@Kidd To i tak już jest nieważne kto zagra i tak gramy o nic, ale już znamy przyczynę słabszej gry Niemca, a takie pomyje się na niego wylewało, a kontuzjowany/bez formy i tak był lepszy niż Brazylijczyk.
To co? Teraz Sousa ustawka z Borkiem i Polem :D Chłopy się niby znają na piłce, a wchodzą w kompetencje trenera. Zbyt mądre to nie jest. Dziennikarze zawsze pyskują i warczą, a jak coś wyjdzie to hipokryci pierwsi zachwalają lub siedzą cicho jak mysz pod miotłą.
@FC1899Barca Pol pisze bzdury. Brak Grosika by mnie zaskoczył, gdyby to było poprzednie EURO czy MŚ z 2018. Aktualnie jego ewentualny brak na ME mnie nie dziwi.
@Homeopata8989 Myślę, że Lopetegui zrobił gorzej, bo wydarzyło się to tuż przed imprezą, a prowadził Real niecałe pół sezonu po czym go wywalili. Mam nadzieję, że Koeman jednak zostanie.
Nie strzeliliśmy mało bramek w tym sezonie ligowym. Strzeliliśmy o jakieś 10-15 więcej niż zakładałem, ale nie da się wygrać spotkania kiedy obrońcy już nawet przeciwko Granadzie, Levante czy Celcie mają kupę w gaciach . Zaraz ktoś napisze, że Suarez strzelił 20 goli w sezonie i bym nam w tym momencie pomógł. Z nim byłby identyczny rezultat jego gole strzelili inni zawodnicy i tyle. Odszedł, bo przyszedł jego czas i tyle. W letnim okienku przyjdzie czas kolejnych zawodników. Obrona swoje zawaliła, a szczególnie środek. W tym sezonie nie było podstawowego środka obrony, bo grał Mingueza, Pique, Lenglet i Araujo, nawet De Jongowi się zdarzyło. Boczni też w defensywie klapa. O ile Dest może się jeszcze ukształtować, tak Alba i Roberto już nie.
Nie rozumiem jakiejkolwiek obrony Lengleta. Gość nam w tym sezonie tyle zawalił, że głowa mała. Z tego sezonu zapamiętam u niego wylewy w obronie i irytujące uśmieszki.
@Janiama Niestety tutaj wychodzi jego wiek. Chłop już nie nadąża i lepiej już nie będzie. Oczywiście jakieś świetne spotkania jeszcze zagra, ale tego będzie coraz mniej.
@masq To by był pojedynek gladiatorów. Gdyby razem się przewrócili po takim pojedynku, to by uszkodzili murawę i by było prawdopodobne trzęsienie ziemi :))
2 lata temu i rok temu narzekanie, że Setien czy Valverde grają ciągle Vidalem i Rakiticem i nie ma szans dla młodych, a teraz narzekanie, że grają młodzi. La Rambla w pigułce.
2
Ale brzydka ta pogoda u mnie cały dzień pada. Podobno cały tydzień ma taki być...
3
@MarioVeB! Dobrze, że nie Ty decydujesz o czym ma pisać.
0
@Rust_Cohle Kim jest Borek? Proszę cię... Borek może jest trochę wyżej niż Pol, ale i tak dobrze o tym nie świadczy, bo Pol to niziny dziennikarstwa.
13
@Kidd To i tak już jest nieważne kto zagra i tak gramy o nic, ale już znamy przyczynę słabszej gry Niemca, a takie pomyje się na niego wylewało, a kontuzjowany/bez formy i tak był lepszy niż Brazylijczyk.
0
To co? Teraz Sousa ustawka z Borkiem i Polem :D Chłopy się niby znają na piłce, a wchodzą w kompetencje trenera. Zbyt mądre to nie jest. Dziennikarze zawsze pyskują i warczą, a jak coś wyjdzie to hipokryci pierwsi zachwalają lub siedzą cicho jak mysz pod miotłą.
1
@FC1899Barca Pol pisze bzdury. Brak Grosika by mnie zaskoczył, gdyby to było poprzednie EURO czy MŚ z 2018. Aktualnie jego ewentualny brak na ME mnie nie dziwi.
0
@Homeopata8989 Myślę, że Lopetegui zrobił gorzej, bo wydarzyło się to tuż przed imprezą, a prowadził Real niecałe pół sezonu po czym go wywalili. Mam nadzieję, że Koeman jednak zostanie.
3
@Vebrol Dla mnie osobiście sezon z jakimkolwiek trofeum jest lepszy niż brak.
7
Nie strzeliliśmy mało bramek w tym sezonie ligowym. Strzeliliśmy o jakieś 10-15 więcej niż zakładałem, ale nie da się wygrać spotkania kiedy obrońcy już nawet przeciwko Granadzie, Levante czy Celcie mają kupę w gaciach . Zaraz ktoś napisze, że Suarez strzelił 20 goli w sezonie i bym nam w tym momencie pomógł. Z nim byłby identyczny rezultat jego gole strzelili inni zawodnicy i tyle. Odszedł, bo przyszedł jego czas i tyle. W letnim okienku przyjdzie czas kolejnych zawodników. Obrona swoje zawaliła, a szczególnie środek. W tym sezonie nie było podstawowego środka obrony, bo grał Mingueza, Pique, Lenglet i Araujo, nawet De Jongowi się zdarzyło. Boczni też w defensywie klapa. O ile Dest może się jeszcze ukształtować, tak Alba i Roberto już nie.
0
Mandzukic to powinien wejść wcześniej.
6
Milan będzie frajerem roku jeśli dzisiaj nie wygrają, bo prawdopodobnie to spowoduje, że Juve będzie w TOP 4 i wywali Milan poza LM.
1
Graniem praktycznie bez obrony nie da się wygrać LL.
0
@Colon Braithwaite.
0
@BARCA1899Messi Również możesz odejść.
4
Nie rozumiem jakiejkolwiek obrony Lengleta. Gość nam w tym sezonie tyle zawalił, że głowa mała. Z tego sezonu zapamiętam u niego wylewy w obronie i irytujące uśmieszki.
4
Nie gramy źle, ale brakuje kogoś kto zamykał by te sytuację.
0
@Janiama Niestety tutaj wychodzi jego wiek. Chłop już nie nadąża i lepiej już nie będzie. Oczywiście jakieś świetne spotkania jeszcze zagra, ale tego będzie coraz mniej.
1
@masq To by był pojedynek gladiatorów. Gdyby razem się przewrócili po takim pojedynku, to by uszkodzili murawę i by było prawdopodobne trzęsienie ziemi :))
0
Nadal to mistrz. Można mówić, że jest łysiejącym gburem, ale to dalej świetny zawodnik. Wydaje mi się, że może do 40 grać.
1
@ElKamil I tak sobie wolę cały czas oglądać 18 latka w wyjściowym składzie niż podstarzałych wypalonych zawodników.
7
2 lata temu i rok temu narzekanie, że Setien czy Valverde grają ciągle Vidalem i Rakiticem i nie ma szans dla młodych, a teraz narzekanie, że grają młodzi. La Rambla w pigułce.
1
@michaleu Drugi po Barcelonie ulubiony klub. Ja tam ich lubię.
0
@Quavosk Piękna Iga znowu najlepsza!
3
@VamosRakieta Przecież Pedri już odpoczywał z Granada i wiadomo jak to się skończyło :D
1
Iga jest w TOP formie. Drugie French Open jest absolutnie w jej zasięgu. Świetnie się jej gra na mączce.
4
Ludzie dziwie się, że chce wam się takie pierdoły po nocach oglądać.
1
@majaczek Nie, nie jest.
1
@adambądkowski93 Ty odważny wariacie :D
1
@barcelonaLM Francja ma coraz gorszych Prezydentów akurat. Sarkozy przy obecnym, to był geniusz, a był dość średnią głową państwa.
0
@Encore 20 bramek? Ale w samej lidze + bramki na wyjazdach w LM. Biorę to w ciemno.