruszków mają tylko Silvę, a on jak na swoje lata gra bardzo dobrze, a w Realu monolit to dziadki.

0

@FanFcBarcy Raczej piłkarz. Lukaku czy Ibra by go połamali.

5

Casemiro fauluje i jest faul na nim...

1

Henremu Benzema i tak nie dorasta do pięt.

0

Tak Real może sobie strzelać przez 90 minut. Strzały sygnalizowane i bramkarz by musiał dostać udaru mózgu, żeby tego nie obronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?